Doporučení z první ruky

Roman Ovčáček — 3D grafik se specializací na interiéry a exteriéry


Zobrazuji všech 7 doporučení

Pan Ovčáček mi před pár lety vyráběl postel, s jeho službami jsem byl naprosto spokojen. Byl vstřícný, ochotný a postel slouží k naprosté spokojenosti pořád. Doporučil i vhodnou matraci, kterou dodal. A hlavně dodržel všechny termíny, nemusel jsem nic urgovat či dodatečně řešit. To se v dnešní době nevidí. Zkrátka na čem jsme se domluvili, to platilo. Pokud bych ještě cokoliv potřeboval, rozhodně bych se na pana Ovčáčka znovu obrátil.

Petr Vopěnka
ho.pan@seznam.cz 606 232 636

S panem Ovčáčkem jsme spolupracovali opakovaně, vždy k naprosté spokojenosti. Realizoval pro nás dvě kuchyňské linky včetně prvotní vizualizace a pak také nábytek do koupelny a vestavěnou skříň. Uspořádání polic bylo dle jeho návrhů a doporučení k naší plné spokojenosti. Jeho služby můžeme jen doporučit.

Radka Mrkvicová
spolumajitelka Horského apartmánu Vyhlídka na Rejvízu
www.vyhlidkarejviz.cz vyhlidka.rejviz@gmail.com 777 758 623

Je to již pár let. V rámci rekonstrukce bytu přišla na řadu i naše kuchyně. Podlehl jsem velké reklamní kampani kuchyňského studia.Výsledek byl skutečně tristní. Potřeboval jsem ještě vyrobit vestavné šatní skříně a taky vyřešit atypický rozkládací jídelní stůl v kombinaci s parapetem. Po negativních zkušenostech nejen s kuchyňským studiem, ale i v rámci celkové rekonstrukce jsem byl hodně nedůvěřivý. V té době mi přítel doporučil pana Ovčáčka. Pan Ovčáček vyslechl můj požadavek, dokázal se přesně vcítit do mých potřeb, poradil a pak vše perfektně graficky navrhl. Při další schůzce projekt předložil a vše detailně vysvětlil. Domluvili jsme se na termínu výroby a vlastní montáže. Vše dopadlo přesně podle mých představ. Na závěr bych chtěl napsat to nejdůležitější! Korektní, lidský přístup, originální a technicky zvládnutý nápad, kvalitní provedení za rozumný peníz, dodržení sjednaných termínů. Kolik zákazníků má to štěstí, že může hovořit o podobné zkušenosti v dnešní době? Já díky panu Ovčáčkovi ano.

Radomír Malyška
radekmalyska@seznam.cz 777 206 990

Jsme velice spokojeni se zpracováním vizuálního 3D náhledu prostor Masarykovy veřejné knihovny Vsetín.

Kateřina Janošková
kjanoskova@mvk.cz 575 755 136

Využívám služeb pana Ovčáčka již několik let a vždy jsem byl s jeho prací spokojen. Pro potřeby mé truhlářské firmy vytváří kvalitní vizualizace interiérů. Komunikace probíhá vždy bezproblémově, kvalita vizualizací je velmi dobrá a termíny dodání krátké. Jeho přístup k zakázkám je vždy vstřícný a profesionální. Rád s ním budu spolupracovat i do budoucna.

Ladislav Zicha
truhlářství Zicha
www.truhlarstvi-zicha.cz truhlarstvi.zicha@seznam.cz 603 439 157

Spolupracuji s panem Ovčáčkem již na třetím stavebním projektu. Jeho práci mohu vřele doporučit! Zpracovaní je velmi kvalitní, exteriéry zasadí přesně do terénu, vrstevnic i s ohledem na okolní zástavbu, což velmi zjednodušuje práci i případné vícenáklady investora (zejména pokud pracujete se složitějším terénem). Domluva velmi jednoduchá, rychlé pochopení očekávaného výsledku. Zejména pro developery velmi kvalitní a realistické vytvoření vizualizací interiéru i exteriéru pro zahájení předprodeje. Ceny oproti konkurenci vzhledem ke kvalitě odvedené práce jsou více než příznivé. Pana Ovčáčka 100% doporučuji!!!

Andrea Urbanová
stavebník-investor

Spolupráce a 3D návrhy pana Ovčáčka jsou na velmi profesionální úrovni. Dokáže poradit i vymyslet do návrhu prvek, který na první pohled dokáže zaujmout. Spolupracuji s panem Ovčáčkem při zakázkové výrobě nábytku a jeho služby mohu jenom doporučit.

Vratislav Veselý
firma.vesa@seznam.cz