Doporučení z první ruky

Sandra Nováková — online marketérka, fotografka a externí projektová manažerka se zaměřením na marketing firem


Zobrazuji všech 5 doporučení

Ve firmě jsme téměř neřešili marketing. Nevyužívali jsme sociální sítě, ani jsme se nezabývali sjednocením propagačních materiálů. Spolupráce se Sandrou nám přinesla ve všem pořádek. Naši obchodníci nyní mají kompletní, sjednocené a aktuální podklady, které jim pomáhají na schůzkách se zákazníky. Se sociálními sítěmi si dnes již víme rady a prezentujeme na nich svou práci. Sandru bychom doporučili všem menším firmám, jakou jsme i my, pro zavedení a sjednocení všech materiálů a odstartování nejen sociálních sítí. Je spolehlivá, pečlivá a vymyslí a zařídí do vaší firmy věci, které vás z pohledu zákazníka posunou na vyšší profesionální úroveň.

Michal Talanda
jednatel
www.tapoliving.cz talanda@tapoliving.cz

Jako nezisková organizace spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje jsme u Sandry absolvovaly školení pro podnikatelky, které měly zájem si rozšířit povědomí o internetu a sociálních sítích. Školení proběhlo úspěšně v Pardubickém podnikatelském inkubátoru. Některé naše členky, ženy podnikatelky z Pardubicka, navázaly se Sandrou i bližší formy spolupráce, například v podobě portrétního focení, focení produktů nebo grafických prací. Byly jsme spokojeni, proto jsme u Sandry poptaly také grafické práce pro spolek. Sandru můžeme doporučit jako velmi dobře se orientující profesionálku ve svém oboru.

Tereza Všetečková
předsedkyně spolku
www.podnikavezenypce.cz tereza@podnikavezenypce.cz

Jako restaurace v centru Hradce Králové je pro nás důležité být vidět a prezentovat se na sociálních sítích. Spolupráci se Sandrou jsme si vybrali pro její zkušenosti se správou sítí restauracím i pro její milý a zároveň zodpovědný přístup. Je spolehlivá, pečlivá, ochotná a především samostatná, což je pro nás klíčové. V provozu restaurace není čas a je třeba mít kolem sebe samostatné lidi, a to Sandra naprosto splňuje. Pokud se nechcete starat o sítě, navázání spolupráce se Sandrou můžeme doporučit.

Využili jsme služeb Sandry na prezentaci firmy na sociálních sítích a sjednocení vzhledu oficiálních firemních materiálů, včetně tisku vizitek a tvorby jednotlivých prezentačních materiálů. Vždy nám s úsměvem vysvětlila naše laické nápady ku prospěchu věci. Můžeme jen dále doporučovat a také tak děláme. Držíme jí palce v její další práci.

Tomáš Velecký
Výtahy Pardubice a. s.
www.vytahy-pce.cz 777 767 131

Paní Sandru Novákovou jsme si objednali na firemní školení sociálních sítí pro 6 našich zaměstnanců. Hlavním důvodem bylo prolomit v zaměstnancích ostych a stud přidávat příspěvky a prezentovat firmu navenek skrze sociální sítě. Dále ukázat jim jednoduché, ale efektivní způsoby přidávání příspěvků, reels, stories apod. Sjednotit formu a styl. Jako firma jsme preferovali soukromé školení v prostorách naší firmy. Celé 6hodinové školení probíhalo v přátelském duchu a příjemné atmosféře. Se Sandrou jsme se dohodli na školení v kombinaci s workshopem, kde by si vše mohli zaměstnanci tzv. osahat. Krom profesních zkušeností, které má Sandra nejen jako školitelka sociálních sítí, tak i fotografka, bychom určitě vyzvedli její osobnostní kvality. Je opravdu milá a trpělivá školitelka a celé školení bylo vtipné a hravé. Vše, co jsem si se Sandrou domluvili, tak splnila. Školení na 100 % splnilo naše očekávání a určitě bychom ji dále doporučili všem, kteří zvažují anonymní online kurzy případně anonymní hromadné kurzy versus školení na míru pro své zaměstnance. Jednoznačně soukromé školení na míru. Nejlepší zpětnou vazbu vždy ukáže až čas, ale už dnes vidíme, jak jsou naši zaměstnanci od zmiňovaného školení aktivní a práci se sociálními sítěmi už neberou jako povinnost, ale spíše jako hru/zábavu, což byl hlavní důvod, proč jsme pro ně školení objednali. Ještě jednou Sandře děkujeme a všem vřele doporučujeme!

Jana S.
obchodní ředitelka společnosti ve Zlíně v oblasti gastronomie a hoteliérství