Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Šárka Tinková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Šárka Tinková — online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě

Zobrazuji č. 110 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Šárka Tinková:
Paní Ing. Šárku Tinkovou jsem oslovila jako první ženu a v pořadí šestého specialistu v oblasti marketingu pro můj eshop www.bioprotebe.cz. Spolupráce s ní nabrala od prvního kontaktu úplně jiný směr, než jsem byla zvyklá u ostatních rádoby pomahačů s reklamou ve smyslu „zvýším přínos vašich reklam a zefektivním jejich provoz, 16 i více let praxe“. Vážím si perfektní komunikace jak písemné, tak i telefonické. Drží se předem navrženého plánu a já mám dobrý pocit, že jsem našla konečně spolehlivého spolupracovníka. Neměla to však jednoduché – pět expertů před ní vytvořili na mém Google AdWords, Skliku a Facebooku hotovou džungli nesmyslných nastavení, která vůbec nefungovala, nepřinesla žádný pozitivní výsledek. O honorářích, které si nechali předem zaplatit ani nemluvím, stačilo by to na několik zaoceánských dovolených. Po dvou měsících spolupráce se návštěvnost na mém e-shopu zvýšila o 60 % a konverze pomalu a jistě stoupají. Ale máme ještě hodně co dělat.

Libuše Hejná

www.bioprotebe.cz ~ info@bioprotebe.cz ~ 606 912 887
Byli jsme v online marketingu naprostí nováčci a jsme vděční, že jsme narazili a svěřili celý proces právě do rukou Ing. Tinkové. Jednalo se o dva projekty odlišných firem – realitní kanceláře a tanečního studia. Paní Tinková je profesionálkou ve svém oboru s komplexními znalostmi, velmi pohotovými reakcemi, zajímavými nápady a příjemnou kreativitou. Trpělivě nás provedla tímto procesem, který je pro nás velmi obohacující, zajímavý a přináší nečekané odezvy a informace. Máme pocit, že díky tomuto pracovnímu setkání jsme obě firmy posunuli o velký krok vpřed. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Mgr. Markéta Bilasová

majitelka realitní společnosti
www.realitnikral.cz ~ info@realitnikral.cz ~ 776 096 091
Ing. Dominika Roháčová
Paní Ing. Tinková poskytuje špičkovou péči svým klientům. Její práce je kvalitní, rychlá a vždy přizpůsobená na míru požadavkům každého klienta. Naše spolupráce byla vždy v dokonalé synergii a její služby mohu všem ostatním vřele doporučit.

Ing. Dominika Roháčová

správce sociálních sítí Facebook a Instagram, copywriter, a kreativec
V letošním roce jsem se po dlouhém zvažování rozhodl podpořit své podnikání prostřednictvím PPC kampaně na Seznamu a Googlu. Zkusil jsem si vytvořit vlastní kampaň, ale bohužel jsem záhy pochopil, že je toto nad mé síly. Oslovila mě nabídka Ing. Šárky Tinkové. Prostřednictvím emailu jsem ji kontaktoval. Naše komunikace proběhla rychle, profesionálně, ale hlavně, když jsem Ing. Tinkové vysvětlil co chci a hledám, nastavila moje kampaně přesně na míru. V den spuštění kampaní jsem netrpělivě očekával reakce potenciálních zákazníků. Ihned se mi zvedla návštěvnost www stránek a první den se mi i zaplatili náklady spojené s poskytnutými službami od Ing. Tinkové!!! Oceňuji rychlost, přesnost, jasnou profesionalitu, ale hlavně zpětnou vazbu v průběhu probíhající kampaně. Hledáte-li odborníka na PPC kampaně, tak rozhodně doporučuji.

Karel Černý

majitel firmy
www.topeni-usti.cz ~ cerny@topeni-usti.cz ~ 730 610 120
Služby paní Šárky Tinkové můžeme vřele doporučit. Ve srovnání s předchozím stavem máme díky jejímu nastavení PPC dvojnásobný počet konverzí s nižším CPC, takže všechno perfektní. Současně bych chtěl vyzdvihnout flexibilitu a operativnost paní Šárky. Veškeré nápady a úpravy jsou vždy realizovány obratem. Se službami paní Šárky jsme opravdu velice spokojeni a pevně věříme, že i další plánovaná spolupráce bude minimálně tak přínosná, jako ta stávající.

Jan Adámek

majitel e-shopu hrackypronejmensi.cz
www.hrackypronejmensi.cz ~ honad@seznam.cz ~ 775 231 066
Paní Šárka mi pomohla s nastavením retargetingu a remarketingu za což ji moc děkuji a v budoucnu se budu těšit na komplexnější vedení online marketingu. Oceňuji kvalitu, rychlou práci a výbornou komunikaci.

Miroslav Žůrek

jednatel a majitel e-shopu
www.oxyd.cz ~ zurekmiroslav@seznam.cz ~ 773 131 021
Pro náš e-shop jsme se rozhodli využít online marketingových služeb paní Ing. Šárky Tinkové. Díky ní jsme se rychle dostali do problematiky online reklamy. Rozhodně doporučuji využít nabízených služeb v oblasti nastavení PPC kampaní. Zvýšení tržeb se dostavilo téměř okamžitě v AdWords i Sklik. Oceňuji také rychlé reagování na požadavky, dále kvalitní komunikaci, spolehlivost a pozitivní přístup.

Leoš Brýna

majitel e-shopu & webdesigner
www.bylik.cz ~ leos@bylik.cz ~ 777 941 157
 Spolupráce s paní Ing. Šárkou Tinkovou je na profesionální úrovni. Její odborná doporučení zahrnující rady a připomínky nás směrují správným směrem a noví klienti stále přichází. Paní Šárka vyniká odbornými znalostmi, je pečlivá, seriózní, a především velmi lidská. Jednoznačně doporučujeme!

Jana Havelková

podnikatelka v cestovním ruchu
www.transferkarlovyvary.cz ~ info@transferkarlovyvary.cz ~ 727 990 424
Cílevědomá a precizní práce realizovaná v domluveném termínu, skvělá komunikace. Spolupráci doporučujeme.

Bc. Magda Mudrlová

jednatelka
www.hemorex.cz ~ office@promedal.cz ~ 601 588 212
Profesionální přístup a kreativita v realizaci tvorby kanálů na sociálních sítích. Poradila nám, jak využívat sociální sítě a vytvářet tak nejenom kvalitní obsah a komunikaci, ale i zvyšovat image a posilovat brand naší vyhlášené restaurace.

Mgr. Petr Jaroš

CEO Fusion Restaurant & Lounge
www.aureole.cz ~ p.jaros@aureole.cz ~ 602 163 278
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS