Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Sedláček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Sedláček — webdesignér a UX/UI designér pro mobilní a webové aplikace

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Ondřej Sedláček:
Všechno do sebe krásně zapadlo a cítím se sebevědomě ohledně naší online prezentace, i když jsem se budování nového webu trochu obával. Mám obrovskou radost, že jsme se vlezli do rozpočtu a zároveň spolupráce předčila naše potřeby a očekávání. Nejvíc mi vyhovoval Ondrův přístup, doopravdy ho zajímala naše situace a co děláme, jak pomáháme našim zákazníkům. Ondra vyvinul perfektní řešení a dal nám spoustu užitečných rad.

David Sviták

podnikatel, Consent Service
Získala jsem důvěru v sebe a svou společnost. Ondřej pro mě nejenže vytvořil webové stránky, ale skutečně jimi vyjádřil cestu, kterou se ubírám – kdo jsem.

Ana Branco

Life Coach
www.vozintima.nl ~ info@vozintima.nl
Můj nový web všichni milují. Nyní mě oslovuje mnohonásobně více klientů, než kdykoliv před tím. Nedovedu Ondřeje doporučit víc.

Anna Afman

psycholožka ve společnosti Fenix (Nizozemsko)
Ondra je hodně empatický, umí skvěle poslouchat svoje zákazníky a zároveň má cit pro detail. Výsledkem tohoto koktejlu je skvělý design, který nejen vypadá, ale přináší obrovskou hodnotu koncovému zákazníkovi. Ondra mi pomohl uvědomit si, jakou cestou chci jít a co chci nabídnout světu.

Marek Liška

reklamní grafik
Ondra vkládá spoustu úsilí do toho, aby dobře porozuměl cítění a motivace, které stojí za značkou. Neprotlačuje svoje nápady, ale zajímá ho hlavně váš sen a spokojenost. Hlavně se nám líbila celá komunikace u projektu. Vždy jsme přesně věděli, co se děje a co bude následovat. Mohli jsme se na něj spolehnout, i když pracoval z opačného konce světa. Všechno šlo perfektně podle plánu a naplánovaných deadlinů.

Martin Dolinský

podnikatel, Bikedoo
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS