Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ondřej Sedláček > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ondřej Sedláček — UX/UI designér a konzultant pro mobilní a webové aplikace

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Ondřej Sedláček:
Ondřej několikanásobně překonal naše očekávání od UX designéra. Opravdu vzal projekt do svých rukou, nečekal na nikoho, aby mu říkal, kde co najde nebo co je potřeba. Vše si zjistil a pochopil naši myšlenku a celý model a vzal ho na další level. Navrhnul co ještě potřebujeme zjistit, abychom se mohli pustit do designování. Navrhnul tedy fázi výzkumu, byl ochotný zaletět do Afriky a celý výzkum také zrealizovat. Poté navrhnul nejen aplikaci, ale celou interakci s uživateli. Opravdu velmi oceňuji ownership a skvělou práci, kterou Ondřej udělal. Nejen hloubkový výzkum, design aplikace, ale způsob, jakým nás společně vedl k předem stanovenému cíli. Včetně různých návrhů, možností a konzultaci toho, co které možnosti obnáší a vedení k té nejefektivnější.

Tomáš Vítek

TREEO CTO
Získala jsem důvěru v sebe a svou společnost. Ondřej pro mě nejenže vytvořil webové stránky, ale skutečně jimi vyjádřil cestu, kterou se ubírám – kdo jsem.

Ana Branco

Life Coach
www.vozintima.nl ~ info@vozintima.nl
Můj nový web všichni milují. Nyní mě oslovuje mnohonásobně více klientů, než kdykoliv před tím. Nedovedu Ondřeje doporučit víc.

Anna Afman

psycholožka ve společnosti Fenix (Nizozemsko)
afmanam@gmail.com
Všechno do sebe krásně zapadlo a cítím se sebevědomě ohledně naší online prezentace, i když jsem se budování nového webu trochu obával. Mám obrovskou radost, že jsme se vlezli do rozpočtu a zároveň spolupráce předčila naše potřeby a očekávání. Nejvíc mi vyhovoval Ondrův přístup, doopravdy ho zajímala naše situace a co děláme, jak pomáháme našim zákazníkům. Ondra vyvinul perfektní řešení a dal nám spoustu užitečných rad.

David Sviták

podnikatel, Consent Service
kancelar@consentservice.cz
Ondra je hodně empatický, umí skvěle poslouchat svoje zákazníky a zároveň má cit pro detail. Výsledkem tohoto koktejlu je skvělý design, který nejen vypadá, ale přináší obrovskou hodnotu koncovému zákazníkovi. Ondra mi pomohl uvědomit si, jakou cestou chci jít a co chci nabídnout světu.

Marek Liška

reklamní grafik
email@marekliska.cz
S Ondrou jsme si okamžitě sedli a od začátku jsme věděli, že to bude skvělá spolupráce. Přinesl spoustu super nápadů, které přesně zapadly do strategie projektu. Díky jeho stoprocentnímu nasazení a bleskové komunikaci jsme zvládli web dokončit ani ne za dva týdny. Těším se na další spolupráci a všem Ondru doporučuji!

Andrea Brádlerová

Senior Account Executive, NativePR
andrea.bradlerova@nativepr.cz
Ondra vkládá spoustu úsilí do toho, aby dobře porozuměl cítění a motivace, které stojí za značkou. Neprotlačuje svoje nápady, ale zajímá ho hlavně váš sen a spokojenost. Hlavně se nám líbila celá komunikace u projektu. Vždy jsme přesně věděli, co se děje a co bude následovat. Mohli jsme se na něj spolehnout, i když pracoval z opačného konce světa. Všechno šlo perfektně podle plánu a naplánovaných deadlinů.

Martin Dolinský

podnikatel, Bikedoo
734 360 717
S Ondřejem jsem měl velmi dobré zkušenosti, jak v oblasti UX a webdesignu, tak i v oblasti konzultací webových produktů. Ondřej umí přímo a zručně komunikovat a strukturovaně a spolehlivě dodat více, než slíbil. Doporučuji :)

Radovan Šurlák

Full-Stack Web Developer
radovansurlak.com ~ me@radovansurlak.com ~ +421944877722
Pokud děláte co vás baví a chcete v tom být lepší a lepší, obklopte se lidmi, na které se můžete spolehnout a kteří také milují to, co dělají. Jelikož funguji v umělecké činnosti, je pro mě těžké dodělávat věci do konce, nejde mi to. Proto jsem naprosto nejvíc ocenil přístup Ondry a jeho systematické vedení, krok za krokem měla jeho práce na mých stránkách smysl. Odkryl mi význam jeho průzkumu, ale zároveň mě nezatěžoval zbytečnostmi a svoji detailní prací. V tom jsem mu naprosto věřil. Pokud je někdo na správném místě, vy to z jeho práce cítíte. A Ondra toto jen a jen potvrzuje. Moc mi pomohl jeho zápal pro hloubkové rozhovory s mými klienty, ze kterých jsme pro nový web vytěžili nejvíc. Díky vědomostem Ondry jsme kompletně překopali akcent stránek a tím je nastavili pro mé potenciální klienty daleko působivěji.

Martin Kellman

kouzelník
777 879 704
S Ondřejem jsme spolupracovali na UX/UI designu mobilní aplikace z oblasti zdravotnictví, zaměřené prioritně pro ženy. S celkovou spoluprací jsme byli velmi spokojeni. Všechno klapalo, jak mělo. Od plánování, dodržování termínů, připravenosti jednotlivých meetingů až po kreativní nápady, které přinesl. Ondřej se staral, aby projekt postupoval a abychom i my ostatní v týmu dokázali nahlížet na projekt z různých úhlů. Svou empatií a citlivým přístupem si získal důvěru respondentek, což bylo pro nás klíčové. Spolupráci s Ondřejem rozhodně doporučuji.

Alena Kurimská

Sense4Code
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS