Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > JUDr. Richard Štainc > Doporučení

Doporučení z první ruky

JUDr. Richard Štainc — advokát pro podnikání i rodinu, zakladatel advokátní kanceláře ŠTAINC

Zobrazuji všech 9 doporučení prezentace JUDr. Richard Štainc:
Vše, co jsme kdy řešili s touto advokátní kanceláří, dopadlo skvěle. Výborný advokát, doporučuji všem!

Alice Drbohlavová

Oceňujeme velmi otevřené a přátelské jednání, stejně tak i profesionalitu s jakou se pan Štainc na jednání připravil. Jeho znalosti týkající se samosprávy obcí a měst jsou vynikající.

Petr Jurníček

Hodně profesionální a přitom přátelský přístup. Výborná komunikace a výsledky. Vše na jedničku.

Artem B.

Mám jen kladné zkušenosti. Richard Štainc mě zastupuje při dlouholetém sporu o svěření syna do mé výlučné péče z důvodu zanedbávání jeho péče matkou, určení výživného, včetně vymožení dlužného výživného. Spolupráce s ním je vysoce profesionální, erudovaná, přitom má přátelský a empatický přístup. Komunikace probíhá dle dohody osobně, telefonicky, emailem, a to leckdy bez ohledu na pracovní dobu, některé konzultace si nikdy nevyúčtoval. Rád bych ho touto cestou doporučil a poděkoval mu.

Pavel Kutílek

technik
barakap@seznam.cz ~ 774 240 810
Ve svízelném právním firemním sporu si pan Štainc našel a mistrně využil právní „kličky“. Jeho argumentace byla elegantní a účinná, že paní soudkyně nám dala bez výhrad a vrásek plně zapravdu. Hlavní přelíčení pro mne bylo nakonec velkým zadostiučiněním a s dobrým pocitem. Je skvělé mít na své straně tak skvěle odborně a rétoricky připraveného právníka. Děkuji!

Dr. Jan Raiman

jan@raiman.de ~ 606 060 919
Ráda bych zde zveřejnila své doporučení na služby pana JUDr. Štaince a jeho spolupracovníků. V ne příliš jednoduchém právním procesu mi byl velkou profesionální i lidskou oporou. Velmi si vážím jeho přístupu a přeji jemu i jeho kolegyni Anetce další úspěchy.

Mgr. Ivana Pěničková Hinková

ivana_hinkova@yahoo.com ~ 737 644 466
Mohu vřele doporučit služby pana doktora a jeho týmu. Jeho práce je vždy stoprocentní. Ze všech okolností hledá nejvhodnější řešení, a proto jsem s jeho službami nadmíru spokojen.

Adam T.

klient
Využíváme po několikáté a vždy vše perfektně připravené včetně způsobu, jak máme postupovat 👍

Jana K.

Soudní spor, nebo zastupování právním zástupcem nevyužívá většina lidí každý den, proto jsem si jistý, že v této oblasti není rozhodně prostor pro kompromis. Spolupracuji s advokátní kanceláří ŠTAINC od roku 2016 a tuto kancelář vřele doporučuji. Profesionální přístup pana JUDr. Richarda Štaince a jeho týmu, včetně jeho neustálé dobré nálady uklidní každého, kdo využije služeb této kanceláře. Ať už se jedná o rozvodové stání, přípravu smluv, koupě nemovitosti a dalších služeb. Je to rozhodně člověk na svém místě a v tomto oboru není prostor na chyby, kterých se od této kanceláře nedočkáte. Vážím si naší společné spolupráce a pokud hledáte kvalitu, je tato kancelář jasnou volbou.

Martin Veselý

podnikatel
vesely.kladno@gmail.com ~ 776 001 882
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS