Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Radka Legerska

Mgr. Radka Legerska

marketérka se specializací na obsahové strategie a copywriting

Mgr. Radka Legerska
Mgr. Radka Legerska - logo

Jako zkušená marketérka se specializací na obsah a jeho tvorbu pomáhám klientům najít směr v digitálu. Rozvíjejme společně jednotnou komunikační linku.

  • Marketing – externí řízení marketingu vaší firmy i start-upu. Nastavím strategii a dám dohromady schopný marketingový tým, jehož perfektní fungování zaštítím.
  • Obsahové strategie – navrhuji, vylepšuji a tvořím obsahové strategie bez trhání kontextů napříč všemi mediálními kanály.
  • Copywriting – textace webových prezentací firem i jednotlivců. Píši hodně a ráda, ovládám zkratku i košatá souvětí.
  • Konzultace – ráda zhodnotím vaše texty, styl komunikace se zákazníky i veškeré marketingové aktivity a poradím, kde máte rezervy.
  • Školení – učím copywritery, jak psát s hlavou i patou, školím obsahové strategie. Školení pro firmy připravuji na míru.

Vystudovala jsem Český jazyk a literární vědu na Ostravské univerzitě. Od učitelství jsem se dostala k vytváření obsahu, copywritingu a PR. Mám více jak 10 let praxe, během nichž jsem získala velký mezioborový přesah. Mou největší přidanou hodnotou je komplexní chápání marketingu a orientace v jeho dílčích disciplínách (například ve webové analytice, UX, PPC kampaních a sociálních sítích).

Mám ráda, když je práce proměnlivá. Klávesnici měním za kontakt s lidmi, trávím čas přímo u klientů, nasávám informace i atmosféru. Jsem flexibilní a vždy pracuji s maximálním nasazením. Za všech okolností šířím dobrou náladu, bez kafe nežiju, hodně čtu a jednou napíšu knihu (nebo dvě).

Mezi firmy spokojené s mou prací patří: MarketingOn (pro Advisio, idea a koncepce eventu, copywriting), Dopravní podnik Ostrava (obsahová strategie pro Facebook, agenturně), RD Styl (návrh a copywriting nového webu, obsahová strategie, agenturně), pivovar Ostravar (řízení a příprava obsahu pro sociální sítě, agenturně), Analogia (copywriting webu, agenturně), Meltingpot (copywriting webu a obsahu pro sociální sítě v roce 2018), Snowleopard (copywriting webu), Edgar Power (copywriting webu a obsahová strategie), Travel Family (řízení marketingu).

Ukázky práce:

Rozvržení obsahu a copywriting celého webu pro stavební firmu RD StylCopywriting webu, slogan, claimy pro firmu AnalogiaCopywriting a obsahové rozvržení webu pro Snowleopard

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR, osobně Ostrava, Praha, Brno

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Mgr. Radka Legerska
Volgogradská 129
Ostrava-Zábřeh
700 30
Mobil:608 339 904
Email:rlegerska@email.cz
LinkedIn:LinkedIn radka-legerska
Účet:173104908 / 0300 (ČSOB)
:74775057

Doporučení z první ruky

Mgr. Renata Dimitrov
S Radkou spolupracuji už několik let. Konzultuji s ní reklamní texty, občas ji využívám na copywriting pro své klienty. Dva roky jsme spolu spolupracovaly v rámci jednoho klienta, kdy Radka řídila celý marketing firmy. Vždy jsem jako externistka věděla s dostatečným předstihem, co a kdy se bude daný měsíc dělat, co budeme propagovat a jaké si mám zajistit podklady. Radka své práci velmi dobře rozumí, je organizovaná, spolehlivá a je s ní výborná komunikace.
specialistka na Facebook marketing

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS