Doporučení z první ruky

Ondřej Sedláček — UX/UI designér a konzultant pro mobilní a webové aplikace


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Ondřej několikanásobně překonal naše očekávání od UX designéra. Opravdu vzal projekt do svých rukou, nečekal na nikoho, aby mu říkal, kde co najde nebo co je potřeba. Vše si zjistil a pochopil naši myšlenku a celý model a vzal ho na další level. Navrhnul co ještě potřebujeme zjistit, abychom se mohli pustit do designování. Navrhnul tedy fázi výzkumu, byl ochotný zaletět do Afriky a celý výzkum také zrealizovat. Poté navrhnul nejen aplikaci, ale celou interakci s uživateli. Opravdu velmi oceňuji ownership a skvělou práci, kterou Ondřej udělal. Nejen hloubkový výzkum, design aplikace, ale způsob, jakým nás společně vedl k předem stanovenému cíli. Včetně různých návrhů, možností a konzultaci toho, co které možnosti obnáší a vedení k té nejefektivnější.

Tomáš Vítek
TREEO CTO

Získala jsem důvěru v sebe a svou společnost. Ondřej pro mě nejenže vytvořil webové stránky, ale skutečně jimi vyjádřil cestu, kterou se ubírám – kdo jsem.

Ana Branco
Life Coach
www.vozintima.nl info@vozintima.nl

Můj nový web všichni milují. Nyní mě oslovuje mnohonásobně více klientů, než kdykoliv před tím. Nedovedu Ondřeje doporučit víc.

Anna Afman
psycholožka ve společnosti Fenix (Nizozemsko)
afmanam@gmail.com

Všechno do sebe krásně zapadlo a cítím se sebevědomě ohledně naší online prezentace, i když jsem se budování nového webu trochu obával. Mám obrovskou radost, že jsme se vlezli do rozpočtu a zároveň spolupráce předčila naše potřeby a očekávání. Nejvíc mi vyhovoval Ondrův přístup, doopravdy ho zajímala naše situace a co děláme, jak pomáháme našim zákazníkům. Ondra vyvinul perfektní řešení a dal nám spoustu užitečných rad.

David Sviták
podnikatel, Consent Service
kancelar@consentservice.cz

Ondra je hodně empatický, umí skvěle poslouchat svoje zákazníky a zároveň má cit pro detail. Výsledkem tohoto koktejlu je skvělý design, který nejen vypadá, ale přináší obrovskou hodnotu koncovému zákazníkovi. Ondra mi pomohl uvědomit si, jakou cestou chci jít a co chci nabídnout světu.

Marek Liška
reklamní grafik
email@marekliska.cz

S Ondrou jsme si okamžitě sedli a od začátku jsme věděli, že to bude skvělá spolupráce. Přinesl spoustu super nápadů, které přesně zapadly do strategie projektu. Díky jeho stoprocentnímu nasazení a bleskové komunikaci jsme zvládli web dokončit ani ne za dva týdny. Těším se na další spolupráci a všem Ondru doporučuji!

Andrea Brádlerová
Senior Account Executive, NativePR
andrea.bradlerova@nativepr.cz

Ondra vkládá spoustu úsilí do toho, aby dobře porozuměl cítění a motivace, které stojí za značkou. Neprotlačuje svoje nápady, ale zajímá ho hlavně váš sen a spokojenost. Hlavně se nám líbila celá komunikace u projektu. Vždy jsme přesně věděli, co se děje a co bude následovat. Mohli jsme se na něj spolehnout, i když pracoval z opačného konce světa. Všechno šlo perfektně podle plánu a naplánovaných deadlinů.

Martin Dolinský
podnikatel, Bikedoo
734 360 717

S Ondřejem jsem měl velmi dobré zkušenosti, jak v oblasti UX a webdesignu, tak i v oblasti konzultací webových produktů. Ondřej umí přímo a zručně komunikovat a strukturovaně a spolehlivě dodat více, než slíbil. Doporučuji :)

Radovan Šurlák
Full-Stack Web Developer
radovansurlak.com me@radovansurlak.com +421944877722

Pokud děláte co vás baví a chcete v tom být lepší a lepší, obklopte se lidmi, na které se můžete spolehnout a kteří také milují to, co dělají. Jelikož funguji v umělecké činnosti, je pro mě těžké dodělávat věci do konce, nejde mi to. Proto jsem naprosto nejvíc ocenil přístup Ondry a jeho systematické vedení, krok za krokem měla jeho práce na mých stránkách smysl. Odkryl mi význam jeho průzkumu, ale zároveň mě nezatěžoval zbytečnostmi a svoji detailní prací. V tom jsem mu naprosto věřil. Pokud je někdo na správném místě, vy to z jeho práce cítíte. A Ondra toto jen a jen potvrzuje. Moc mi pomohl jeho zápal pro hloubkové rozhovory s mými klienty, ze kterých jsme pro nový web vytěžili nejvíc. Díky vědomostem Ondry jsme kompletně překopali akcent stránek a tím je nastavili pro mé potenciální klienty daleko působivěji.

Martin Kellman
kouzelník
777 879 704

S Ondřejem jsme spolupracovali na UX/UI designu mobilní aplikace z oblasti zdravotnictví, zaměřené prioritně pro ženy. S celkovou spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Všechno klapalo, jak mělo. Od plánování, dodržování termínů, připravenosti jednotlivých meetingů až po kreativní nápady, které přinesl. Ondřej se staral, aby projekt postupoval a abychom i my ostatní v týmu dokázali nahlížet na projekt z různých úhlů. Svou empatií a citlivým přístupem si získal důvěru respondentek, což bylo pro nás klíčové. Spolupráci s Ondřejem rozhodně doporučuji.

Alena Kurimská
Sense4Code