Šárka Kuráková

online marketérka, webdesignérka a produktová fotografka

Status: k vašim službám Působnost: na dálku celá ČR, osobně především Karlovarský kraj

Jsem marketérka na volné noze a ulehčuji práci především podnikatelům a malým firmám. Přeberu zodpovědnost za komplexní online marketing vaší značky, pomůžu s tvorbou webových stránek, pořídím produktové fotografie nebo vám či vašim zaměstnancům předám vlastní know-how.

Vynikněte v online světě díky své originalitě a mým službám:

  • Online marketing – připravím obsahovou a komunikační strategii vaší značky a postarám se o sociální sítě (Facebook, Instagram, LinkedIn, Pinterest), navrhnu newslettery i přesně cílenou PPC reklamu. Zajistím texty, grafiku i fotografie.
  • Webdesign – tvořím minimalistické WordPress weby prezentačního typu – firemní a osobní weby, weby pro živnostníky, portfolia, webové vizitky atd. Bezpečné, responzivní, uživatelsky přívětivé.
  • Fotografie – realizuji produktové focení pro e-shopy, sociální sítě a reklamy.
  • Konzultace a školení – podíváme se společně na to, co vás v marketingu trápí, ať už v rámci konzultací nebo školení na míru.

V digitálním světě se pohybuji od roku 2013, kdy jsem začínala jako blogerka. Postupně jsem se učila pracovat se sociálními sítěmi, tvořit reklamu, newslettery, vlastní grafiku i fotografie. Jako správkyně sociálních sítí působím profesně od roku 2018. Na dráhu freelancerky jsem se vydala v roce 2020 a mám za sebou spolupráci se skvělými klienty: Přírodno.cz, Kvítka v bytě, Kurzy z obýváku, Pointa, Šišipu, Restaurace a penzion Na Gruntu, Fotoatelier Jana Hozová, OK Dřevocentrum Aš a mnoha dalšími.

Ukázky mé práce

Brand pro zahraniční profil Věrky Švach Brand pro kavárnu a pražírnu CoffeeCup Brand pro český profil Věrky Švach Vizuální identita pro Ivanu Vítkovou Brand pro Apartmán Na kraji lesa
Zobrazit všech 48 náhledů

Výběr realizovaných projektů:

  • Restaurace a penzion Na Gruntu – Spolupráce s restaurací započala v roce 2019 a trvá dodnes. Podniku jsem nastavila vizuální identitu, komunikaci, připravila celkovou marketingovou strategii a vytvořila webové stránky. Pravidelně se starám o sociální sítě, reklamy a celkovou propagaci. Obstarávám také fotografie, které následně používáme na sociální sítě nebo pro propagaci. Společnými silami se restaurace dostala do knihy 555 Výlety s Gastromapou Lukáše Hejlíka.
  • Kurzy z obýváku – S Kurzy z obýváku spolupracuji od ledna 2021. Na starost mám kompletní online marketing: spravuji sociální sítě, připravuji grafiku, nastavuji a optimalizuji reklamy, obstarávám potřebné produktové fotografie a tvořím krátká videa.
  • Mentorka Ivana Vítková – Pro Ivanu Vítkovou jsem vytvořila webové stránky, nastavila vizuální identitu a připravila marketingovou strategii. Aktuálně se starám o její sociální sítě, nastavuji a optimalizuji reklamy a zároveň jí předávám své know-how.

Prezentace pro projekt Digitální ženy generace Z

Byla jsem vybrána, abych se podělila o svůj příběh freelancera v rámci mezinárodního projektu Digitální ženy generace Z. Projekt si klade za cíl pomáhat ženám z generace Z získat patřičné digitální podnikatelské dovednosti, aby mohly co nejlépe prosperovat v digitálním světě. Do projektu bylo vybráno celkem 18 žen z různých evropských zemí; za Českou republiku to jsem já a jedna moje kolegyně.

Šárka Kuráková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Šárka Kuráková
Karlova 2524/15a
Aš (Karlovarský kraj)
352 01
Mobil:723 071 941
Email:sarka@skmarketing.cz
Web:www.skmarketing.cz
LinkedIn:sarka-kurakova
Facebook:sarkamarketing
Instagram:jaknaonlinemarketing
IČ:08759901

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s Šárkou byla naprosto úžasná! Web byl hotový v rekordním čase, Šárka na všechny podněty a dotazy reagovala prakticky okamžitě. Bavilo mě dotvářet web společně, hledat jeho ideální podobu. Z výsledku jsem nadšená :-) Šárka byla trpělivá i v poslední fázi, kdy mě učila editovat stránky v Elementoru. Je to profesionálka, kterou s radostí doporučuji!

Jana Kabátová