Doporučení z první ruky

Mgr. Renata Dimitrov — specialistka na Facebook a Instagram marketing


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

S Renatou je radost spolupracovat. Je flexibilní k vašim požadavkům, ale při zadání se dokáže vcítit do vašich požadavků a navrhnout optimální řešení bez dlouhého vysvětlování. V rámci vedení kampaní je opravdovým odborníkem a díky její strategii se nám povedlo nastartovat opravdu funkční konverzní kampaně na Facebooku. Co oceňuji, je také Renaty spolehlivost, i bez drobnohledu jsem se na ní mohla spolehnout ve všech aspektech domluvené spolupráce a vše bylo vždy dodáno na 120 %.

Linda Opletalová
Content and Social Media Specialist v Potten & Pannen - Staněk
www.pottenpannen.cz linda.opletalova@pottenpannen.cz

Renata je seriózní a zkušený odborník, se kterým je radost spolupracovat. V oblasti vedení kampaní na Facebooku ji mohu upřímně doporučit komukoliv, kdo toto právě čte. Renata dokáže dobře porozumět zadání, a nad to, že rozumí tomu, co dělá, spolehlivě komunikuje a přináší nové nápady.

Mgr. Lukáš Trnka
marketingový poradce a koordinátor produkčních aktivit
lukastrnka.cz posta@lukastrnka.cz 774 103 333

S Renatou pracuji už téměř 3 roky a vždy jsem byla maximálně spokojená. Řeší úkoly samostatně, přesně ví, co má dělat a nemusím si dělat žádné starosti jak s obsahovou částí Facebooku, tak s vedením placené reklamy. A to vše zvládá ve 3 jazycích (kromě CZ Facebooku vede Renata také účet SK a PL). Dodržuje termíny a nic pro ni není problém. Kdyby bylo takto spolehlivých lidí v oboru víc, to by byl ráj :)

Radka Legerská
rlegerska@email.cz

S Renatou spolupracuji od doby, kdy přešla na volnou nohu. Jsem velmi rád, že mám k dispozici člověka, který je schopný realizovat nápady s rychlostí a pečlivostí. Renata dělá vše pro to, aby držela krok s velice rychle se rozvíjejícím světem reklamy na Facebooku.

Radim Uher
jednatel komunikační agentury DVA MLUVČÍ
www.dvamluvci.cz radim@dvamluvci.cz

Renča nám dlouhodobě spravuje výkonnostní marketing na Facebooku. Musím říct, že my jsme s jejím výkonem spokojeni absolutně. Renča se skvěle vcítila do našeho stylu komunikace a uvažování a promítla jej do veškerých reklam. Kromě toho, že reklamy na naše zákazníky působí nenuceně a svěže, tak taky skvěle fungují. Kampaně nám přináší zákazníky a s tím i tržby. Nejvíc mě však baví, že Renča neplní pouze zadání, ale přemýšlí a dělá věci navíc. Tohle vždy ocením. Děkujeme!

Cyril Vltavský
Co-founder
www.andyou.cz marketing@andyou.cz

S paní Dimitrov spolupracuji několik let a za tu dobu jsem si ověřil, že je pro mne platným, výborně komunikujícím a spolehlivým partnerem – členem týmu. Renata uplatňuje každodenně svoje zkušenosti z oblasti online marketingu a zejména komunikace v prostředí sociálních médií. Díky svým zkušenostem, invenčnímu myšlení a velmi dobré schopnosti učit se novým věcem, je s ní spolupráce příjemným a produktivním procesem, který se odráží v trendu rostoucích černých čísel projektů, které má na starosti.

Tomáš Bajtler
spolumajitel Creative Digital s.r.o.
tomas.bajtler@gmail.com

Společnost VÍTKOVICE TOURS spolupracuje s Mgr. Renatou Dimitrov od roku 2014 na marketingových projektech, primárně v oblasti on-line marketingu, plánování online i offline reklamních kampaní, jejich vyhodnocování a rovněž při návrhu marketingových plánů. Oceňuji vysokou míru její samostatnosti, spolehlivosti a profesionality při realizaci jednotlivých projektů. Tato pozitiva vzájemné spolupráce se projevila především ve výsledcích online kampaní, kde jsme zaznamenali nárůsty ve statistických hodnotách měřených parametrů jako je návštěvnost webových stránek, nárůst příznivců stránek cestovní kanceláře na sociálních sítích nebo v podobě zpětné vazby našich zákazníků na PPC a displayové kampaně realizované opakovaně v průběhu roku. Mgr. Dimitrov zajišťuje pro naši společnost také celkovou komunikaci se subdodavateli online služeb pro národní trhy v ČR, SR a Polsku, jako i celkovou koordinaci aktivit s těmito partnery.

Martin Lehocký
výkonný ředitel Vítkovice Tours
www.ckvt.cz martin.lehocky@ckvt.cz

Renata je pracovitá a perspektivní. Co se týče marketingu, mohu potvrdit její zkušenosti v rámci reklamy a podpory prodeje v nejrůznějších směrech a oborech, také výborné znalosti online prostředí.

Jan Witek
Vítkovice Tours

Renata nám pomáhala s prvními krůčky na Facebooku, který byl pro nás absolutně španělská vesnice. Zejména musím ocenit profesionální přístup, nápaditost při řešení kampaní a také preciznost v placené inzerci, kdy i z minimálního rozpočtu dokáže Renata vytáhnout maximum. Pokud na Facebooku začínáte nebo hledáte spolehlivého partnera na správu vašeho profilu, Renatu můžeme jenom doporučit!

Ondřej Doležel
spolumajitel webu Golfiq.cz
www.golfiq.cz ondrej@golfiq.cz

S Renatou v současnosti spolupracujeme na výkonnostních kampaních na Facebooku. Nejvíce si cením rychlé komunikace a exekutivy dohodnutých řešení. Vždy dokážeme vymyslet něco nového nebo vylepšit dosavadní reklamy tak, aby fungovaly ještě lépe. Renata je velmi ochotná, komunikativní a Facebooku prostě rozumí :)

Nick Ollender
e-shopu D-sport.cz
www.d-sport.cz nick@d-sport.cz