Robert Marek

producent, tvůrce a mentor reklamních videí

Status: k vašim službám Působnost: celý svět

Pomáhám značkám zvyšovat brand awareness a jejich výsledky na soc. sítích a v oblasti podnikání skrze neotřelé vizuální dynamické příběhy.

Jsem kreativní videotvůrce s bohatými zkušenostmi, které přesahují do velké produkce a marketingu. Založil jsem vlastní značku na videoprodukci reklamních videí Framepic production, díky čemuž se mohu věnovat své vášni z pozice režiséra nebo zaštiťovat celý projekt jako video producent. Pro menší klienty zastávám celý proces tvorby sám, pro větší klienty pak se svým štábem, případně mentoruji klienty pro jejich samostatnou tvorbu videí.

Při své práci si zakládám na kvalitním storytellingu, originálních nápadech, to vše z marketingového hlediska tak, aby se klientovi investice vyplatila. Jednotlivé projekty si osobně vybírám, a proto k nim přistupuji s respektem a vášní.

Různí podnikatelé/influenceři a firmy si mě najímají z pozice mentora na případnou interní tvorbou. Analyzuji jejich brand, marketingové možnosti, poradím s tvorbou a nastavuji jim strategii tak, aby byli schopni si videa efektivně sami tvořit.

Za své dosavadní pracovní úspěchy považuji například reklamní spot, který pomohl zachránit populaci zubra evropského nebo projekt na podporu diabetiků I. typu, který pomáhá vzdělávat lidi s tímto onemocněním.

Natáčení Lamael

Natáčení s lamou pro Lamael Natáčení s lamou pro značku Lamael Lama se jako hlavní herec osvědčil dokonale | natáčení pro Lamael Klapka, kamera, akce | natáčení Lamael Natáčení Mercedes-Benz event
Zobrazit všech 8 náhledů

Nabízím:

  • Kreativa a ideamaking – kreativní reklamní koncepty (key idea, scénář, storyboard…)
  • Natáčení – audiovizuální zachycení vašeho produktu, služby nebo události
  • Střih – postprodukční práce natočeného materiálu (zvukový mastering, barevná korekce a grading, finální střih)
  • Letecké práce – oficiální pilot s licencí od ÚCL
  • Mentoring – předávání praktického know-how a konstruktivní zpětné vazby tak, aby klienti dosahovali svých cílů v reklamní videovorbě.

Vybrané reference:

Zdravé stravování, Mercedes-Benz, Mattoni, Canon, Lamael, Mixit, Gentlemen's Barber Club, Rose Bear, DSV Solutions, For traders, Magnetic Cider Apple, Česká Krajina, Toxin, Prodietix, xitee a další.

Reklamní spot během online streamu OKTAGON MMA zápasů:

Náborové video pro DSV SOLUTIONS:

Prezentační video v CANON prodejně:

Brand video pro FOR TRADERS:

Hudební videoklip WAKANDA FOREVER:

Teaser pro událost MATTONI:

Event video pro MERCEDES-BENZ:

Dokumentární video:

Svatební video:

Spot na soc. sítě pro ČESKOU KRAJINU:

Studio show po vzoru Chcete být milionářem pro FOR TRADERS:

Robert Marek
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Robert Marek
Pelhřimovská 2/1071
Praha 4
140 00
Mobil:775 680 194
Email:robert@framepic.cz
Web:framepic.cz
Instagram:robert.marek_
LinkedIn:robert-marek-filmmaker
Vimeo:user10
Datovka:etznnzr
IČ:08857121 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Se spoluprací s panem Markem jsem nadmíru spokojen. Ochota, flexibilita a hlavně profesionální přístup, který je vyžadován v našem oboru.

Cuong Do Van

architekt/cgi artist