Mgr. Renata Dimitrov

specialistka na Facebook a Instagram marketing

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR; osobně Ostrava a okolí

Zajišťují profesionální správu a poradenství v oblasti placené inzerce na Facebooku a Instagramu včetně nastavení účtů, tvorby reklamních strategií a remarketingu:

  • správa a tvorba kampaní – celková realizace od výběru vhodného reklamního formátu, přes tvorbu (vč. remarketingu a dynamických produktových reklam), optimalizaci a vyhodnocení kampaní
  • konzultace a poradenství – založení a nastavení profilu na Facebooku/Instagramu, nastavení reklamního účtu a Business Manageru, návrh komunikační a reklamní strategie, pořádání soutěží

Odborné vzdělání jsem získala v rámci studia oboru Marketingové komunikace na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Zkušenosti jsem dále rozvíjela mj. na pozici marketingové specialistky v cestovní kanceláři Vítkovice Tours, nebo coby account manager ve společnosti Moravio a dalších e-commerce firmách.

Mgr. Renata Dimitrov

Kontakty

Mgr. Renata Dimitrov
Výhledy 544/32a
Ostrava - Hošťálkovice
725 28
Mobil:725 592 524
Email:email@renatadimitrov.cz
LinkedIn:renatakuklisova
IČ:73841137

Doporučení
z první ruky

Renata je seriózní a zkušený odborník, se kterým je radost spolupracovat. V oblasti vedení kampaní na Facebooku ji mohu upřímně doporučit komukoliv, kdo toto právě čte. Renata dokáže dobře porozumět zadání, a nad to, že rozumí tomu, co dělá, spolehlivě komunikuje a přináší nové nápady.

Mgr. Lukáš Trnka

marketingový poradce a koordinátor produkčních aktivit