Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Roman Sokola

Roman Sokola

zakladatel firem a zřizovatel virtuálních sídel

Roman Sokola
Roman Sokola - logo

Celkem 0 setkání s úředníky, 435 ušetřených minut, rychlé založení firmy včetně zřízení jejího virtuálního sídla. Mou náplní práce je spolehlivě a rychle pracovat pro ty, kteří chtějí založit společnost nebo poptávají skvělou adresu pro svou virtuální kancelář v Praze, Brně či Ostravě.

Firmu pro vás založím během 7 dnů od našeho prvního kontaktu. Vyřídím veškerou administrativu a dokumenty k ověření vám zašlu e-mailem.

Nechcete utrácet peníze za nájem kanceláře? Nebo ji ke svému podnikání vůbec nepotřebujete? Přestěhujte svou firmu do námi nabízených prostor – bez balení krabic, virtuálně.

Virtuální sídlo využijí zejména firmy a podnikatelé, kteří ke své práci skutečnou kancelář nepotřebují, ale musí její adresu zapsat do obchodního či živnostenského rejstříku. I o to se postarám. Navíc není problém na virtuální adrese zajistit přijímání a ukládání korespondence i naskenování pošty, která vám dorazí na e-mail.

Virtuální sídla:

Virtuální sídlo v Brně | nová administrativní budova na adrese Nové sady 2Virtuální sídlo v Praze 10 | luxusní polyfunkční budova na adrese Korunní 108

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Chcete spolupracovat? Stačí k tomu tyto 4 kroky:

  1. Vyplňte fakturační údaje, ověřte a zvolte jméno firmy a předmět podnikání.
  2. Uveďte výši základního kapitálu a sídlo firmy (Praha, Brno, Ostrava).
  3. Sledujte e-mail. Pošlu vám na něj dokumenty k ověření a k odeslání zpět v elektronické podobě. Běhání po úřadech nechte na mně.
  4. Dokumenty k vaší nové firmě vám pošlu kurýrem.

Jak vypadá založení firmy vlastními silami?

A cena? Vše v jednom

Cena 8 888 Kč (bez DPH) zahrnuje vše, tedy služby notáře včetně zápisu do obchodního rejstříku, veškeré správní poplatky, pronájem virtuálního sídla na 1 rok i náklady na označení sídla štítkem.

Něco málo o mně a firmě

Už v roce 2014 jsem založil značku Ofigo (tehdy ještě pod jménem Office Option), která od samého začátku nabízí sídla firmám, živnostníkům, sdružením i spolkům. Dbáme na spolehlivost a důvěryhodnost, pochybné firmy tedy na našich adresách nenajdete. Zajímá vás víc? Přečtěte si o mé firmě a sledujte blog.

Kontaktní informace

Roman Sokola
Ofigo, s.r.o.
Nové sady 988/2
Brno
602 00
Mobil:734 763 296
Email:office@ofigo.cz
Web:www.ofigo.cz
Facebook:Facebook ofigo.cz
Datovka:Datová schránka 77jcw3w
Účet:9437165001 / 5500 (Raiffeisen)
IBAN:CZ72 5500 0000 0094 3716 5001
SWIFT:RZBCCZPPXXX
:02641984 (plátce DPH)
DIČ:CZ02641984

Doporučení z první ruky

Společnost Office option mohu opravdu doporučit. Jsem bez výjimky spokojen jak se službou založení, tak s následnou správou přijaté korespondence na adresu virtuálního sídla. Společnost bleskově komunikuje, je ochotná a v oboru profík.
Michael Klement
mytapp purifiers s.r.o.

2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS