Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ing. Renata Leflerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ing. Renata Leflerová — HR konzultantka pro firmy, koučka a mediátorka

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Mgr. Ing. Renata Leflerová:
Přestože mám fungující firmu a dobré vztahy se zaměstnanci, chtěl jsem mít základní dokumenty, na které se budu odkazovat v pracovních smlouvách. Renata pro nás připravila nové vzory pracovních smluv a pracovní řád, které odpovídají našim specifickým podmínkám. Spolupráci s Renatou v oblasti HR mohu jen doporučit.

Pavel Štěpka

www.superionherbs.cz
V roce 2019 jsme potřebovali absolvovat mezinárodní audit kvality jako společnost a zároveň jsme rozšířili tým lidí, kteří pro nás pracují. Obrátili jsme se na Renatu Leflerovou, aby nám pomohla nastavit základní procesy při práci se zaměstnanci v souladu s českými zákony. Renata zpracovávala interní dokumenty, ve kterých zohledňovala specifické prostředí dodavatelských společností s náhradními díly pro letecké společnosti, a školila naše zaměstnance v nových procesech lidských zdrojů. Díky těmto krokům jsme vytvořili tým profesionálů a úspěšně jsme prošli audity kvality. Renatu doporučuji jako HR profesionála.

Evgeny Kornilov

CEO, RBK AVIATION
www.rbk-aviation.com
V roce 2018 naše firma i trh rostly a my jsme měli problém s náborem i udržením kvalitních lidí. Chtěli jsme fungovat dál jako „větší rodina“, ale už to nešlo. Proto jsme začali spolupracovat s Renatou Leflerovou, která nám pomohla nastavit základní procesy v náboru, odměňování i řízení lidí tak, že jsme začali fungovat podle nastavených pravidel, ale zároveň se nevytratil lidský přístup. Stabilizoval se nám tým lidí a zvládli jsme tak výzvy typu stěhování skladu do nových prostor či otevírání 2 dalších prodejen.

Ing. Petr Bílek

BiOOO.cz
www.biooo.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS