Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Šárka Tinková > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Šárka Tinková — online marketérka se specializací na PPC kampaně, sociální sítě a SEO

Zobrazuji č. 1115 z celkem 15 doporučení prezentace Ing. Šárka Tinková:
Velká spokojenost především s nasazením Google nákupů. Oceňuji flexibilitu a trpělivost.

Ing. Andrea Kropáčová

www.znackovy-sport.cz
Paní Šárku Tinkovou doporučuji všem, kteří hledají partnera pro spolehlivě a kvalitně odvedenou práci. Oceňuji profesionální přístup při řešení problémů a flexibilitu. Online služby mohu jen doporučit.

Miroslav Zelenka

realitní makléř
Konzultace s paní Šárkou nám přinesla užitečné informace a postřehy, jak komplexně zlepšit naše podnikání. Díky konzultacím jsme si uvědomili spoustu důležitých věcí a pustili se do vyzkoušení marketingových kanálů, které nám přináší efektivní růst a zvýšení tržeb. Jen a jen doporučujeme!

Mgr. Tereza Novotná

nutriční terapeut
www.viviente.cz
Se Šárkou Tinkovou spolupracuji od spuštění svého marketingového projektu. I s malým rozpočtem dokáže připravit PPC reklamu v AdWords a Seznam Sklik takovým způsobem, že přiláká velkou část nových klientů v krátkém čase. StellaDigital nabízí kvalitní služby v oblasti internetového marketingu, seriózní a profesionální přístup. Mohu s radostí doporučit.

Ing. Tomáš Jelínek

finanční poradce
Jsem ráda, že jsem se obrátila na paní Šárku, StellaDigital, která je v online marketingu odborníkem a specializuje se i na živnostníky. Naše složité problémy přeměnila v jednoduché řešení a její rady a tipy jsou k nezaplacení. Také mě mile překvapila její znalost napříč obory. Za mě tedy velké ANO a děkuji za skvělou spolupráci!

Barbora Hladká

živnostník
www.audioworks.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2018 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS