Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Roman Sokola

Roman Sokola

zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček

Roman Sokola
Roman Sokola - logo

Usnadněte si začátky podnikání. Ušetřím vám čas a nervy, které jinak ztratíte zbytečným papírováním a zdlouhavým pátráním po informacích.

Když jsem zakládal svou první firmu, podmínky byly podstatně náročnější než dnes. Sehnat informace, oběhat si úřady, obrnit se kvůli tomu všemu papírování při zakládání firem… Vším jsem si prošel a říkal jsem, že kdybych to nemusel řešit, život by byl mnohem jednodušší.

Proto jsem založil firmu Ofigo, která poskytuje služby jako zakládání firem a zřizování virtuálních sídel. K tomu jsem rozjel projekt Ofiguide, zaměřující se na tvorbu ryze praktických příruček pro začínající podnikatele.

Cílem každé mé aktivity je ušetřit vám řadu starostí s papírováním a běháním po úřadech, které vás při startu podnikání brzdí.

Podnikejte jednoduše. Spolehněte se na OfigoOfiguide.

Virtuální sídla, ukázky příruček a hodnocení:

Virtuální sídlo v Brně | nová administrativní budova na adrese Nové sady 2Virtuální sídlo v Praze 10 | luxusní polyfunkční budova na adrese Korunní 108Podnikatelská příručka Jak se připravit na kontroly z úřadůPodnikatelská příručka Jak založit vlastní firmuHodnocení uživatelů Google
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Roman Sokola
Ofigo, s.r.o.
Nové sady 988/2
Brno
602 00
Mobil:734 763 296
Email:office@ofigo.cz
Web:www.ofigo.cz
Facebook:Facebook ofigo.cz
Datovka:Datová schránka 77jcw3w
Účet:9437165001 / 5500 (Raiffeisen)
IBAN:CZ72 5500 0000 0094 3716 5001
SWIFT:RZBCCZPPXXX
:02641984 (plátce DPH)
DIČ:CZ02641984

Doporučení z první ruky

Na začátku jsem navštívil notáře s prosbou o založení SROčka. Notář mě vybavil úkoly, co si mám vše zařídit a pak ho mám opět navštívit. Byl jsem z toho celkem nešťastný. Začal jsem tedy hledat jinou alternativu a brouzdat na internetu po firmě, která by mi v tomto ohledu pomohla. Firma Office option byla pro mě správnou volbou, celý proces byl bez starostí, maximálně mi vyšli vstříc a po celou dobu jsme bez problémů komunikovali jak přes email, tak telefonicky. Nikdo jiný by mi nenabídl tyto služby za stejnou cenu a v tak krátkém čase. Firmě Office option patří velké díky a přeju jim, ať mají do budoucna stále stejný přístup a jen spokojené zákazníky.
Lukáš Michalík
jednatel firmy Čistý domov

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS