Ing. Simona Sláčíková

koučka pro ženy, které chtějí od života víc

Status: k vašim službám Působnost: online celá ČR; osobně Vizovice, Zlín a okolí

Jsem koučka pro ženy. Pomáhám jim v oblasti sebehodnoty, sebevědomísebelásky, což se propisuje do celého jejich života, ale hlavně do vztahů a práce.

Nejčastěji se na mě obrací klientky, které cítí, že mají velký potenciál, mají své sny, chtějí od života víc, chtějí být šťastné, ale brzdí je hlava, brzdí je pocity, že nejsou „dost“ – dost dobré, dost chytré, dost hezké, nedělají dost…

Specializuji se na ženy, které na sobě chtějí pracovat. Pomáhám například podnikatelkám v multilevel marketingu, podnikatelkám ve službách, motivovaným zaměstnankyním i maminkám.

Rozumím jejich problémům, protože jsem pracovala 9 let v MLM a 5 let v bance jako poradkyně i ředitelka pobočky a zároveň jsem i máma.

Koučink není o mých radách, je o tvém sebepoznání. Jsem tu pro tebe jako průvodce v tobě samé.

Pro to, aby sis přišla na to, co v životě chceš a jak to chceš, naučila se zdravě sebeprosazovat (nastavit s druhými hranice tak, aby tě přirozeně respektovali, naučit se říkat „NE” – a přitom zůstat oblíbená), naučila se odpouštět a mohla jít životem dál s čistým štítem.

Bez trápení toho, kdo ti v životě ublížil.

Svobodně, s nadhledem a klidem.

Zjistíš, jak velmi cenná jsi. Začneš vidět svoji hodnotu, začneš si sebe vážit. Získáš nové sebevědomí a začneš zářit.

Staneš se tou ženou, kterou v hloubi duše jsi, ale která je zatím stále tam uvnitř.

Naučíš se vědomě do svého života přitahovat skvělé věci (štěstí, lásku, zdraví, přátele, zkrátka cokoliv, co je pro tebe důležité) a otevřeš se tomu, že je vše možné a je to tu i pro tebe.

Spolupráce se mnou probíhá online pomocí videohovoru (budeš si připadat, jako bychom spolu seděly v jedné místnosti, energie proudí i přes monitor), nebo osobně v případě, že jsi z okolí Zlína a Vizovic.

Skrze mne ti budou přicházet uvědomění. Získáš nadhled, naučíš se řešit problémy s lehkostí, pochopíš druhé lidi.

Moje klientky o mně říkají, že vytahuji vnitřní krásu žen na povrch.

Obrovskou výhodou spolupráce se mnou je, že mě máš mezi koučinky k dispozici jako kouče na telefonu.

Můžeme tedy okamžitě probrat tvou situaci vždy, když se ti něco přihodí a nevíš, jak dál. Budu tu pro tebe, abych ti dodala to, co zrovna potřebuješ. Nadhled, podporu, pochopení…

Zakládám si na 100% důvěře. Moje klientky mi nezřídka říkají věci, které neřekly ještě nikomu, protože se bály odsouzení, neměly to komu říct nebo se za to styděly. U mě jim to jde zcela přirozeně, protože častokrát poprvé cítí podporu, pochopení a to, že je nikdo nesoudí.

Své klientky hýčkám v průběhu naší spolupráce luxusními osobními dárky na míru.

Součástí spolupráce je smlouva a faktura (možnost si dát částku do nákladů podnikání a platit nižší daně, stačí mi nahlásit IČO).

Jsi připravena začít si tvořit život svých snů?

Napiš mi na e-mail simona.koucink@gmail.com nebo mi rovnou zavolej na 730 858 664 a s radostí si s tebou dám strategický hovor.

Skupinový koučink:

Koučink pro leaderky a jejich týmy naceňuji individuálně podle počtu koučinků.

Témata, které jsem na skupinových koučincích řešila:

  • Jak najít své PROČ, objevit svoji VIZI
  • Jak si zvýšit sebevědomí a cítit se skvěle
  • Jak se mít ráda a přestat si v duchu nadávat
  • Jak se rychle rozhodovat
  • Jak se obklopovat správnými lidmi
  • Jak si nastavit hranice a naučit se říkat „NE“

Mým posláním je měnit svět žen k lepšímu. Chci, aby bylo na světě co nejvíce šťastných, krásných, sebevědomých a bohatých žen – uvnitř i navenek. Protože my ženy si to zasloužíme.

Nekupuj zajíce v pytli a pojď si koučink se mnou zažít. Rezervuj si svůj nezávazný videohovor (stačí mi zavolat nebo napsat SMS, e-mail nebo zprávu na sociálních sítích) – získáš 30 MINUT KOUČINKU ZDARMA, kde se podíváme na to, co v životě řešíš a jak ti můžu pomoci + odhalíme tvůj 1. krok, který bývá vždy ten nejtěžší a zároveň nejdůležitější.

Pokud ucítíš, že je to ono a vzájemně si lidsky sedneme, tak spolu navážeme spolupráci. A pokud ne, je to naprosto v pořádku.

Těším se na tebe. :)

Ing. Simona Sláčíková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Simona Sláčíková
Lhotsko 110 (Zlínský kraj)
763 12
Mobil:730 858 664
Email:simona.koucink@gmail.com
Facebook:simona.slacikova
Instagram:simona_slacikova
IČ:09880321

Doporučení
z první ruky

Milá Simčo, chtěla jsem ti předat zpětnou vazbu až po skončení naší spolupráce, abych byla objektivní, ale konec nepřichází :) Takže by jsi mohla čekat ještě hodně dlouho :) Jednu věc vím jistě a to je, že nikdy nebudu litovat, že jsem poznala kouzlo koučinku. Je to věc, která dokáže člověka neskutečně posunout/změnit. Za rok naší spolupráce se cítím neskutečně. Posun ve všech sférách. Jsem ti moc vděčná, že jsi mi ukázala, jak žít lépe a šťastněji. A přitom podle svých představ, pravidel, hodnot a snů. Ne podle tvých, ale mých. Tím bych chtěla vyzdvihnout, že jsi správný kouč - nepodsouváš své myšlenky, ale vytáhneš je z člověka na povrch. Tvůj koučink je pro mě vždy jedinečnou a krásnou záležitostí. To vše plyne z tvé uklidňující, vlídné a silné osobnosti. Jsem ráda, že jsem si vybrala Tebe. Nikdy bych neměnila! Jsi prostě výjimečná osobnost se srdcem na správném místě a jsi pro mě velkou inspirací a vzorem! Máš můj obdiv. Pokračuj dál ve své práci, protože ji děláš božsky!

Klientka Viktorie