Doporučení z první ruky

Ing. Šárka Tinková — online marketérka se specializací na PPC kampaně a sociální sítě s přesahem do tvorby webů


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

S Šárkou se mi velmi dobře spolupracovalo. Oceňuji její odbornost, ochotu, spolehlivost a vstřícnost, se kterou reagovala na moje otázky, kterých bylo nemálo. Líbil se mi její lidský přístup a určitě mohu vřele doporučit všem, kteří hledají profesionála v oblasti marketingu a tvorby webových stránek.

Věra Šimonová, Ing.
redaktorka, terapeutka
www.verasimonova.cz

Rozhodně doporučuji, rychlá komunikace, vstřícnost a perfektní řešení přesně podle požadavků. V budoucnu na dalších projektech určitě znovu navážeme spolupráci.

Dominik Pšenička
jednatel společnosti AGRIVERO Praha s.r.o.
www.agrivero.cz dominik.psenicka@agrivero.cz

Spolupráci s paní Šárkou Tinkovou mohu vřele doporučit. Oceňuji zejména její profesionalitu, spolehlivost a lidský přístup. Její práce je rychlá, kvalitní a pečlivá. Pokud hledáte odborníka v oblasti sociálního marketingu, neváhejte 👍

Ing. Veronika Burianová
majitelka e-shopu s ořechovými másly
www.orechovamaslazjiznimoravy.cz orechovamaslazjiznimoravy@seznam.cz 776 014 802

Profesionální přístup, rychlá komunikace, ochota. Paní Šárku mohu vřele doporučit.

Milan Randáček
podnikatel
www.puracarspa.cz

Výborná spolupráce s paní Ing. Tinkovou při vytváření nového webu pro autobusovou dopravu. Vytvořila moc hezké stránky, které se s těmi před tím nemohou srovnávat, a to z důvodu zastaralosti a zobrazování jen jedné stránky. Kromě toho, že vytvořila výbornou webovou prezentaci, tak si dovedla poradit i s tím, co k tomu patří – přesun webu s doménou na jiný lepší server, takže vše proběhlo bez problému. Také výborná a rychlá komunikace a samozřejmě i rychlé provedení zakázky po dodání všech požadovaných dokumentů. Výsledek práce je nad naše očekávání, takže můžeme jen doporučit.

Vilém Leonhard
autodoprava Vilém Leonhard
www.vilemleonhard.cz

Paní Tinkové bych tímto chtěla poděkovat za tvorbu webových stránek. Spolupráce byla od samého začátku velice rychlá a příjemná. Vytvořila nám krásné webové stránky pro začínající kadeřnici – www.kadernicemisa.cz. Se vším laskavě poradila. Určitě všem doporučuji.

Lenka Martyčáková
www.kadernicemisa.cz

S paní Tinkovou spolupracujeme od ledna 2020 a jsme s ní nadmíru spokojení. Je to profesionálka, která vám poradí, do jaké reklamy se pouštět a kolik peněz investovat, založí patřičné účty, připraví reklamní kampaně a vy nemáte žádné starosti. Nárůst obratu jsme zaznamenali ihned po spuštění kampaní. Pokud vznikne někde potíž při reklamních kampaních, upozorní vás a doporučí, co s tím dělat. Spolupráce s ní je velmi příjemná, má skvělé vystupování a příjemně se s ní komunikuje, zkrátka a dobře můžu jenom doporučit!

Jiří Kosinka
jednatel
www.stoppest.cz kosinka@briketovacilis.eu 777 885 241

S vytvořením webových stránek jsem opravdu spokojená, konečný výsledek předčil má očekávání. Profesionální zpracování s citem pro daný obor podnikání, které zaujme na první pohled 👍

Olga Filáková
Wella Master
www.olgafilakova.cz kadernice@olgafilakova.cz 602 555 953

Dlouhodobá spokojenost! Ing.Tinková je vysoce kvalifikovaná a pečlivá. Oceňuji její profesionální přístup a rychlost.

MVDr. Diana Halászová
CENTRALVET s.r.o.
www.centralvet.cz centralvet@seznam.cz 602 419 335
Ing. Dominika Roháčová

Paní Ing. Tinková poskytuje špičkovou péči svým klientům. Její práce je kvalitní, rychlá a vždy přizpůsobená na míru požadavkům každého klienta. Naše spolupráce byla vždy v dokonalé synergii a její služby mohu všem ostatním vřele doporučit.

Ing. Dominika Roháčová
správce sociálních sítí, copywriter a kreativec