Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Sedláček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Sedláček — webdesignér a UX/UI designér pro mobilní a webové aplikace

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ondřej Sedláček:
Všechno do sebe krásně zapadlo a cítím se sebevědomě ohledně naší online prezentace, i když jsem se budování nového webu trochu obával. Mám obrovskou radost, že jsme se vlezli do rozpočtu a zároveň spolupráce předčila naše potřeby a očekávání. Nejvíc mi vyhovoval Ondrův přístup, doopravdy ho zajímala naše situace a co děláme, jak pomáháme našim zákazníkům. Ondra vyvinul perfektní řešení a dal nám spoustu užitečných rad.

David Sviták

podnikatel, Consent Service
kancelar@consentservice.cz
Získala jsem důvěru v sebe a svou společnost. Ondřej pro mě nejenže vytvořil webové stránky, ale skutečně jimi vyjádřil cestu, kterou se ubírám – kdo jsem.

Ana Branco

Life Coach
www.vozintima.nl ~ info@vozintima.nl
Můj nový web všichni milují. Nyní mě oslovuje mnohonásobně více klientů, než kdykoliv před tím. Nedovedu Ondřeje doporučit víc.

Anna Afman

psycholožka ve společnosti Fenix (Nizozemsko)
afmanam@gmail.com
Ondra je hodně empatický, umí skvěle poslouchat svoje zákazníky a zároveň má cit pro detail. Výsledkem tohoto koktejlu je skvělý design, který nejen vypadá, ale přináší obrovskou hodnotu koncovému zákazníkovi. Ondra mi pomohl uvědomit si, jakou cestou chci jít a co chci nabídnout světu.

Marek Liška

reklamní grafik
email@marekliska.cz
S Ondrou jsme si okamžitě sedli a od začátku jsme věděli, že to bude skvělá spolupráce. Přinesl spoustu super nápadů, které přesně zapadly do strategie projektu. Díky jeho stoprocentnímu nasazení a bleskové komunikaci jsme zvládli web dokončit ani ne za dva týdny. Těším se na další spolupráci a všem Ondru doporučuji!

Andrea Brádlerová

Senior Account Executive, NativePR
andrea.bradlerova@nativepr.cz
Ondra vkládá spoustu úsilí do toho, aby dobře porozuměl cítění a motivace, které stojí za značkou. Neprotlačuje svoje nápady, ale zajímá ho hlavně váš sen a spokojenost. Hlavně se nám líbila celá komunikace u projektu. Vždy jsme přesně věděli, co se děje a co bude následovat. Mohli jsme se na něj spolehnout, i když pracoval z opačného konce světa. Všechno šlo perfektně podle plánu a naplánovaných deadlinů.

Martin Dolinský

podnikatel, Bikedoo
734 360 717
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS