Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Sandra Nováková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Sandra Nováková — online marketérka, fotografka a externí projektová manažerka se zaměřením na marketing firem

Zobrazuji obě 2 doporučení prezentace Sandra Nováková:
Ve firmě jsme téměř neřešili marketing. Nevyužívali jsme sociální sítě, ani jsme se nezabývali sjednocením propagačních materiálů. Spolupráce se Sandrou nám přinesla ve všem pořádek. Naši obchodníci nyní mají kompletní, sjednocené a aktuální podklady, které jim pomáhají na schůzkách se zákazníky. Se sociálními sítěmi si dnes již víme rady a prezentujeme na nich svou práci. Sandru bychom doporučili všem menším firmám, jakou jsme i my, pro zavedení a sjednocení všech materiálů a odstartování nejen sociálních sítí. Je spolehlivá, pečlivá a vymyslí a zařídí do vaší firmy věci, které vás z pohledu zákazníka posunou na vyšší profesionální úroveň.

Michal Talanda

jednatel
www.tapoliving.cz ~ talanda@tapoliving.cz
Jako nezisková organizace spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje jsme u Sandry absolvovaly školení pro podnikatelky, které měly zájem si rozšířit povědomí o internetu a sociálních sítích. Školení proběhlo úspěšně v Pardubickém podnikatelském inkubátoru. Některé naše členky, ženy podnikatelky z Pardubicka, navázaly se Sandrou i bližší formy spolupráce, například v podobě portrétního focení, focení produktů nebo grafických prací. Byly jsme spokojeni, proto jsme u Sandry poptaly také grafické práce pro spolek. Sandru můžeme doporučit jako velmi dobře se orientující profesionálku ve svém oboru.

Tereza Všetečková

předsedkyně spolku
www.podnikavezenypce.cz ~ tereza@podnikavezenypce.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS