Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Bc. Robert Marek

Bc. Robert Marek

tvůrce videí, kameraman a střihač

Bc. Robert Marek

Pod vlastní značkou Framepic production natáčím prezentační videa pro firmy, produkty a služby – vše od scénáře a preprodukce až po postprodukci včetně colorgradingu.

  • Videoprodukce – natáčení videí z oblasti marketingu, nemovitostí, sociálních sítí a cestování. Tvorba vhodného scénáře a konceptu. Zajištění lokací, herců, maskérů, osvětlovačů. Vyřešení logistiky. Střih finálního videa. Profesionální colorgrading.
  • Letecké práce – letecké fotografie (panoramatické a sférické), tvorba ortofotomap, výškové inspekce špatně přístupných míst (komíny, střechy, elektrárny), monitorovací a kontrolní lety, reálné trojrozměrné modely budov nebo lokalit. Vlastním dron Mavic Pro 2 a licenci na provedení leteckých prací od Úřadu civilního letectví.

Pracuji v programech rodiny Adobe, konkrétně Premiere Pro, After Effects, Photoshop a Lightroom. Colorgrading videí provádím v Davinci resolve (program hollywoodských produkcí).

Protože mám zkušeností s prací v USA, miluji cestování a jsem zběhlý v angličtině, s chutí pro vás vyjedu natáčet i do zahraničí. Rád budu vytvářet celý projekt nebo se i jen podílet na jedné konkrétní fázi (scénář, natáčení, střih…).

Vystudoval jsem geografii a kartografii na Univerzitě Karlově v Praze, v rámci bakalářské práce jsem vytvořil plnohodnotný trojrozměrný model budovy jen za pomoci dronu.

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Zubři se vrací – pomozte zachránit ohroženého velikána

Produktové video pro Mixit

Prezentace rodiny v Treehouse nemovitosti a služeb v okolí

Promo video pro služby dezinfekce automobilových interiérů

Lamael – unikátní český nástroj pro organizaci týmů a správu projektů

Letecké záběry z prostředí Černé hory

Letecké záběry z prostředí Kanárských ostrovů

Kontaktní informace

Bc. Robert Marek
Pelhřimovská 2/1071
Praha 4
140 00
Mobil:775 680 194
Email:robert.filmmaking@gmail.com
Web:www.robertmarek.com
Instagram:Instagram robert.marek_
LinkedIn:LinkedIn robert-marek-filmmaker
Vimeo:Vimeo user10
Datovka:Datová schránka etznnzr

Doporučení z první ruky

O výsledcích každé práce mám většinou předem jasnou představu. Když se Robert Marek z Framepic Production pustil do tvorby videospotu z jiného úhlu, než jsem čekal, sledoval jsem to zpočátku s lehkou nedůvěrou. Ale výsledek mě velmi mile překvapil. Především dynamikou a příběhem, který se do několika vteřin podařilo vložit. Získali jsme tak propagační materiál, který se jasně odlišuje od všech ostatních.
Mgr. Dalibor Dostál
www.ceska-krajina.cz

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS