Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Roman Ovčáček

Roman Ovčáček

3D grafik se specializací na interiéry a exteriéry

Roman Ovčáček
Roman Ovčáček - logo

Nabízím profesionální realistické 3D vizualizace interiérů a exteriérů, virtuální prohlídky a prostorové vizualizace pro široké spektrum zákazníků – zejména pro nábytkářské a stavební firmy, developery a koncové soukromé osoby.

  • Dbám na to, aby mnou navržené interiéry a exteriéry byly především funkční, praktické a pěkné na pohled.
  • Díky vizualizacím klienti dostávají jasnou představu o tom, jak budou jejich prostory vypadat ještě před samotnou realizací.
  • Tvorba návrhů je možná na základě vlastního zaměření v místě či jen ze zaslaných podkladů.
  • Konečný výstup vizualizací mohu dodat jak ve formě obrázku, tak ve formě panoramatické prohlídky a animace celého interiéru nebo exteriéru, např. vizualizace domu v zástavbě, v zahradě, a jeho interiéru.
  • Mám dlouholeté zkušenosti s 3D grafikou a vizualizacemi nábytku, stejně tak i s jeho výrobou.

Tvorba originálního řešení obytného prostoru a příjemného prostředí je pro mne hrou, která neomrzí. Zakládám si na osobním přístupu a férovém jednání.

Ukázky práce:

Vizualizace malé pracovny v obývacím pokoji.3D vizualizace kuchyněVizualizace obývacího pokojeVizualizace modulového domuVizualizace budovy
Zobrazit všech 37 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR a Slovensko; osobně zejména jižní Morava

Kategorie katalogu:

Profesní milníky

  • 2006 – odklon od vlastní výroby, plné soustředění na 3D vizualizace
  • 1999 – první podklady pro výrobu řízenou počítači a první 3D návrhy a vizualizace
  • 1995 – realizace vlastních nápadů u pružného a vstřícného soukromníka
  • 1990 – práce v ještě státní truhlářské dílně, velké interiérové zakázky po celé Evropě

Kontaktní informace

Roman Ovčáček
Zálešná V./3156
Zlín
760 01
Mobil:604 743 486
Email:ovcacek@visualspace.cz
Web:www.visualspace.cz
Facebook:Facebook visualspace.cz
Instagram:Instagram visualspace.cz
WhatsApp:WhatsApp 420604743486
:88289681

Doporučení z první ruky

Je to již pár let. V rámci rekonstrukce bytu přišla na řadu i naše kuchyně. Podlehl jsem velké reklamní kampani kuchyňského studia.Výsledek byl skutečně tristní. Potřeboval jsem ještě vyrobit vestavné šatní skříně a taky vyřešit atypický rozkládací jídelní stůl v kombinaci s parapetem. Po negativních zkušenostech nejen s kuchyňským studiem, ale i v rámci celkové rekonstrukce jsem byl hodně nedůvěřivý. V té době mi přítel doporučil pana Ovčáčka. Pan Ovčáček vyslechl můj požadavek, dokázal se přesně vcítit do mých potřeb, poradil a pak vše perfektně graficky navrhl. Při další schůzce projekt předložil a vše detailně vysvětlil. Domluvili jsme se na termínu výroby a vlastní montáže. Vše dopadlo přesně podle mých představ. Na závěr bych chtěl napsat to nejdůležitější! Korektní, lidský přístup, originální a technicky zvládnutý nápad, kvalitní provedení za rozumný peníz, dodržení sjednaných termínů. Kolik zákazníků má to štěstí, že může hovořit o podobné zkušenosti v dnešní době? Já díky panu Ovčáčkovi ano.
Radomír Malyška

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS