Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Roman Ovčáček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Roman Ovčáček — 3D grafik se specializací na interiéry a exteriéry

Zobrazuji všechna 4 doporučení prezentace Roman Ovčáček:
Pan Ovčáček mi před pár lety vyráběl postel, s jeho službami jsem byl naprosto spokojen. Byl vstřícný, ochotný a postel slouží k naprosté spokojenosti pořád. Doporučil i vhodnou matraci, kterou dodal. A hlavně dodržel všechny termíny, nemusel jsem nic urgovat či dodatečně řešit. To se v dnešní době nevidí. Zkrátka na čem jsme se domluvili, to platilo. Pokud bych ještě cokoliv potřeboval, rozhodně bych se na pana Ovčáčka znovu obrátil.

Petr Vopěnka

ho.pan@seznam.cz ~ 606 232 636
S panem Ovčáčkem jsme spolupracovali opakovaně, vždy k naprosté spokojenosti. Realizoval pro nás dvě kuchyňské linky včetně prvotní vizualizace a pak také nábytek do koupelny a vestavěnou skříň. Uspořádání polic bylo dle jeho návrhů a doporučení k naší plné spokojenosti. Jeho služby můžeme jen doporučit.

Radka Mrkvicová

spolumajitelka Horského apartmánu Vyhlídka na Rejvízu
www.vyhlidkarejviz.cz ~ vyhlidka.rejviz@gmail.com ~ 777 758 623
Je to již pár let. V rámci rekonstrukce bytu přišla na řadu i naše kuchyně. Podlehl jsem velké reklamní kampani kuchyňského studia.Výsledek byl skutečně tristní. Potřeboval jsem ještě vyrobit vestavné šatní skříně a taky vyřešit atypický rozkládací jídelní stůl v kombinaci s parapetem. Po negativních zkušenostech nejen s kuchyňským studiem, ale i v rámci celkové rekonstrukce jsem byl hodně nedůvěřivý. V té době mi přítel doporučil pana Ovčáčka. Pan Ovčáček vyslechl můj požadavek, dokázal se přesně vcítit do mých potřeb, poradil a pak vše perfektně graficky navrhl. Při další schůzce projekt předložil a vše detailně vysvětlil. Domluvili jsme se na termínu výroby a vlastní montáže. Vše dopadlo přesně podle mých představ. Na závěr bych chtěl napsat to nejdůležitější! Korektní, lidský přístup, originální a technicky zvládnutý nápad, kvalitní provedení za rozumný peníz, dodržení sjednaných termínů. Kolik zákazníků má to štěstí, že může hovořit o podobné zkušenosti v dnešní době? Já díky panu Ovčáčkovi ano.

Radomír Malyška

radekmalyska@seznam.cz ~ 777 206 990
Jsme velice spokojeni se zpracováním vizuálního 3D náhledu prostor Masarykovy veřejné knihovny Vsetín.

Kateřina Janošková

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS