Doporučení z první ruky

Mgr. Radim Zámec, Ph.D. — překladatel španělštiny a majitel překladatelské agentury meaning.ly


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Pan Zámec a jeho agentura meaning.ly s námi spolupracuje již několik let a jejich práce je vždy na vysoké úrovni. V překladech ze španělštiny pan překladatel prokazuje výbornou znalost nejen španělštiny, ale také bravurně vládne češtinou, která je v případě čtivých časopisů, jaké vydáváme, nezbytná. Dlužno říci, že ne každý překladatel u nás obstojí. Těším se na další roky plodné spolupráce.

Mgr. Petra Zavřelová
redaktorka De Agostini, ČR

Velmi oceňuji profesionalitu a vstřícnost agentury meaning.ly a jejího majitele pana Zámce, který pro nás zajišťoval jazykové služby spojené se svatebním obřadem. Přestože se zakázka realizovala ve víkendovém termínu a na přípravu nebylo příliš času, výsledek splnil naše očekávání a rádi se na agenturu obrátíme i v budoucnosti.

Mgr. Jaroslav Křivánek
Církev československá husitská

Naše firma se věnuje výrobě venkovního stínění a naše produkty vyvážíme do celého světa. Agentura pana Zámce pro nás překládala reklamační protokoly a spolupráce probíhala na vysoké úrovni a zcela profesionálně. Oceňujeme také vstřícný přístup k zákazníkovi a jeho potřebám. Pro agenturu nebyla problém ani práce přes víkend.

Ing. Jana Nosková
Žaluzie NEVA, s.r.o.