Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Mgr. Ing. Renata Leflerová > Doporučení

Doporučení z první ruky

Mgr. Ing. Renata Leflerová — HR konzultantka pro firmy a mediátorka

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Mgr. Ing. Renata Leflerová:
Přestože mám fungující firmu a dobré vztahy se zaměstnanci, chtěl jsem mít základní dokumenty, na které se budu odkazovat v pracovních smlouvách. Renata pro nás připravila nové vzory pracovních smluv a pracovní řád, které odpovídají našim specifickým podmínkám. Spolupráci s Renatou v oblasti HR mohu jen doporučit.

Pavel Štěpka

www.superionherbs.cz
V roce 2019 jsme potřebovali absolvovat mezinárodní audit kvality jako společnost a zároveň jsme rozšířili tým lidí, kteří pro nás pracují. Obrátili jsme se na Renatu Leflerovou, aby nám pomohla nastavit základní procesy při práci se zaměstnanci v souladu s českými zákony. Renata zpracovávala interní dokumenty, ve kterých zohledňovala specifické prostředí dodavatelských společností s náhradními díly pro letecké společnosti, a školila naše zaměstnance v nových procesech lidských zdrojů. Díky těmto krokům jsme vytvořili tým profesionálů a úspěšně jsme prošli audity kvality. Renatu doporučuji jako HR profesionála.

Evgeny Kornilov

CEO, RBK AVIATION
www.rbk-aviation.com
V roce 2018 naše firma i trh rostly a my jsme měli problém s náborem i udržením kvalitních lidí. Chtěli jsme fungovat dál jako „větší rodina“, ale už to nešlo. Proto jsme začali spolupracovat s Renatou Leflerovou, která nám pomohla nastavit základní procesy v náboru, odměňování i řízení lidí tak, že jsme začali fungovat podle nastavených pravidel, ale zároveň se nevytratil lidský přístup. Stabilizoval se nám tým lidí a zvládli jsme tak výzvy typu stěhování skladu do nových prostor či otevírání 2 dalších prodejen.

Ing. Petr Bílek

BiOOO.cz
www.biooo.cz
S paní Leflerovou jsem opakovaně spolupracovala v otázce mediace konfliktu v rodině. V době kdy jsem její služby využila byla situace na obou smluvních stranách velmi napjatá, jednalo se o záležitosti rodiny a otázky velmi osobní, kde emoce hrály velkou roli. Přesto se paní Leflerové dařilo náš rozhovor řídit a usměrňovat vždy zpět k tématu a pokaždé se chytit toho konkrétního, na čem se dalo stavět dál. Paní Leflerová během mediace zůstala zcela nestranná a snažila se i přes silné emoce dávat oběma stranám rovnocenný prostor. I když se jednalo o komplexní problém, kde každá ze stran zaujímala protichůdné stanovisko, i tak se podařilo dojít k dílčímu smírnému výsledku, který nám pomohl se posunout v našem konfliktu směrem k řešení. Během tohoto procesu paní Leflerová projevila velkou dávku trpělivosti, empatie a profesionálního přístupu.

Radka K.

Jsem majitelem a jednatelem Tree Factory, udržitelné módní značky, kterou chceme dále rozvíjet a hledali jsme toho správného člověka na pozici Provozní manažer/ka. Prostě člověka, co časem povede provozně firmu za mě a pomůže mi začít s výrobou udržitelné módy přímo v ČR. Nějakou dobu jsem hledal sám či oslovil doporučené lidi, ale nebyl jsem spokojený. Pak jsem na portálu www.navolnenoze.cz našel Renatu Leflerovou. Po pár krátkých videokonferencích jsme definovali pozici a Renata předvybrala kandidáty, co se nám hlásili různými cestami. A výsledek? Místo jednoho provozního manažera mám 2 lidi, kteří jsou, díky jejich zkušenostem, již teď oporou týmu. A věřím, že se nám společně podaří nejen zvýšit prodeje a zlepšit marketing a zákaznické služby ale i zavést výrobu této značky v ČR a to nejpozději v následujícím roce. A protože nás čeká práce více než dost, je mi jasné, že příště Renatu oslovíme opět. Její služby rád doporučím. Jen nečekejte, že Renata splní jen to, co budete chtít – někdy dostanete víc, než jste chtěli a bude na vás, co s tím uděláte.

Daniel Kužela

Jednatel Tree Factory s.r.o.
www.treefactory.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS