Doporučení z první ruky

Šárka Kuráková — online marketérka, webdesignérka a produktová fotografka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 11 doporučení

Šárka je mladá, schopná, bleskově reagující, ambiciózní a velice šikovná. Vždy pozitivně naladěná, připravená vyřešit váš požadavek. Spolupráce pro mě byla potěšením a rád se Šárkou budu nadále ve spojení a když budu potřebovat, ihned se na ni zase obrátím. Spolupráci doporučuji na 100 % - Šárko, ještě jednou děkuji a ať se daří :)

Jan Grynyuk Mráz
MBA
jgm.mba obchod@jgm.mba

Paní Kuráková je profesionál na svém místě. Vše probíhalo a probíha k mé plné spokojenosti. Minimalistický styl webů a skvělá technická propracovanost. Všem vřele doporučuji.

Ing. Jan Drška
Dryout s.r.o.
www.dryout.cz info@dryout.cz

Šárka mé podnikání výrazně posunula a zvýšila nejen dosah, ale i příjmy. Její preciznost, pečlivost a zodpovědný přístup jsou k nezaplacení. Podpořila mě v nápadech a přidala své vlastní tak, aby byl projekt úspěšně realizovatelný. Komunikace se Šárkou byla vždy příjemná, otevřená a rychlá. Moc jsem si naši spolupráci užila a doufám, že po mé tvůrčí pauze najedeme opět na další vlnu.

Andrea Selzerová
zakladatelka projektu Kurzy z obýváku, spoluautorka Cvičebnice tvůrčího psaní
www.kurzyzobyvaku.cz info@kurzyzobyvaku.cz

Šárka je naprosto skvělá. Vytvořila nám web přesně podle našich představ. Jakékoli náměty či připomínky s námi rozebrala a vyhověla jim. Neměla žádný problém s naším miliónem oprav a předělávek. Vše vyřešila rychle, efektivně a za velmi rozumnou cenu. Navíc nám ukázala jak si můžeme web samy spravovat a dělat drobné úpravy a k tomu všemu natočila video návody. Web je nádherný, živý a velmi atraktivní. Jsme moc rády, že jsme na Šárku narazily! Doporučujeme všema 10!

Martina Kaufmannová a Gabriela Nováková
Vet Nurse Academy

Se Šárkou je skvělá spolupráce. Je spolehlivá, kreativní a přesná. Spolupráce s ní mi vyhovuje. Děkuji, že mi pomáhá tam, kde nenajdu vlastní čas a mohu se na ni 100% spolehnout. Ulevilo se mi, že tuto stránku mého podnikání mám vyřešenou a jsme v souladu. Taková spolupráce na všech úrovních je pro mne nejdůležitější.

Ivana Vítková
mentorka
ivanavitkova.cz mentorka@ivanavitkova.cz

Spolupráce s Šárkou byla naprosto úžasná! Web byl hotový v rekordním čase, Šárka na všechny podněty a dotazy reagovala prakticky okamžitě. Bavilo mě dotvářet web společně, hledat jeho ideální podobu. Z výsledku jsem nadšená :-) Šárka byla trpělivá i v poslední fázi, kdy mě učila editovat stránky v Elementoru. Je to profesionálka, kterou s radostí doporučuji!

Jana Kabátová
smysluplnyrok.cz

Spolupráce se Šárkou byla velmi příjemná a efektivní, kdy na čem jsem se domluvili, to platilo a to včetně termínů. Šárka mi kromě tvorby nových webových stránek také pomohla s nastartováním profilů na sociálních sítích včetně jejich správy a tvorby grafiky, vše na velmi profesionální úrovni. Děkuji za spolupráci a věřím, že to nebylo naposledy :)

Spolupráce s Šárkou mi sejmula obrovské břemeno v podobě sociálních sítí z mých beder. Intuitivně dokázala naprosto přesně určit, jakým směrem se vydat, a vše do posledního hashtagu přebrala na sebe. Je skvělá profesionálka, se kterou se výborně spolupracuje.

Sabina Vámošová
zakladatelka značky Šišipu
www.sisipu.cz sabina@sisipu.cz

Spolupráce s paní Kurákovou byla naprosto skvělá. Poradila si se všemi mými požadavky, navrhla vlastní řešení a vždy velmi rychle reagovala na e-maily – což oceňuji.

Jana Hozová
profesionální fotografka a vizážistka
www.jhfoto.cz info@jhfoto.cz

Se Šárkou jsem měla možnost spolupracovat v online nakladatelské službě Pointa, kde měla hned po svém nástupu na starosti implementaci nové vizuální komunikace na sociálních sítích Pointy. Úkolu se zhostila s velkým nasazením, se kterým se rovněž následně starala o veškerou komunikaci na sociálních sítích i v emailingu. Rovněž do zaběhlého tempa Pointy se dostala relativně snadně a rychle. Na Šárce si obzvlášť cením její ochotu učit se, dát na zpětnou vazbu, samostatně hledat řešení a potřebu rozvíjet se dále. Tyto vlastnosti v kombinaci se zodpovědností za splnění své práce jsou důležitým předpokladem pro další pracovní posun. Jsem si jistá, že i v budoucnu Šárka dá veškerou nutnou energii jakékoliv další pracovní výzvě.‘

Lenka Derenčényiová
Marketing Manager