Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Roman Sokola > Doporučení

Doporučení z první ruky

Roman Sokola — zakladatel firem, zřizovatel virtuálních sídel a autor podnikatelských příruček

Zobrazuji č. 110 z celkem 31 doporučení prezentace Roman Sokola:
Na začátku jsem navštívil notáře s prosbou o založení SROčka. Notář mě vybavil úkoly, co si mám vše zařídit a pak ho mám opět navštívit. Byl jsem z toho celkem nešťastný. Začal jsem tedy hledat jinou alternativu a brouzdat na internetu po firmě, která by mi v tomto ohledu pomohla. Firma Office option byla pro mě správnou volbou, celý proces byl bez starostí, maximálně mi vyšli vstříc a po celou dobu jsme bez problémů komunikovali jak přes email, tak telefonicky. Nikdo jiný by mi nenabídl tyto služby za stejnou cenu a v tak krátkém čase. Firmě Office option patří velké díky a přeju jim, ať mají do budoucna stále stejný přístup a jen spokojené zákazníky.

Lukáš Michalík

jednatel firmy Čistý domov
cistydomovcz.wz.cz ~ cistydomovcz@email.cz ~ 733 44 88 08
Při registraci jako OSVČ v České republice jsem byl ve velkém časovém shonu. Potřeboval jsem zařídit virtuální sídlo co nejrychleji a za rozumnou cenu. Office option nabízel perfektní možnost zřízení a platby přes internet. Po platbě jsem měl potřebné dokumenty v emailové schránce a co mě překvapilo, od konkurence byly i přes pohodlnější služby levnější. Rozhodnutí určitě nelituji a vřele Office option doporučuji!

Matúš Koperniech

Android Developer
www.linkedin.com/in/matuskoperniech/?ppe…
U společnosti Office Option jsme si objednali založení společnosti s.r.o. a pronájem virtuálního sídla v Praze. Byl jsem velmi potěšen rychlostí jakou byla celá záležitost kompletně a profesionálně vyřešena. Naše časová investice byla skoro nulová, takže jsme se mohli věnovat jiným činnostem, které jsou pro nás také důležité. Služby společnosti Office Option doporučuji, protože získáte profesionální přístup, rychlé založení vaší společnosti, atraktivní adresu virtuální sídla za rozumnou cenu.

Miroslav Mysliveček

jednatel Online Lions
https://www.onlinelions.cz/cs
Založili jsme novou společnost a hledali sídlo. Na Google jsme našli Vaši společnost s webem, který nás zaujal a navázali spolupráci. Dnes jsme velice spokojeni a vážíme si Vašich služeb. Fakt doporučuji…

Miroslav Pažout

provozovatel kempu, jednatel společnosti Vltava ve varu s.r.o.
www.kempnapiskarne.cz
Vřele doporučuji za úžasně rychlé založení s.r.o. Mají skvělé stránky pro založení firmy i sídla firmy. Byl jsem velice překvapen servisem, ochotou, komunikací a hlavně založení firmy zvládli za neuvěřitelných 6 dní od objednání.

Jan Brokeš

Broflex Trade s.r.o.
S potřebou nového sídla firmy vznikla obava ze zdlouhavého „úřadování“. Vybral jsem Office option na základě referencí. Překvapila mne rychlost jednání a vstřícnost. Se službami jsem velmi spokojen. Doporučuji!

Jan Vlach

Děkuji firmě Office Option za neuvěřitelně rychlý servis, profesionalitu a nadstandardní péči. Založení firmy mě stálo celkem 8 minut mého času (3 minuty zabralo vyplnění webového formuláře, 5 minut podpisy na poště). Moje nová firma byla zapsána pár dnů od vyplnění mé objednávky na webu Office Option. DĚKUJI!

Markéta Hamrlová

Akademie osobnostního rozvoje s.r.o.
Hledali jsme na Moravě sídlo firmy. Našim požadavkům vyhověla nejlépe firma Office option. Zajistili mi vhodnou budovu a související služby. Vše proběhlo velmi rychle a za přijatelnou cenu. Jejich služby i nadále doporučuji.

Ing. Jakub Kohoutek, €FA

Srdce na pravém místě, z.s.
Hledali jsme sídlo v Brně, po vyhodnocení všech nabídek byla volba Office option jednoznačná a z dosavadních zkušeností mohu konstatovat, že správná, od počátku vše probíhá rychle a spolehlivě.

Karel Tesařík

Certa spol. s r. o.
Potřeboval jsem ve velmi zkrácené době založit společnost se sídlem v Brně. Společnost Office option mi vyšla vstříc, když jsem to nejvíce potřeboval a velmi ochotně a rychle reagovali na změny obchodního jména z mé strany. Výborná zkušenost a těším se na další vzájemnou spolupráci.

Pavel Serbajlo

STONE PINE s.r.o.
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 4 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS