Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Richard Koza

Ing. Richard Koza

webdesignér, kodér a PHP programátor

Ing. Richard Koza

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše webové a softwarové projekty? Chcete vytvořit nový web nebo upravit svůj stávající? Potřebujete někoho, kdo se bude starat o váš web, zatímco vy budete dělat svůj byznys? Nechte starosti s tvorbou a péčí o webové stránky mně a mému týmu profesionálů.

  • Webové aplikace – vývoj individuálního řešení postaveného na rychlém kódu. Propojíme ji s dalšími potřebnými systémy, ať již interně ve vaší firmě nebo externími API. Zajistíme průběžnou správu, údržbu, úpravy a další rozvoj.
  • Weby na míru – potřebujete srozumitelný, rychlý a moderní web? Umíme tvořit weby, které zaujmou. Weby, které používají nejnovější technologie. Takové, které vaší značce rozhodně nebudou dělat ostudu.
  • E-shopy na míru individuálním potřebám – rychlý a spolehlivý kód, správa a další rozvoj samozřejmostí.
  • Správa existujících webů a webových aplikací založených na jazyce PHP – podporujeme weby se systémy Symfony, WordPress, Drupal, Magento i čisté PHP aplikace.
  • Programování software na míru – pro vaše firemní potřeby. Automatizace firemních procesů, vzájemné propojení různých informačních systémů, úpravy, správa.
  • Správa linuxových serverů, VPS a hostingu – předejte práce s online technologiemi nám, budeme se o ně spolehlivě starat.

S námi ušetříte čas, který můžete věnovat svému byznysu!

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Používané technologie

  • PHP, Symfony, WordPress, Drupal, Magento, Doctrine, GIT
  • HTML, CSS, JS, JQuery, NodeJS, Webpack
  • správa Linuxových serverů

Kontaktní informace

Ing. Richard Koza
Atwel International, s.r.o.
Políkenská 2522
Praha 9
190 16
Mobil:725 542 843
Email:richard.koza@umimeweby.cz
Web:www.umimeweby.cz
:26460602 (plátce DPH)
DIČ:CZ26460602

Doporučení z první ruky

Jsem nadmíru spokojen s panem Kozou a jeho týmem profesionálů. Našel jsem je zde na webu navolnenoze.cz a musím říct, že jsem měl velké štěstí. Pan Koza a jeho kolegové pro mě úspěšně programují a provozují relativně složitou webovou aplikaci. Původně jsem jako programátor zvažoval, že si celou věc udělám sám, ale vzhledem k času na učení a nezkušenosti ve webových technologiích jsem rád, že jsem je našel. Jsou velmi rychlí a zvládli dodat všechny mnou požadované funkcionality bez problémů a řekl bych za velmi, velmi rozumnou cenu. K aplikaci mám svoje administrátorské rozhraní, takže si mohu celou aplikaci sám editovat. Také musím zmínit snadnou a bezproblémovou komunikaci. Někdy až nevěřím tomu, na jak skvělého dodavatele jsem narazil bez osobní reference a mohu s čistým srdcem doporučit.
Jan Ondráček

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS