Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ing. Renata Leflerová

Mgr. Ing. Renata Leflerová

HR konzultantka pro firmy, koučka a mediátorka

Mgr. Ing. Renata Leflerová
Mgr. Ing. Renata Leflerová - logo

Máte firmu a neklape vám to s vašimi zaměstnanci? Řešíte ve firmě nebo i v osobním životě složitou situaci či nějaký konflikt?

Rozkryji váš potenciál a společně najdeme možnosti, jak vše vyřešit.

Mám přes 15 let zkušeností jako personální manažerka. Zároveň jsem mediátorka zapsaná v Seznamu mediátorů Ministerstva spravedlnosti.

 • HR konzultace – Ujmu se vašich projektů zaměřených na personální oblast (HR – Human Resource) jako externí HR manažerka. Připravím dokumenty/směrnice pro práci se zaměstnanci. Povedu tréninky v oblastech soft skills či HR dovedností, aby všechno to, co zaměstnanci ve firmách dělají, bylo přínosem pro firmy i pro zaměstnance samotné.
 • Koučování – Pomůžu vám najít cesty ven ze složitých životních situací; cesty, jak získat svoji vysněnou práci apod. Při koučování se zaměřuji na vnitřní změnu a změnu postojů, v rámci konzultace hledám konkrétní možnosti, co v dané situaci dělat. Podle situace využívám metody jako NLP (neurolingvistické programování), EFT (techniky emoční svobody) a další.
 • Mediace – Ukazuji lidem cestu od konfliktů ke spolupráci, aby se posunuli dál. Jako mediátorka mimosoudně řeším konfliktní situace ve firmách i mezi jednotlivci. Mohu vám pomoci vyřešit pracovní, obchodní a občanské spory, spory s veřejnými institucemi a spotřebitelské spory.

Už během studia dvou vysokých škol mě bavilo starat se o lidi. Proto hned po studiích jsem začala pracovat ve velkých firmách jako HR manažerka a manažerka lidských zdrojů. Často jsem také řešila konflikty mezi zaměstnanci a zaměstnavateli, což mě přivedlo k mediaci – mimosoudnímu řešení sporů.

Dnes firmám pomáhám z pozice HR konzultantky řešit příčiny jejich problémů a předcházet tak možným následkům. A v mediaci ukazuji firmám i jednotlivcům cestu od konfliktů ke spolupráci – protože věřím, že s dohodou mohou získat v životě mnohem více.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vzdělání a certifikace:

 • Mediátor zapsaný v Seznamu vedeném u Ministerstva spravedlnosti ČR (2019)
 • NLP kouč (2018)
 • Hogan Assessment Certification, profesní diagnostika (2016)
 • Univerzita Karlova v Praze, obor: Veřejná a sociální politika (Mgr.)
 • Jihočeská univerzita, České Budějovice, obor: Ekonomika a management (Ing.)

Pracovní zkušenosti:

 • 2015–2017, HR ředitelka, EmbedIT
 • 2011–2015, HR manažerka, Smartwings Group
 • 2005–2011, HR manažerka, Asseco Central Europe
 • 2003–2005, HR manažerka pro výrobně distribuční řetězec UNILEVER ČR a SR
 • 2000–2003, HR Business Partner, O2

Kontaktní informace

Mgr. Ing. Renata Leflerová
Pcherská 221
Brandýsek (Středočeský kraj)
273 41
Mobil:737 234 142
Email:renata.leflerova@gmail.com
Web:www.koucingamediace.cz
Facebook:Facebook rleflerova.koucingamediace
LinkedIn:LinkedIn renataleflerova
Účet:153626637 / 0600 (Moneta)
:66778182

Doporučení z první ruky

V roce 2019 jsme potřebovali absolvovat mezinárodní audit kvality jako společnost a zároveň jsme rozšířili tým lidí, kteří pro nás pracují. Obrátili jsme se na Renatu Leflerovou, aby nám pomohla nastavit základní procesy při práci se zaměstnanci v souladu s českými zákony. Renata zpracovávala interní dokumenty, ve kterých zohledňovala specifické prostředí dodavatelských společností s náhradními díly pro letecké společnosti, a školila naše zaměstnance v nových procesech lidských zdrojů. Díky těmto krokům jsme vytvořili tým profesionálů a úspěšně jsme prošli audity kvality. Renatu doporučuji jako HR profesionála.
Evgeny Kornilov
CEO, RBK AVIATION

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS