Doporučení z první ruky

Roman Sokola — zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 31 doporučení

Na začátku jsem navštívil notáře s prosbou o založení SROčka. Notář mě vybavil úkoly, co si mám vše zařídit a pak ho mám opět navštívit. Byl jsem z toho celkem nešťastný. Začal jsem tedy hledat jinou alternativu a brouzdat na internetu po firmě, která by mi v tomto ohledu pomohla. Firma Ofigo byla pro mě správnou volbou, celý proces byl bez starostí, maximálně mi vyšli vstříc a po celou dobu jsme bez problémů komunikovali jak přes email, tak telefonicky. Nikdo jiný by mi nenabídl tyto služby za stejnou cenu a v tak krátkém čase. Firmě Ofigo patří velké díky a přeju jim, ať mají do budoucna stále stejný přístup a jen spokojené zákazníky.

Lukáš Michalík
jednatel firmy Čistý domov
cistydomovcz.wz.cz cistydomovcz@email.cz 733 44 88 08

Při registraci jako OSVČ v České republice jsem byl ve velkém časovém shonu. Potřeboval jsem zařídit virtuální sídlo co nejrychleji a za rozumnou cenu. Ofigo nabízel perfektní možnost zřízení a platby přes internet. Po platbě jsem měl potřebné dokumenty v emailové schránce a co mě překvapilo, od konkurence byly i přes pohodlnější služby levnější. Rozhodnutí určitě nelituji a vřele Ofigo, s.r.o. doporučuji!

Matúš Koperniech
Android Developer
www.linkedin.com/in/matuskoperniech/?ppe…

U společnosti Ofigo jsme si objednali založení společnosti s.r.o. a pronájem virtuálního sídla v Praze. Byl jsem velmi potěšen rychlostí jakou byla celá záležitost kompletně a profesionálně vyřešena. Naše časová investice byla skoro nulová, takže jsme se mohli věnovat jiným činnostem, které jsou pro nás také důležité. Služby společnosti Ofigo doporučuji, protože získáte profesionální přístup, rychlé založení vaší společnosti, atraktivní adresu virtuální sídla za rozumnou cenu.

Miroslav Mysliveček
jednatel Online Lions
https://www.onlinelions.cz/cs

Založili jsme novou společnost a hledali sídlo. Na Google jsme našli Vaši společnost s webem, který nás zaujal a navázali spolupráci. Dnes jsme velice spokojeni a vážíme si Vašich služeb. Fakt doporučuji…

Miroslav Pažout
provozovatel kempu, jednatel společnosti Vltava ve varu s.r.o.
www.kempnapiskarne.cz

Vřele doporučuji za úžasně rychlé založení s.r.o. Mají skvělé stránky pro založení firmy i sídla firmy. Byl jsem velice překvapen servisem, ochotou, komunikací a hlavně založení firmy zvládli za neuvěřitelných 6 dní od objednání.

Jan Brokeš
Broflex Trade s.r.o.

S potřebou nového sídla firmy vznikla obava ze zdlouhavého „úřadování“. Vybral jsem Ofigo na základě referencí. Překvapila mne rychlost jednání a vstřícnost. Se službami jsem velmi spokojen. Doporučuji!

Jan Vlach

Děkuji firmě Ofigo za neuvěřitelně rychlý servis, profesionalitu a nadstandardní péči. Založení firmy mě stálo celkem 8 minut mého času (3 minuty zabralo vyplnění webového formuláře, 5 minut podpisy na poště). Moje nová firma byla zapsána pár dnů od vyplnění mé objednávky na webu Ofigo. DĚKUJI!

Markéta Hamrlová
Akademie osobnostního rozvoje s.r.o.

Hledali jsme na Moravě sídlo firmy. Našim požadavkům vyhověla nejlépe firma Ofigo. Zajistili mi vhodnou budovu a související služby. Vše proběhlo velmi rychle a za přijatelnou cenu. Jejich služby i nadále doporučuji.

Ing. Jakub Kohoutek, €FA
Srdce na pravém místě, z.s.

Hledali jsme sídlo v Brně, po vyhodnocení všech nabídek byla volba Ofigo jednoznačná a z dosavadních zkušeností mohu konstatovat, že správná, od počátku vše probíhá rychle a spolehlivě.

Karel Tesařík
Certa spol. s r. o.

Potřeboval jsem ve velmi zkrácené době založit společnost se sídlem v Brně. Společnost Ofigo mi vyšla vstříc, když jsem to nejvíce potřeboval a velmi ochotně a rychle reagovali na změny obchodního jména z mé strany. Výborná zkušenost a těším se na další vzájemnou spolupráci.

Pavel Serbajlo
STONE PINE s.r.o.