Doporučení z první ruky

Ing. Radim Brounek — tvůrce moderních webových a mobilních aplikací


Zobrazuji č. 11-15 z celkem 15 doporučení

Tvorba webových stránek je na profesionální úrovni a proběhla nad naše očekávání. Se službami pana Ing. Brounka jsme velice spokojeni.

Jaroslav Borůvka
zakázková zámečnická výroba
zamecnictvi-boruvka.cz

Radim nám vytvořil nový e-shop, se kterým jsme velmi spokojeni. Spolupráce nás velmi mile překvapila, se vším nám vyšel vstříc a spolupráci s ním můžeme jenom doporučit, je to opravdový profesionál.

Lenka Vejtasová
Spánkové studio – prodej matrací, roštů, postelí a doplňků do ložnice
spankove-studio.cz info@spankove-studio.cz

Radim nám pomáhá se všemi webovými prezentacemi naší společnosti, vytvořil nám e-shop pro registrované kosmetičky, který je propojený s našim interním systémem. Radim dokáže vždy poradit a vyřešit jakýkoliv problém. Je to opravdový profesionál.

Adam Christoph
CHRISTOPH TRADE S.R.O., distributor produktů Janssen Cosmetics
www.janssen-beauty.cz info@janssen-beauty.cz

Služeb pana Ing. Brounka jsme využili opakovaně pro úpravu našeho firemního webu www.kazimour.com v redakčním systému WordPress. Jeho jednání bylo velmi rychlé, příjemně vstřícné a především práce byla odvedena precizně k naší plné spokojenosti. Za mne tedy palec nahoru.

Jan Kazimour
architekt
www.kazimour.com jan@kazimour.cz

Vážený pane Brounku, dovolte mi, abych Vám touto cestou srdečně poděkoval za dosavadní skvěle odvedenou práci při tvorbě našeho nového webu. Jsem moc rád, že jsme si pro tvorbu nové, modernější verze webové prezentace vybrali právě Vás. Velmi si vážím Vašich odborných rad a doporučení, které nakonec vedly ke skvělému výsledku. Samotná realizace pak byla velmi efektivní, kdy naše velmi časté otázky a požadavky na další úpravy a změny byly vyřešeny velmi promptně a k naší plné spokojenosti. Naše spolupráce nám přinesla ale i nové podměty a návrhy dalších vylepšení a funkcionalit, na jejichž společnou realizaci se již teď těšíme. Tak ještě jednou velké díky za vše.

Aleš Hauzar
ředitel hotelu
hotelsladovna.cz info@hotelsladovna.cz