Doporučení z první ruky

Ing. Romana Olexová, PhD. — marketingová konzultantka, tvůrkyně obsahu a brand designérka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Skvělé customer-relationship dovednosti. Hluboká znalost online marketingu a sociálních sítí. Perfektní design a copywriting.

Peter Janecek
CEO @ BrandcomPR

Romana má vzácný dar kombinovat prvky, které na trhu není snadné najít: opravdovou kreativitu s citem pro zákazníka, obdivuhodnou proaktivitu a drive, který váš projekt nenechá bez řešení. Spouštět online kampaně pro časopis American Letters s Romanou bylo skvělé dobrodružství.

Michal Kovács
Slovak Porifessionals Abroad Program @ LEAF

Rozhodla jsem se kandidovat do městského zastupitelstva v Bratislavě. Měla jsem na to 6 týdnů a pravděpodobnost úspěchu byla mizivá. Zadání znělo: nastavit kampaň s minimálním rozpočtem a s využitím synergie společné stranické kampaně. Romana navrhla a udělala úplně všechno, co bylo potřeba pro efektivní kampaň - vytvořila celý koncept, slogan, logo, kompletní vizuál a promo materiály. Navrhla a provozovala web a fan page na Facebooku, spolutvořila a konzultovala vhodný obsah. Realizovala všechny technické záležitosti. Nastavila komunikační kanály, navrhovala předvolební eventy a korigovala moje „kreativní představy“, aby všechno ladilo s mou značkou a programem. Romana řídila i background support a byla 24-hodinovou administrátorkou všeho, vždy na lince a k dispozici. Náš společný kamarád mi na začátku kampaně řekl, že "jestli má být upřímný", nemám v tak krátkém čase a bez rozpočtu vůbec šanci. Dne 15.11.2014 byly na Slovensku komunální volby, ve kterých jsem byla zvolena do městského zastupitelstva v Bratislavě se ziskem přes 4000 platných hlasů. UPDATE 2018: Lucia Štasselová opakovaně vyhrála volby a stala se náměstkyní primátora města Bratislava.

Ing. Arch. Lucia Štasselová
Městská zastupitelka @ Bratislava