Sandra Nováková

online marketérka, fotografka a externí projektová manažerka se zaměřením na marketing firem

Chcete dát o sobě vědět světu, ale nevíte, kde a jak začít?

Mám zkušenosti s budováním značky od samého začátku. Postarám se o váš online marketing, chopím se sociálních sítí, PPC reklamy, propagačních fotografií i grafiky. Jako externí projektová manažerka vám pomohu v těchto oblastech:

 • Online marketing – Nejčastěji řeším marketingovou propagaci firem. Doporučím vám nejvhodnější komunikační kanály s ohledem na vaše cíle a záměry. Připravuji i výkonnostní PPC reklamní kampaně pro zvýšení prodejů a povědomí o značce.
 • Správa sociálních sítí – Pravidelně budu vytvářet chytlavý obsah pro vaše profily na Facebooku a Instagramu. Jako fotografka s citem pro grafiku vám k tomu zajistím veškeré vizuální materiály.
 • Školení Jak na sociální sítě – Naučím vás efektivně vést sociální sítě, aby splňovaly vaše potřeby.
 • Fotografování – Fotím především profilovky a firemní / byznys portréty s akcentem na přirozenost osobnosti, také produktové fotky. Fotografování probíhá v rámci Brna a Pardubic, po domluvě ale dojedu kamkoli.
 • Grafika – Vytvořím vám poutavé letáky, reklamní bannery, logo, vizitky a další propagační materiály.

Grafika, fotky a vše kreativní a tvůrčí mě provází celý život. Marketingu jako takovému se věnuji od roku 2014. Mnoho let jsem byla členkou spolku Podnikavé ženy Pardubice, pro který jsem školila sociální sítě a kde jsem nabrala mnoho zkušeností, jak chytře na nízkorozpočtový marketing. Také jsem pracovala ve webdesignérské firmě.

Ceník: Hodinová konzultace stojí 1000 Kč. Cenu dlouhodobé spolupráce a taktéž cenu focení stanovuji individuálně, odvíjí se od rozsahu služeb.

Vybrané reference:

 • Mach drůbež – vedení školení Jak na sociální sítě
 • Sirius finance – vedení školení Jak na sociální sítě
 • Imont – tvorba propagačních letáků
 • Sebranky – návrh loga a produktových listů
 • Gawa Coffee – dárkové poukazy
 • Gaia Dreamcatchers – logo
 • Rodinné vinařství Sedlák – grafický návrh vinného lístku
Sandra Nováková

Kontakty

Sandra Nováková
Jabloňová 73
Moravany u Brna (Jihomoravský kraj)
664 48
Mobil:775 978 920
Email:jsem@sandranovakova.cz
Web:www.sandranovakova.cz
Facebook:sandrafotografka
Instagram:sandranovakphoto
Účet:123 – 0616530237/0100 (Komerční banka)
IČ:87664097

Doporučení
z první ruky

Paní Sandru Novákovou jsme si objednali na firemní školení sociálních sítí pro 6 našich zaměstnanců. Hlavním důvodem bylo prolomit v zaměstnancích ostych a stud přidávat příspěvky a prezentovat firmu navenek skrze sociální sítě. Dále ukázat jim jednoduché, ale efektivní způsoby přidávání příspěvků, reels, stories apod. Sjednotit formu a styl. Jako firma jsme preferovali soukromé školení v prostorách naší firmy. Celé 6hodinové školení probíhalo v přátelském duchu a příjemné atmosféře. Se Sandrou jsme se dohodli na školení v kombinaci s workshopem, kde by si vše mohli zaměstnanci tzv. osahat. Krom profesních zkušeností, které má Sandra nejen jako školitelka sociálních sítí, tak i fotografka, bychom určitě vyzvedli její osobnostní kvality. Je opravdu milá a trpělivá školitelka a celé školení bylo vtipné a hravé. Vše, co jsem si se Sandrou domluvili, tak splnila. Školení na 100 % splnilo naše očekávání a určitě bychom ji dále doporučili všem, kteří zvažují anonymní online kurzy případně anonymní hromadné kurzy versus školení na míru pro své zaměstnance. Jednoznačně soukromé školení na míru. Nejlepší zpětnou vazbu vždy ukáže až čas, ale už dnes vidíme, jak jsou naši zaměstnanci od zmiňovaného školení aktivní a práci se sociálními sítěmi už neberou jako povinnost, ale spíše jako hru/zábavu, což byl hlavní důvod, proč jsme pro ně školení objednali. Ještě jednou Sandře děkujeme a všem vřele doporučujeme!

Jana S.

obchodní ředitelka společnosti ve Zlíně v oblasti gastronomie a hoteliérství