Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Sandra Nováková

Sandra Nováková

online marketérka, fotografka a externí projektová manažerka se zaměřením na marketing firem

Sandra Nováková

Chcete dát o sobě vědět světu, ale nevíte, kde a jak začít?

Mám zkušenosti s budováním značky od samého začátku. Postarám se o váš online marketing, chopím se sociálních sítí, PPC reklamy, propagačních fotografií i grafiky. Jako externí projektová manažerka vám pomohu v těchto oblastech:

 • Online marketing – Nejčastěji řeším marketingovou propagaci firem, zejména restaurací. Doporučím vám nejvhodnější komunikační kanály s ohledem na vaše cíle a záměry. Připravuji i výkonnostní PPC reklamní kampaně pro zvýšení prodejů a povědomí o značce.
 • Správa sociálních sítí – Pravidelně budu vytvářet chytlavý obsah pro vaše profily na Facebooku a Instagramu. Jako fotografka s citem pro grafiku vám k tomu zajistím veškeré vizuální materiály.
 • Školení Jak na sociální sítě – Naučím vás efektivně vést sociální sítě, aby splňovaly vaše potřeby.
 • Fotografování – Fotím především profilovky a firemní / byznys portréty s akcentem na přirozenost osobnosti, také produktové fotky. Fotografování probíhá v rámci Brna a Pardubic, po domluvě ale dojedu kamkoli.
 • Grafika – Vytvořím vám poutavé letáky, reklamní bannery, logo, vizitky a další propagační materiály.

Grafika, fotky a vše kreativní a tvůrčí mě provází celý život. Marketingu jako takovému se věnuji od roku 2014. Mnoho let jsem byla členkou spolku Podnikavé ženy Pardubice, pro který jsem školila sociální sítě a kde jsem nabrala mnoho zkušeností, jak chytře na nízkorozpočtový marketing. Také jsem pracovala ve webdesignérské firmě.

Ceník: Hodinová konzultace stojí 800 Kč. Cenu dlouhodobé spolupráce a taktéž cenu focení stanovuji individuálně, odvíjí se od rozsahu služeb.

Ukázky práce:

Propagační leták a návrh loga pro Gaia DreamcatchersPropagační leták pro Ľmont interiéryGastronomické lístky, logo a vizitka pro Na pohoduLogo a vizitka pro Romanu NovotnouLogo Tapo living
Zobrazit všech 8 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Vybrané reference:

 • Mach drůbež – vedení školení Jak na sociální sítě
 • Sirius finance – vedení školení Jak na sociální sítě
 • Imont – tvorba propagačních letáků
 • Sebranky – návrh loga a produktových listů
 • Gawa Coffee – dárkové poukazy
 • Gaia Dreamcatchers – logo
 • Rodinné vinařství Sedlák – grafický návrh vinného lístku

Kontaktní informace

Sandra Nováková
Jabloňová 73
Moravany u Brna (Jihomoravský kraj)
664 48
Mobil:775 978 920
Email:jsem@sandranovakova.cz
Web:www.sandranovakova.cz
Účet:123 – 0616530237 / 0100 (Komerční banka)
:87664097

Doporučení z první ruky

Jako nezisková organizace spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje jsme u Sandry absolvovaly školení pro podnikatelky, které měly zájem si rozšířit povědomí o internetu a sociálních sítích. Školení proběhlo úspěšně v Pardubickém podnikatelském inkubátoru. Některé naše členky, ženy podnikatelky z Pardubicka, navázaly se Sandrou i bližší formy spolupráce, například v podobě portrétního focení, focení produktů nebo grafických prací. Byly jsme spokojeni, proto jsme u Sandry poptaly také grafické práce pro spolek. Sandru můžeme doporučit jako velmi dobře se orientující profesionálku ve svém oboru.
Tereza Všetečková
předsedkyně spolku

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS