Doporučení z první ruky

Robert Marek — producent, tvůrce a mentor reklamních videí


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 26 doporučení

O výsledcích každé práce mám většinou předem jasnou představu. Když se Robert Marek z Framepic Production pustil do tvorby videospotu z jiného úhlu, než jsem čekal, sledoval jsem to zpočátku s lehkou nedůvěrou. Ale výsledek mě velmi mile překvapil. Především dynamikou a příběhem, který se do několika vteřin podařilo vložit. Získali jsme tak propagační materiál, který se jasně odlišuje od všech ostatních.

Mgr. Dalibor Dostál
Ředitel České krajiny o.p.s.
www.ceska-krajina.cz

S prací a profesionálním přístupem Framepic Production jsem byl naprosto spokojen. Investice do propagace našeho domu na stromě se nám vyplatila a zásadně ovlivnila návštěvnost hostů.

Miroslav Šebesta
jednatel společnosti
treehouses-sneznik.cz

Se spoluprací s panem Markem jsem nadmíru spokojen. Ochota, flexibilita a hlavně profesionální přístup, který je vyžadován v našem oboru.

Cuong Do Van
architekt/cgi artist
2drstudio.com cuong.dovan11@gmail.com 735 003 917

Krátké reklamní spoty, které pro náš rodinný podnik pan Marek vytvořil, zcela odpovídaly našim požadavkům. Jako přidanou hodnotu jsme vnímali rychlou a slušnou komunikaci ohledně našich specifičtějších požadavků a zejména rozumnou výslednou cenu. Pana Marka můžeme s čistým svědomím doporučit.

Alena Vanclová

Robert od začátku vyvíjel skutečně osobní přístup a připadal jsem si, jako by mu na mém projektu záleželo pomalu více než mně samotnému. Spolupráce byla rychlá, lidská a bez zbytečných korporátních komplikací či jiných starostí. A hlavně jsem ve výsledku obdržel přesně to, co jsem chtěl.

Radim Pokorný

Se spoluprací s Robertem jsem opravdu spokojená. Nejenže splnil přesně to, co jsem hledala, ale bylo vidět, že se do své práce snaží přinést něco navíc. Naprosto pochopil koncept naší značky a povedlo se mu tak vytvořit video, které cílí perfektně na naše zákazníky. Můžu jedině doporučit. Super jednání, spolehlivost, kvalitní zpracování, kreativita.

Kateřina Fortelková
Sales and Marketing specialist

Potřeboval jsem narychlo vytvořit trailer k mé nové knize a volba padla na pana Marka. Myslím, že výsledek se opravdu povedl, a proto ho rád doporučím všem budoucím potenciálním klientům. Oceňuji příjemné vystupování, rychlost a bezproblémové plnění mých požadavků. Ještě jednou děkuji.

Andrej Líbal
andrejlibal.cz

Spolupráci s Robertem můžeme jen doporučit. Dokáže poradit s konceptem videa, je na něj spolehnutí a výsledkem jsou skvělá edukační a reklamní videa. Jsme malá značka, která nemá moc prostor na vymýšlení a tvorbu obsahu, konečně jsme ve videotvorbě narazili na někoho, s kým si rozumíme a kdo dělá svoji práci naprosto profesionálně.

Nikola Jarošová
pánské oblečení na míru
www.manemo.cz

Velmi pozitivní spolupráce! Profesionální komunikace i uskutečnění celého projektu proběhla nad očekávání. Robert je opravdový talent, který mohu vřele doporučit.

Ondřej Mík
eventový manažer

Kvalita za rozumnou cenu. Profesionální výstup, který jen tak někde nedostanete. Byli jsme velmi spokojeni s finálním videem.

J. S.
autoservis JS car
Jscar.eu 602 728 131