Doporučení z první ruky

Ing. Simona Sláčíková — koučka pro ženy, které chtějí od života víc


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 13 doporučení

Spolupráce se Simonkou Sláčíkovou mě zásadním způsobem změnila k lepšímu. Koučinkem mě navedla na to, jak chápat situace, které se mi staly a dějí v mém životě a jak z nich čerpat a využívat ve svůj prospěch. V začátcích koučinku jsem byla v nelehkých situacích plných osobních i kariérních změn a věřím, že díky ní jsem tyto situace zvládla a nedlouho po ukončení koučinku se dostavily také kariérní úspěchy, protože lidé okolo mě si mé změny začali všímat. V minulosti jsem již měla zkušenosti s různými kouči, ale nikdy mi nikdo nesedl lidsky právě tak, jako ona. Každý můj úspěch se mnou nadšeně sdílela a tím mě motivovala pokračovat. Simonka je naprosto úžasná osoba, která svým úsměvem rozzáří každý váš den, pochválí vás za věci, které vám připadají do té doby samozřejmé, je naprosto profesionální a víte, že jí můžete svěřit jakékoliv tajemství, které nikdo jiný nezná a hlavně vás nebude soudit. Ukázala mi, jak jsem skvělá žena, což jsem si předtím nikdy nedokázala říct a nevěřila jsem tomu a i díky tomu jsem nebyla úspěšná ve svých vztazích. Naučila mě na sobě pracovat, věřit si a osobní rozvoj a práce na sobě samé se staly mým koníčkem. Díky Simonce se cítím sebevědomou a krásnou ženou, která si váží sama sebe, což se odráží také v mém skvělém vztahu, který nyní mám. Ani jednou jsem nelitovala vložených financí a doporučuji každému, aby se nebál do toho jít taky, nebudete litovat ani jedné koruny. Naopak budete chtít víc a víc :-).

Klientka Petra

Milá Simčo, chtěla jsem ti předat zpětnou vazbu až po skončení naší spolupráce, abych byla objektivní, ale konec nepřichází :) Takže by jsi mohla čekat ještě hodně dlouho :) Jednu věc vím jistě a to je, že nikdy nebudu litovat, že jsem poznala kouzlo koučinku. Je to věc, která dokáže člověka neskutečně posunout/změnit. Za rok naší spolupráce se cítím neskutečně. Posun ve všech sférách. Jsem ti moc vděčná, že jsi mi ukázala, jak žít lépe a šťastněji. A přitom podle svých představ, pravidel, hodnot a snů. Ne podle tvých, ale mých. Tím bych chtěla vyzdvihnout, že jsi správný kouč - nepodsouváš své myšlenky, ale vytáhneš je z člověka na povrch. Tvůj koučink je pro mě vždy jedinečnou a krásnou záležitostí. To vše plyne z tvé uklidňující, vlídné a silné osobnosti. Jsem ráda, že jsem si vybrala Tebe. Nikdy bych neměnila! Jsi prostě výjimečná osobnost se srdcem na správném místě a jsi pro mě velkou inspirací a vzorem! Máš můj obdiv. Pokračuj dál ve své práci, protože ji děláš božsky!

Klientka Viktorie

S obrovskou vděčností děkuji za úžasnou Simonku, nemohla jsem si přát lepší koučku, energii, krásnou duši. Simi, ty mě vždy dokážeš navést ke mně samé, k mému já. Líbí se mi ta lehkost, se kterou se mnou pracuješ, která z tebe sálá, jsi láska. Děkuji, že mě dokážeš nahodit na to, co chci já, mám tolik energie – s takovou jsem rozhodně nepřišla – a proto cítím a vím, že jsem zase zpátky u sebe, mám chuť a chci být v souladu se sebou, chci být šťastná. A teď rozhodně šťastná jsem a já děkuji. Simi, uvědomila jsem si spoustu věcí. Děkuji, že jsi.

