Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Sedláček

Ondřej Sedláček

webdesignér a UX/UI designér pro mobilní a webové aplikace

Ondřej Sedláček

Potřebujete design webu nebo aplikace, který skvěle vypadá a zároveň řeší opravdové potřeby vašich zákazníků? Na základě uživatelského průzkumu vám přesně takový vizuální design navrhnu. Vystudoval jsem Design v Dánsku a pracoval s klienty z celého světa, od startupů po velké korporace, díky čemuž mám velmi pestré zkušenosti. V Česku jsem se podílel na agenturní spolupráci pro takové klienty jako Budějovický Budvar, O2 či Globus.

  • Webdesign – postarám se o kompletní design vašeho firemního webu. Od zjištění potřeb uživatelů, přes návrh vizuálního designu, až po testování použitelnosti a spuštění.
  • Design webových a mobilních aplikací – provedu uživatelský výzkum, navrhnu koncept, funkční prototyp a design systém. Finální design aplikace předám programátorovi.
  • WordPress development – prezentační weby pro vás vytvořím kompletně na platformě WordPress. Následně otestuji jejich funkčnost a použitelnost.
  • Branding – vytvořím pro vás logo, identitu značky, design tiskovin, plakátů, roll-upů nebo bannerů… cokoliv pomůže vaší značce růst.

Pro spolupráci vždy vybírám ty nejvhodnější programy. V poslední době je to hlavně nástroj Figma, který umožňuje jednoduché sdílení mezi klientem, designérem, kodérem a programátorem. Dále používám programy Sketch, Axure RP (komplexní UX projekty), Adobe Photoshop, Adobe Illustrator a Adobe XD.

Ukázky práce:

Webdesign pro Budějovický BudvarWebdesign pro Consent ServiceLogo pro BikedooReklamní banner pro Consent ServiceWebdesign pro Budějovický Budvar
Zobrazit všech 27 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celý svět; osobně hlavně Praha

Kategorie katalogu:

Jak bude probíhat naše spolupráce?

  1. Konzultace – nejprve si popovídáme o vašich potřebách a snech a společně najdeme možnosti, jak vám můžu co nejefektivněji pomoci.
  2. Výzkum – poté se zaměřím na analýzu potřeb vaší cílové skupiny, analýzu možností a omezení na trhu.
  3. Návrh konceptu – na základě zjištěných potřeb a možností navrhnu koncept řešení, který může být v podobě wireframu nebo funkčního prototypu.
  4. Návrh finálního designu – vytvořím design systém a finální vizuální podobu.
  5. Development – jednoduché webové stránky vyvíjím na platformě WordPress, u složitějších projektů spolupracuji s programátorem nebo kodérem.
  6. Testování a zanesení změn – díky testování se ujistíme, že řešíme opravdové potřeby a přinášíme hodnotu vašim zákazníkům.

Kontaktní informace

Ondřej Sedláček
Kostelní 875/6
Praha 7
170 00
Mobil:777 053 862
Telefon:+45 426 383 59 (Dánsko)
Email:ondrej.sedlacek92@gmail.com
Účet:43 – 9778140267 / 0100 (Komerční banka)
:03929001

Doporučení z první ruky

Ondra je hodně empatický, umí skvěle poslouchat svoje zákazníky a zároveň má cit pro detail. Výsledkem tohoto koktejlu je skvělý design, který nejen vypadá, ale přináší obrovskou hodnotu koncovému zákazníkovi. Ondra mi pomohl uvědomit si, jakou cestou chci jít a co chci nabídnout světu.
Marek Liška
reklamní grafik

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS