Doporučení z první ruky

MUDr. Šárka Nováková — lektorka první pomoci a preventivní medicíny


Zobrazuji všech 9 doporučení

MUDr. Šárka Nováková provádí v naší společnosti školení první pomoci vždy v létě před dovolenými pro zhruba 200 lidí v několika termínech. Velmi jsme si oblíbili formu přednášek, přejeme jí pevné zdraví a těšíme se na setkání znovu na začátku léta 2014.

Martina Žitníková
koordinátor vzdělávání ze společnosti ON SEMICONDUCTOR
www.onsemi.cz

Paní doktorka Šárka Nováková u nás ve škole měla školení první pomoci již dvakrát, vždy v 8. ročníku; také měla školení pro pedagogické pracovníky. Se školením jsme byli velmi spokojeni, zvláště pedagogičtí pracovníci ocenili i praktické ukázky, na kterých se sami podíleli. Většina jiných školení se týká jen teorie, ale jak žáci, tak dospělí si potřebují základy první pomoci vyzkoušet hlavně prakticky, a to bylo součástí tohoto školení.

Elena Sobotková
učitelka ZŠ Hošťálková

S paní MUDr. Šárkou Novákovou náš podnik spolupracuje v oblasti školení první pomoci pro zaměstnance. S paní doktorkou je výborná domluva, snaží se vždy vyjít vstříc našim požadavkům. Samotné školení první pomoci je opravdu záživné a přínosné. Účastníci se aktivně zapojují do řešení modelových situací. Se Šárkou Novákovu budeme určitě spolupracovat i nadále.

Ing. Artur Sadriev
referent BOZP, PO
www.pmo.cz

Paní doktorka Šárka Nováková s naší firmou spolupracuje v oblasti školení první pomoci již po několikáté a jsme s ní velmi spokojeni. Vychází vstříc našim požadavkům a její forma školení je záživná a přínosná. Zaměstnanci oceňují hlavně praktickou část a řešení modelových situací. Jak řekl jeden z našich kolegů: „Trénink dělá hráče!“ Paní doktorce přejeme i nadále hodně spokojených klientů, děkujeme za skvělou spolupráci a doufáme, že v ní budeme i nadále pokračovat.

Petra Klímková
personální referent, Hirschmann Czech

Mnohokrát děkujeme MUDr. Novákové za absolvované školení První pomoci. Ze školení byli zaměstnanci nadšení. Přednáška byla zajímavá, poučná, profesionální, u všeho konkrétní příklady, praktický nácvik, hodně prostoru pro otázky, které zajímaly posluchače. Rozhodně doporučujeme, připomínky nemáme žádné. Vše bylo perfektní, každý rok kvalitnější!

Helena Mičkalová
Střední odborná škola Josefa Sousedíka
mickalova.helena@sosvsetin.cz 603 27 92 83

S MUDr. Šárkou Novákovou spolupracujeme dlouhodobě. Z tohoto faktu vyplývá, že jsme s její prací spokojeni. Školení první pomoci je vždy zajímavé, interaktivní, všichni mají možnost prakticky nacvičit poskytování první pomoci. Má-li některý ze zaměstnanců dotaz, dostane se mu vždy konkrétní odpovědi.

Mgr. Pavel Čučka
ředitel Základní školy Loučka
www.zsloucka.cz zsloucka@zsloucka.cz 571 620 696

Školení první pomoci s paní Šárkou Novákovou jsme měli v naší firmě poprvé a za všechny zúčastněné můžeme říct, že jsme byli velmi spokojeni. Teoretická část byla prokládána částí praktickou, kdy jsme si všichni účastníci školení mohli aktivně vyzkoušet na různých modelových situacích poskytování první pomocí. Těšíme se na další spolupráci.

Jana Hastíková
Zahrady Hastík
www.zahrady-hastik.cz

Velice zajímavé školení, sešli jsme se již podruhé a opět jsme byli s paní lektorkou první pomoci velice spokojeni. Naše skupina cca 16 osob se vždy něco nového dozví a jsme všichni nadšeni z praktických cvičení, u kterých se rádi zasmějeme. Paní doktorka je prostě super.

Petra Kiliánová
Metech s.r.o.
www.metech.cz

S paní doktorkou Novákovou spolupracujeme opakovaně v rámci firemních programů zaměřených na školení první pomoci. Kolegové jsou velmi spokojení a odnáší si z daných školení praktické a zajímavé informace. Velmi oceňujeme nápaditost, interaktivnost, profesionalitu a celkově také velmi milý a přirozený přístup. Není otázka, která by zůstala během školení nezodpovězena. Vřele doporučuji.

Mgr. Veronika Bryšová
HR Business Partner
www.kariera-onsemi.cz