Doporučení z první ruky

Šárka Kuráková — online marketérka, webdesignérka a produktová fotografka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Šárka je specialistka na sociální sítě a online marketing, která mě provázela předprodejovou kampaní na vydání knížky Lipový lísteček, a pomáhá mi vytvořit můj nový osobní web. Věřím, že i díky ní a marketingové strategii, které byla součástí, měla kampaň úspěch. Spolupráce se Šárkou byla o osobním nasazení, ochotě spolupráce, milé komunikaci, trpělivosti a positivním přístupu. Obě jsme mámy, a tak jsme měli vzájemné pochopení i pro neplánované změny termínů schůzek, dotahování detailů někdy na poslední chvíli i práci po večerech.

Lenka Bergmann Míkovcová
lenka.mikovcova@gmail.com

Moc ráda jsem se Šárkou celý rok spolupracovala. Je kreativní, rychlá, spolehlivá a zkušená. Vždy mi dávala objektivní pohled na mé nápady a nacházely jsme spolu vždy dobrá řešení pro mé online kampaně. Líbí se mi také její schopnosti v oblasti grafiky a kreativ. Díky, Šári! Moc vám ji doporučuji.

Věrka Švach
verasvach.com

Šárka je mladá, schopná, bleskově reagující, ambiciózní a velice šikovná. Vždy pozitivně naladěná, připravená vyřešit váš požadavek. Spolupráce pro mě byla potěšením a rád se Šárkou budu nadále ve spojení a když budu potřebovat, ihned se na ni zase obrátím. Spolupráci doporučuji na 100 % - Šárko, ještě jednou děkuji a ať se daří :)

Jan Grynyuk Mráz
MBA
jgm.mba obchod@jgm.mba

Šárka mé podnikání výrazně posunula a zvýšila nejen dosah, ale i příjmy. Její preciznost, pečlivost a zodpovědný přístup jsou k nezaplacení. Podpořila mě v nápadech a přidala své vlastní tak, aby byl projekt úspěšně realizovatelný. Komunikace se Šárkou byla vždy příjemná, otevřená a rychlá. Moc jsem si naši spolupráci užila a doufám, že po mé tvůrčí pauze najedeme opět na další vlnu.

Andrea Selzerová
zakladatelka projektu Kurzy z obýváku, spoluautorka Cvičebnice tvůrčího psaní
www.kurzyzobyvaku.cz info@kurzyzobyvaku.cz

Šárka je naprosto skvělá. Vytvořila nám web přesně podle našich představ. Jakékoli náměty či připomínky s námi rozebrala a vyhověla jim. Neměla žádný problém s naším miliónem oprav a předělávek. Vše vyřešila rychle, efektivně a za velmi rozumnou cenu. Navíc nám ukázala jak si můžeme web samy spravovat a dělat drobné úpravy a k tomu všemu natočila video návody. Web je nádherný, živý a velmi atraktivní. Jsme moc rády, že jsme na Šárku narazily! Doporučujeme všema 10!

Martina Kaufmannová a Gabriela Nováková
Vet Nurse Academy

Paní Kuráková je profesionál na svém místě. Vše probíhalo a probíha k mé plné spokojenosti. Minimalistický styl webů a skvělá technická propracovanost. Všem vřele doporučuji.

Ing. Jan Drška
Dryout s.r.o.
www.dryout.cz info@dryout.cz

Se Šárkou je skvělá spolupráce. Je spolehlivá, kreativní a přesná. Spolupráce s ní mi vyhovuje. Děkuji, že mi pomáhá tam, kde nenajdu vlastní čas a mohu se na ni 100% spolehnout. Ulevilo se mi, že tuto stránku mého podnikání mám vyřešenou a jsme v souladu. Taková spolupráce na všech úrovních je pro mne nejdůležitější.

Ivana Vítková
mentorka
ivanavitkova.cz mentorka@ivanavitkova.cz

Spolupráce s Šárkou byla naprosto úžasná! Web byl hotový v rekordním čase, Šárka na všechny podněty a dotazy reagovala prakticky okamžitě. Bavilo mě dotvářet web společně, hledat jeho ideální podobu. Z výsledku jsem nadšená :-) Šárka byla trpělivá i v poslední fázi, kdy mě učila editovat stránky v Elementoru. Je to profesionálka, kterou s radostí doporučuji!

Jana Kabátová
smysluplnyrok.cz

Spolupráce se Šárkou byla velmi příjemná a efektivní, kdy na čem jsem se domluvili, to platilo a to včetně termínů. Šárka mi kromě tvorby nových webových stránek také pomohla s nastartováním profilů na sociálních sítích včetně jejich správy a tvorby grafiky, vše na velmi profesionální úrovni. Děkuji za spolupráci a věřím, že to nebylo naposledy :)

Spolupráce s Šárkou mi sejmula obrovské břemeno v podobě sociálních sítí z mých beder. Intuitivně dokázala naprosto přesně určit, jakým směrem se vydat, a vše do posledního hashtagu přebrala na sebe. Je skvělá profesionálka, se kterou se výborně spolupracuje.

Sabina Vámošová
zakladatelka značky Šišipu
www.sisipu.cz sabina@sisipu.cz