Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radim Zámec, Ph.D. > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Radim Zámec, Ph.D. — překladatel španělštiny a majitel překladatelské agentury meaning.ly

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Radim Zámec, Ph.D.:
Pan Zámec a jeho agentura meaning.ly s námi spolupracuje již několik let a jejich práce je vždy na vysoké úrovni. V překladech ze španělštiny pan překladatel prokazuje výbornou znalost nejen španělštiny, ale také bravurně vládne češtinou, která je v případě čtivých časopisů, jaké vydáváme, nezbytná. Dlužno říci, že ne každý překladatel u nás obstojí. Těším se na další roky plodné spolupráce.

Mgr. Petra Zavřelová

redaktorka De Agostini, ČR
Velmi oceňuji profesionalitu a vstřícnost agentury meaning.ly a jejího majitele pana Zámce, který pro nás zajišťoval jazykové služby spojené se svatebním obřadem. Přestože se zakázka realizovala ve víkendovém termínu a na přípravu nebylo příliš času, výsledek splnil naše očekávání a rádi se na agenturu obrátíme i v budoucnosti.

Mgr. Jaroslav Křivánek

Církev československá husitská
Naše firma se věnuje výrobě venkovního stínění a naše produkty vyvážíme do celého světa. Agentura pana Zámce pro nás překládala reklamační protokoly a spolupráce probíhala na vysoké úrovni a zcela profesionálně. Oceňujeme také vstřícný přístup k zákazníkovi a jeho potřebám. Pro agenturu nebyla problém ani práce přes víkend.

Ing. Jana Nosková

Žaluzie NEVA, s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS