Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Roman Ovčáček

Roman Ovčáček

3D grafik se specializací na nábytek a interiéry

Roman Ovčáček
Roman Ovčáček - logo

Profesionální realistické 3D vizualizace interiérů a exteriérů, návrhy interiérů, virtuální prohlídky a prostorová vizualizace (anaglyfy). Také navazující výroba nábytku na míru: zaměření konkrétního interiéru – konzultace na téma vhodné dispozice – návrh interiéru – vlastní výroba – realizace v místě (nebo kterákoli z uvedených služeb i samostatně).

  • Pouze vizualizace z vlastních i klientových podkladů – pro potřeby klientovy prezentace, katalogu, inzerátu nebo i pro jiné nábytkářské firmy a dílny, tj. vizualizace cizích nábytků nebo interiérů podle zaslaných podkladů. Také vizualizace exteriéru, např. vizualizace domu v zástavbě, v zahradě apod.
  • Kompletní výroba nábytku pro koncové klienty – zaměření + konzultace + návrh + realizace.

Tvorba návrhů je možná z vlastního zaměření v místě či jen ze zaslaných podkladů. Konečný výstup vizualizací je možný jak ve formě obrázku, tak ve formě panoramatické prohlídky celého interiéru či exteriéru a prostorového obrázku. Téměř 30 let praxe – se samotnou výrobou nábytku a postupně i s 3D grafikou a vizualizacemi.

Mé služby využívají jak soukromé osoby, tak stavební firmy či developeři.

Ukázky práce:

Exterierová vizualizace mobilních domůMobilní dům – vizualizaceMobilní dům – vizualizaceMobilní dům – vizualizace3D vizualizace a návrh interiéru
Zobrazit všech 33 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Slovensko; osobně zejména jižní Morava

Kategorie katalogu:

Profesní milníky

  • 2006 – odklon od vlastní výroby, plné soustředění na 3D vizualizace
  • 1999 – první podklady pro výrobu řízenou počítači a první 3D návrhy a vizualizace
  • 1995 – realizace vlastních nápadů u pružného a vstřícného soukromníka
  • 1990 – práce v ještě státní truhlářské dílně, velké interiérové zakázky po celé Evropě

Kontaktní informace

Roman Ovčáček
Zálešná V./3156
Zlín
760 01
Mobil:604 743 486
Email:ovcacek@visualspace.cz
Web:www.visualspace.cz
Facebook:Facebook visualspace.cz
:88289681

Doporučení z první ruky

Je to již pár let. V rámci rekonstrukce bytu přišla na řadu i naše kuchyně. Podlehl jsem velké reklamní kampani kuchyňského studia.Výsledek byl skutečně tristní. Potřeboval jsem ještě vyrobit vestavné šatní skříně a taky vyřešit atypický rozkládací jídelní stůl v kombinaci s parapetem. Po negativních zkušenostech nejen s kuchyňským studiem, ale i v rámci celkové rekonstrukce jsem byl hodně nedůvěřivý. V té době mi přítel doporučil pana Ovčáčka. Pan Ovčáček vyslechl můj požadavek, dokázal se přesně vcítit do mých potřeb, poradil a pak vše perfektně graficky navrhl. Při další schůzce projekt předložil a vše detailně vysvětlil. Domluvili jsme se na termínu výroby a vlastní montáže. Vše dopadlo přesně podle mých představ. Na závěr bych chtěl napsat to nejdůležitější! Korektní, lidský přístup, originální a technicky zvládnutý nápad, kvalitní provedení za rozumný peníz, dodržení sjednaných termínů. Kolik zákazníků má to štěstí, že může hovořit o podobné zkušenosti v dnešní době? Já díky panu Ovčáčkovi ano.
Radomír Malyška

2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS