Doporučení z první ruky

Ing. Richard Koza — webdesignér, kodér a PHP programátor


Zobrazuji všechna 4 doporučení

Pana Richarda Kozu mohu vřele doporučit. Je naprostý profesionál. Velmi nám pomohl a kompletně implementoval naše grafické prostředí do webových stránek. Vždy pracuje velmi rychle a jakoby pracoval na svém webu. Pan Richard je úžasný a skvěle si umí poradit. Doporučuji.

Pana Kozu jsem si vybral mezi několika dodavateli a mohu říci, že jsem měl šťastnou ruku. Práce byla bezproblémová a web vypadá, jak jsem si představoval. Spolupráce bude pokračovat i na dalších projektech.

Tomáš Solař, DiS.
www.radbychpochvalil.cz

Richarda mohu jen doporučit. Rychlost, kvalita, profesionalita!

Ondrej A.
Next Media Group

Jsem nadmíru spokojen s panem Kozou a jeho týmem profesionálů. Našel jsem je zde na webu navolnenoze.cz a musím říct, že jsem měl velké štěstí. Pan Koza a jeho kolegové pro mě úspěšně programují a provozují relativně složitou webovou aplikaci. Původně jsem jako programátor zvažoval, že si celou věc udělám sám, ale vzhledem k času na učení a nezkušenosti ve webových technologiích jsem rád, že jsem je našel. Jsou velmi rychlí a zvládli dodat všechny mnou požadované funkcionality bez problémů a řekl bych za velmi, velmi rozumnou cenu. K aplikaci mám svoje administrátorské rozhraní, takže si mohu celou aplikaci sám editovat. Také musím zmínit snadnou a bezproblémovou komunikaci. Někdy až nevěřím tomu, na jak skvělého dodavatele jsem narazil bez osobní reference a mohu s čistým srdcem doporučit.

Jan Ondráček
jan.ondracek@gmail.cz 728 882 849