Doporučení z první ruky

Šárka Kuráková — online marketérka, webdesignérka a produktová fotografka


Zobrazuji všech 6 doporučení

Šárka mé podnikání výrazně posunula a zvýšila nejen dosah, ale i příjmy. Její preciznost, pečlivost a zodpovědný přístup jsou k nezaplacení. Podpořila mě v nápadech a přidala své vlastní tak, aby byl projekt úspěšně realizovatelný. Komunikace se Šárkou byla vždy příjemná, otevřená a rychlá. Moc jsem si naši spolupráci užila a doufám, že po mé tvůrčí pauze najedeme opět na další vlnu.

Andrea Selzerová
zakladatelka projektu Kurzy z obýváku, spoluautorka Cvičebnice tvůrčího psaní
www.kurzyzobyvaku.cz

Se Šárkou je skvělá spolupráce. Je spolehlivá, kreativní a přesná. Spolupráce s ní mi vyhovuje. Děkuji, že mi pomáhá tam, kde nenajdu vlastní čas a mohu se na ni 100% spolehnout. Ulevilo se mi, že tuto stránku mého podnikání mám vyřešenou a jsme v souladu. Taková spolupráce na všech úrovních je pro mne nejdůležitější.

Ivana Vítková
mentorka
ivanavitkova.cz

Spolupráce s Šárkou mi sejmula obrovské břemeno v podobě sociálních sítí z mých beder. Intuitivně dokázala naprosto přesně určit, jakým směrem se vydat, a vše do posledního hashtagu přebrala na sebe. Je skvělá profesionálka, se kterou se výborně spolupracuje.

Sabina Vámošová
zakladatelka značky Šišipu
www.sisipu.cz

Spolupráce s paní Kurákovou byla naprosto skvělá. Poradila si se všemi mými požadavky, navrhla vlastní řešení a vždy velmi rychle reagovala na e-maily – což oceňuji.

Jana Hozová
profesionální fotografka a vizážistka
www.jhfoto.cz

Se Šárkou jsem měla možnost spolupracovat v online nakladatelské službě Pointa, kde měla hned po svém nástupu na starosti implementaci nové vizuální komunikace na sociálních sítích Pointy. Úkolu se zhostila s velkým nasazením, se kterým se rovněž následně starala o veškerou komunikaci na sociálních sítích i v emailingu. Rovněž do zaběhlého tempa Pointy se dostala relativně snadně a rychle. Na Šárce si obzvlášť cením její ochotu učit se, dát na zpětnou vazbu, samostatně hledat řešení a potřebu rozvíjet se dále. Tyto vlastnosti v kombinaci se zodpovědností za splnění své práce jsou důležitým předpokladem pro další pracovní posun. Jsem si jistá, že i v budoucnu Šárka dá veškerou nutnou energii jakékoliv další pracovní výzvě.‘

Lenka Derenčényiová
Marketing Manager

Se Šárkou jsme spolupracovali jak na popiscích na web/eshop, tak v oblasti Facebookových, Instagramových příspěvků a email marketingu, v čemž je velmi dobrá. Nicméně stejně tak je velice ochotná a nápomocná v dalších potřebných a podpůrných věcech jako například celkovou prací ve Wordpressu, focení, úpravou fotek a spoustě dalších věcí.

Rostislav Krpec
Majitel e-shopu Marocké zlato
www.marockezlato.cz