Klientka Lída

Podnikám již krásných 10 let a začala jsem pociťovat lehké vyhoření, strachy a celkovou nechuť ke své práci. Simču jsem oslovila k 3 měsíční spolupráci, neboť jsem věděla, že to sama se svou hlavou už nezvládnu. A ani na minutu jsem nelitovala peněz, které jsem do sebe investovala. Koučink mi dal nový vítr do plachet, energii, odvahu pro překonávání překážek, nové úhly pohledu na dané pracovní i osobní situace. Naučila jsem se jak své myšlenky pozitivně ovlivnit, změnit a přenastavit na ty, které pro můj život budou prospěšné a šťastné. Naučila jsem se jinak dívat na své strachy, obavy a vím, že teď už mě brzdit nebudou a ani mě nezastaví. Naučila jsem se být vědomá, přítomná a silnější žena. Dostala jsem přesné návody na to, co jsem potřebovala. Návody, které mi nikdo nenadiktoval, ale na které jsem si přišla zcela sama, díky perfektně položeným otázkám, které mi Simča kladla. A to je záruka toho, že vám budou fungovat, protože jsou vaše. Velmi mi vyhovovalo setkání 1× týdně, neboť jsem mohla intenzivně vše zavádět do svého života, nechat se vést v nových kolejích a nenechat se stáhnout do těch zajetých, nefunkčních a frustrujících. Simča má obrovský dar empatie, čas s ní je prozářen sluncem a vy máte pocit, že zvládnete úplně všecičko. Její slova vám dodávají odvahu, víru a sebevědomí. Má dar slova a její otázky jsou přesně kladené pro najití odpovědi a cesty na to, co vás trápí. Je to výjimečná žena, která na vás neustále myslí a jejím posláním je vaše štěstí. Koučink se Simonkou vřele doporučuji naprosto všem. A mezi prvními byly i mé dcery 26 a 31 let, neboť vím o jejich pracovních i osobních bolístkách. Vím, jak moc je koučink prospěšný a důležitý. Za svůj život jsem jich už několik prošla, ale tento předčil má očekávání.

Klientka Renáta

Simonka je skvělý člověk, takový anděl, který se umí nacítit, je neskutečné milá, s obrovským srdcem, které chce pomoci. Vždy se s ní cítím výborně. Neskutečně empatická, má dar slova, vnímavá, pokorná, citlivá, umí vše perfektně vysvětlit, jsem šťastná, že jsem se s ní mohla blíže poznat. Překvapily příjemně a moc mě potěšily dárečky, které jsem dostala poštou. Koučink jsem doporučila dál. Simonko, ještě bych dodala, že jsi žena s velkým „Ž“ a na správným místě, která svoji práci dělá srdcem, ta tvá radostná energie je cítit na 100 honů.

Klientka Lucie

Co mi dal koučink se Simčou? Naučila jsem se přistupovat k rozhodnutím jinak. Pokusit se klást si otázky. Vždycky jsem si řekla: Co by mi na to řekla Simča? Dokázala mi vytvořit dokonalé prostředí plné důvěry, přijetí a hlavně snahy mě vyvést konstruktivně z problému ven. Oslovila jsem ji kvůli tématu odpuštění. Tížilo mě to v tu dobu už pár let. Ač jsem tomu nevěřila, tak její rady a čas vše odvál. Dnes už to ve mně nevzbuzuje negativní emoce a došla jsem k vnitřnímu klidu. Vyhovovala mi forma konzultací online. V prostředí domova jsem si mohla dovolit se rozplakat, rozvášnit. Neztrácela jsem čas nikde na cestě. Každý by si zasloužil 3měsíční koučink se Simonkou. I když si myslí, že nemá témata k řešení. Ono toho hodně vyplave. A hlavně se upraví mindset. Je empatická, nesoudí. Dokáže vystihnout jádro a ukázat mi, jak se na to podívat. Jakou otázku položit sama sobě. Má velký nadhled a hlavně, absolutně jí věřím! Vím, že jí mohu říct všechny mé pocity i trápení a zůstane to jen mezi námi. Nejlepší na tom všem bylo, jak efektivní byla má cesta. Přirovnala bych to k chůzi do schodů. Sama bych snad pomalu stoupala nahoru k řešení. Ale tady mě jedna Simča držela za ruku a šla vedle mě a druhá mě ještě tlačila směrem vzhůru. Ta rychlost dobrání se k věci, mi vyhovovala nejvíc. Nikdy nebudu litovat, že jsem koučink se Simonkou zažila.

