Doporučení z první ruky

Ing. Šárka Tinková — online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě s přesahem do tvorby webů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Paní Tinkové bych tímto chtěla poděkovat za tvorbu webových stránek. Spolupráce byla od samého začátku velice rychlá a příjemná. Vytvořila nám krásné webové stránky pro začínající kadeřnici – www.kadernicemisa.cz. Se vším laskavě poradila. Určitě všem doporučuji.

Lenka Martyčáková
www.kadernicemisa.cz

Dlouhodobá spokojenost! Ing.Tinková je vysoce kvalifikovaná a pečlivá. Oceňuji její profesionální přístup a rychlost.

MVDr. Diana Halászová
CENTRALVET s.r.o.
www.centralvet.cz centralvet@seznam.cz 602 419 335
Ing. Dominika Roháčová

Paní Ing. Tinková poskytuje špičkovou péči svým klientům. Její práce je kvalitní, rychlá a vždy přizpůsobená na míru požadavkům každého klienta. Naše spolupráce byla vždy v dokonalé synergii a její služby mohu všem ostatním vřele doporučit.

Ing. Dominika Roháčová
správce sociálních sítí, copywriter a kreativec

S paní Tinkovou spolupracujeme od ledna 2020 a jsme s ní nadmíru spokojení. Je to profesionálka, která vám poradí, do jaké reklamy se pouštět a kolik peněz investovat, založí patřičné účty, připraví reklamní kampaně a vy nemáte žádné starosti. Nárůst obratu jsme zaznamenali ihned po spuštění kampaní. Pokud vznikne někde potíž při reklamních kampaních, upozorní vás a doporučí, co s tím dělat. Spolupráce s ní je velmi příjemná, má skvělé vystupování a příjemně se s ní komunikuje, zkrátka a dobře můžu jenom doporučit!

Jiří Kosinka
jednatel
www.stoppest.cz kosinka@briketovacilis.eu 777 885 241

StellaDigital, konkrétně p. Tinková, nám zpracovává celou reklamní kampaň pro náš e-shop. Komunikace je příjemná a profesionální. Jako velkou výhodu bych zdůraznil samostatnost p. Tinkové. Reklamu sleduje, všechny nastavené kampaně průběžně upravuje dle potřeb, mám tedy čas soustředit se na firmu a práci. Reklama pod jejím vedením nám přinesla mnoho nových zákazníků. Takže rozhodně doporučuji vsadit na profesionálku p. Ing. Šárku Tinkovou. Děkujeme.

David Krčál
expert na prodej repasovaných notebooků
www.r-pass.cz krcal@r-pass.cz 731 878 264

Byli jsme v online marketingu naprostí nováčci a jsme vděční, že jsme narazili a svěřili celý proces právě do rukou Ing. Tinkové. Jednalo se o dva projekty odlišných firem – realitní kanceláře a tanečního studia. Paní Tinková je profesionálkou ve svém oboru s komplexními znalostmi, velmi pohotovými reakcemi, zajímavými nápady a příjemnou kreativitou. Trpělivě nás provedla tímto procesem, který je pro nás velmi obohacující, zajímavý a přináší nečekané odezvy a informace. Máme pocit, že díky tomuto pracovnímu setkání jsme obě firmy posunuli o velký krok vpřed. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Mgr. Markéta Bilasová
ředitelka tanečního studia a makléřka realitnikral.cz
www.dancepoint.cz info@dancepoint.cz 776 096 091

Pro naše e-shopy jsme se rozhodli využít online marketingových služeb paní Ing. Šárky Tinkové. Díky ní jsme se rychle dostali do problematiky online reklamy. Rozhodně doporučuji využít nabízených služeb v oblasti nastavení PPC kampaní. Zvýšení tržeb se dostavilo téměř okamžitě v Google Ads i Seznam Sklik. Oceňuji také rychlé reagování na požadavky, dále kvalitní komunikaci, spolehlivost a pozitivní přístup.

Leoš Brýna
majitel e-shopu & jednatel
www.bylik.cz leos@bylik.cz 777 941 157

Spolupráce s paní Ing. Šárkou Tinkovou je na profesionální úrovni. Její odborná doporučení zahrnující rady a připomínky nás směrují správným směrem a noví klienti stále přichází. Paní Šárka vyniká odbornými znalostmi, je pečlivá, seriózní, a především velmi lidská. Jednoznačně doporučujeme!

Jana Havelková Beránková
jednatelka
www.pomocniknacesty.cz pomocniknacesty@email.cz 775 180 562

V letošním roce jsem se po dlouhém zvažování rozhodl podpořit své podnikání prostřednictvím PPC kampaně na Seznamu a Googlu. Zkusil jsem si vytvořit vlastní kampaň, ale bohužel jsem záhy pochopil, že je toto nad mé síly. Oslovila mě nabídka Ing. Šárky Tinkové. Prostřednictvím emailu jsem ji kontaktoval. Naše komunikace proběhla rychle, profesionálně, ale hlavně, když jsem Ing. Tinkové vysvětlil co chci a hledám, nastavila moje kampaně přesně na míru. V den spuštění kampaní jsem netrpělivě očekával reakce potenciálních zákazníků. Ihned se mi zvedla návštěvnost www stránek a první den se mi i zaplatili náklady spojené s poskytnutými službami od Ing. Tinkové!!! Oceňuji rychlost, přesnost, jasnou profesionalitu, ale hlavně zpětnou vazbu v průběhu probíhající kampaně. Hledáte-li odborníka na PPC kampaně, tak rozhodně doporučuji.

Karel Černý
majitel firmy
www.topeni-usti.cz cerny@topeni-usti.cz 730 610 120

Profesionální přístup a kreativita v realizaci tvorby kanálů na sociálních sítích. Poradila nám, jak využívat sociální sítě a vytvářet tak nejenom kvalitní obsah a komunikaci, ale i zvyšovat image a posilovat brand naší vyhlášené restaurace.

Mgr. Petr Jaroš
CEO Fusion Restaurant & Lounge
www.facebook.com/AureoleRestaurant/ p.jaros@aureole.cz 602 163 278