Doporučení z první ruky

Ing. Šárka Tinková — online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě s přesahem do tvorby webů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 19 doporučení

Výborná spolupráce s paní Ing. Tinkovou při vytváření nového webu pro autobusovou dopravu. Vytvořila moc hezké stránky, které se s těmi před tím nemohou srovnávat, a to z důvodu zastaralosti a zobrazování jen jedné stránky. Kromě toho, že vytvořila výbornou webovou prezentaci, tak si dovedla poradit i s tím, co k tomu patří – přesun webu s doménou na jiný lepší server, takže vše proběhlo bez problému. Také výborná a rychlá komunikace a samozřejmě i rychlé provedení zakázky po dodání všech požadovaných dokumentů. Výsledek práce je nad naše očekávání, takže můžeme jen doporučit.

Vilém Leonhard
autodoprava Vilém Leonhard
www.vilemleonhard.cz

Spolupráci s paní Šárkou Tinkovou mohu vřele doporučit. Oceňuji zejména její profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup. Její práce je rychlá, kvalitní a pečlivá. Pokud hledáte odborníka v oblasti sociálního marketingu, neváhejte 👍

Ing. Veronika Burianová
majitelka e-shopu s ořechovými másly
www.orechovamaslazjiznimoravy.cz orechovamaslazjiznimoravy@seznam.cz 776 014 802

Paní Tinkové bych tímto chtěla poděkovat za tvorbu webových stránek. Spolupráce byla od samého začátku velice rychlá a příjemná. Vytvořila nám krásné webové stránky pro začínající kadeřnici – www.kadernicemisa.cz. Se vším laskavě poradila. Určitě všem doporučuji.

Lenka Martyčáková
www.kadernicemisa.cz

S vytvořením webových stránek jsem opravdu spokojená, konečný výsledek předčil má očekávání. Profesionální zpracování s citem pro daný obor podnikání, které zaujme na první pohled 👍

Olga Filáková
kadeřnice
www.olgafilakova.cz kadernice@olgafilakova.cz 602 555 953

Dlouhodobá spokojenost! Ing.Tinková je vysoce kvalifikovaná a pečlivá. Oceňuji její profesionální přístup a rychlost.

MVDr. Diana Halászová
CENTRALVET s.r.o.
www.centralvet.cz centralvet@seznam.cz 602 419 335
Ing. Dominika Roháčová

Paní Ing. Tinková poskytuje špičkovou péči svým klientům. Její práce je kvalitní, rychlá a vždy přizpůsobená na míru požadavkům každého klienta. Naše spolupráce byla vždy v dokonalé synergii a její služby mohu všem ostatním vřele doporučit.

Ing. Dominika Roháčová
správce sociálních sítí, copywriter a kreativec

S paní Tinkovou spolupracujeme od ledna 2020 a jsme s ní nadmíru spokojení. Je to profesionálka, která vám poradí, do jaké reklamy se pouštět a kolik peněz investovat, založí patřičné účty, připraví reklamní kampaně a vy nemáte žádné starosti. Nárůst obratu jsme zaznamenali ihned po spuštění kampaní. Pokud vznikne někde potíž při reklamních kampaních, upozorní vás a doporučí, co s tím dělat. Spolupráce s ní je velmi příjemná, má skvělé vystupování a příjemně se s ní komunikuje, zkrátka a dobře můžu jenom doporučit!

Jiří Kosinka
jednatel
www.stoppest.cz kosinka@briketovacilis.eu 777 885 241

StellaDigital, konkrétně p. Tinková, nám zpracovává celou reklamní kampaň pro náš e-shop. Komunikace je příjemná a profesionální. Jako velkou výhodu bych zdůraznil samostatnost p. Tinkové. Reklamu sleduje, všechny nastavené kampaně průběžně upravuje dle potřeb, mám tedy čas soustředit se na firmu a práci. Reklama pod jejím vedením nám přinesla mnoho nových zákazníků. Takže rozhodně doporučuji vsadit na profesionálku p. Ing. Šárku Tinkovou. Děkujeme.

David Krčál
expert na prodej repasovaných notebooků
www.r-pass.cz krcal@r-pass.cz 731 878 264

Byli jsme v online marketingu naprostí nováčci a jsme vděční, že jsme narazili a svěřili celý proces právě do rukou Ing. Tinkové. Jednalo se o dva projekty odlišných firem – realitní kanceláře a tanečního studia. Paní Tinková je profesionálkou ve svém oboru s komplexními znalostmi, velmi pohotovými reakcemi, zajímavými nápady a příjemnou kreativitou. Trpělivě nás provedla tímto procesem, který je pro nás velmi obohacující, zajímavý a přináší nečekané odezvy a informace. Máme pocit, že díky tomuto pracovnímu setkání jsme obě firmy posunuli o velký krok vpřed. Děkujeme a vřele doporučujeme!

Mgr. Markéta Bilasová
ředitelka tanečního studia a makléřka realitnikral.cz
www.dancepoint.cz info@dancepoint.cz 776 096 091

Pro naše e-shopy jsme se rozhodli využít online marketingových služeb paní Ing. Šárky Tinkové. Díky ní jsme se rychle dostali do problematiky online reklamy. Rozhodně doporučuji využít nabízených služeb v oblasti nastavení PPC kampaní. Zvýšení tržeb se dostavilo téměř okamžitě v Google Ads i Seznam Sklik. Oceňuji také rychlé reagování na požadavky, dále kvalitní komunikaci, spolehlivost a pozitivní přístup.

Leoš Brýna
majitel e-shopu & jednatel
www.bylik.cz leos@bylik.cz 777 941 157