Klientka Mirka

Chci ti moc poděkovat za koučink! Byla v něm neskutečná síla! Opravdu žasnu nad tím, jak jsi dokonalá a jak vedeš ženy k tomu, aby měly co chtějí nebo „změnily” svět. Každé setkání s tebou má něco do sebe! A spousty a spousty věcí si člověk uvědomí! Moc se těším na tvůj kurz, protože osobní koučink je vždy naprostá bomba! Nevěřila jsem, ale opravdu musím říct: WOW! Děkuji.

Klientka Markéta

Simonko, moc ráda bych ti napsala pár slov ke spolupráci s tebou. Náš tříměsíční koučink byl už před rokem, ale musím říct, že jsem věděla, že potřebuji přesně takovou podporu a osobu, jako jsi ty. Už při prvním setkání, které bylo opět ještě rok před naší spoluprací, tak jsi mi neskutečně sedla a byla jsi sympatická, pak jsem tě rok sledovala na FB a vzhledem k mé životní situaci jsem se pak i rozhodla využít tvé podpory a pomoci formou koučinku. Tedy opravdu jsem se v tvé společnosti, ať reálně, tak následně při koučinku online, cítila naprosto v klidu, v pohodě. K otázce, zda se naplnil cíl, kvůli kterému jsem za tebou přišla, tak určitě jsem udělala neskutečný kus práce a mnoho kroků kupředu a dále na tom pracuji za pomoci tipů a rad, které jsme společně probíraly. Naučila jsem se řešit vše s klidnější hlavou, než ihned v emocích, více vše promýšlet a hlavně vnímat, co mi to přinese a jak se u čeho vlastně cítím. Co bylo určitě super, že i když jsem úplně z druhého konce republiky, než jsi ty, mohlo toto vše díky onlinu proběhnout a naopak to šetří čas oběma stranám a vždy jsem si mohla vybrat místo, které je zrovna v tu chvíli mně příjemné. Rozhodně bych tě doporučila každé ženě, která cítí, že není šťastná, spokojená sama se sebou a potřebuje úžasnou podporu. To je také to, co umíš skvěle - podpořit, být oporou, nesoudit, naopak soucítit a sama se zkoušíš vžít do dané situace, abys lépe pochopila. Čili mě koučink určitě neskutečně pomohl, posunul a naučilo mě to koukat na spoustu věcí jinak, s nadhledem a s klidnou hlavou a vím, že se na toto vše musím zaměřovat i dále a pracovat na svém lepším já, abych byla šťastná a spokojená především sama se sebou, což je pro nás pro ženy to nejtěžší.

Klientka Markéta

Koučink se Simčou je radost z tvoření si vlastního života, kterou vás nakazí. To miluju! Z každé konzultace jsem si vždy odnesla aha momenty a energii a nadšení, díky kterým jsem hned prováděla potřebné změny v praxi - a to je nejvíc! Že se v životě posouvám a ty změny vidím. Děkuji!

Klientka Aneta

Během tří měsíců spolupráce s tebou jsem se naučila tyto 3 pro mě zásadní věci pro život: 1) Že být sama sebou je v pořádku, 2) Začít důvěřovat lidem a prvně v životě se otevřít, 3) A tu nejzásadnější věc, která se odráží v každodenním životě: „NAUČIT SE NASTAVOVAT SI SVÉ HRANICE“. Občas jsou chvíle, kdy některé lidi nemůžeme ze svého života jen tak odebrat, jelikož by nám to více ublížilo, než pomohlo. Ale můžeme si jasně nastavit své hranice. Moc mi to pomáhá při každodenních situacích. Díky tomu se nenechám vtáhnout tam, kam nechci. Děkuji ti Simonko. Člověk sám nikdy nedokáže takových posunů, i když moc chce a snaží se. A pouze ti, kteří si sebe a svého času velmi váží, ví, jakou přidanou hodnotu má spolupráce s lidmi jako jsi ty Simi.

Klientka Zdeňka