Doporučení z první ruky

Sladjana Veselková — soudní tlumočnice a překladatelka z/do češtiny, chorvatštiny, srbštiny, bosenštiny a černohorštiny


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 14 doporučení

s prací paní tlumočnice jsme velmi spokojeni. Pro naši společnost prováděla překlady našich materiálů a to jak reklamních letáků, tak návrhů smluv. Tlumočila nám při jednáních v sídle naší společnosti, ale i na veletrhu v Brně.

Miloš Augustin
FARMTEC a.s.
www.farmtec.cz farmtec@farmtec.cz 725 953 674

Paní překladatelka S. Veselková je milá, vstřícná, sympatická, empatická, tudíž se dokáže flexibilně přizpůsobit zákazníkovi. Dokáže se dobře vžít do konkrétní pracovní nebo životní pozice klienta. Do této doby jsem s paní tlumočnicí neměla žádný profesní ani osobní problém. Přeji jí, aby byla ještě dlouho pozitivním vzorem pro ostatní.

PhDr. Jitka Šebová Šafaříková, Ph.D.
personální, forenzní a dopravní psycholog v JČ, vysokoškolský učitel
www.psychodiagnostika.wz.cz jitka.sebova@volny.cz 603 789 984

S paní Veselkovou spolupracujeme od roku 2018 na překladech do srbštiny a nadále budeme spolupracovat.

Jakub Opletal
překladatelská agentura
www.preklad-textu.eu alie@alie.cz 554 712 336

S paní Sladjanou spolupracujeme již dlouhou řadu let, zejména na oborových zakázkách – běžné i úřední překlady z a do chorvatštiny a srbštiny. Kvalita, spolehlivost, vstřícný přístup a rozumné ceny.

Pavel S.
EKO Překlady s.r.o. - překladatelská agentura, jednatel
www.ekopreklady.cz/preklady-chorvatstina…

Jakožto překladatelská agentura spolupracujeme s paní Veselkovou pravidelně a jsme s její prací velmi spokojeni – ať už jde o překlady či tlumočení. Rádi bychom vyzdvihli výbornou kvalitu odborných technických překladů. Paní Veselková přistupuje k práci svědomitě a pečlivě. Na naše požadavky reaguje ochotně a překlady vždy dodá včas dle domluvy. Na základě těchto dlouhodobě pozitivních zkušeností ji tedy rádi doporučíme.

Mgr. Veronika Popelková
Marketing manager
www.edline.cz

S paní Veselkovou spolupracujeme již dlouhodobě a s její prací jsme spokojení.

Lukáš Kadidlo

Paní Sladjana Veselková klade v dnešní stále se zrychlující době nemalé a všestranné požadavky na kolegy překladatele pokud jde o vynikající kvalitu překladatelských služeb, časovou flexibilitu, technické zázemí a schopnosti zpracovat i náročnější formáty dokumentů. S váženou paní Sladjanou Veselkovou k naší plné spokojenosti spolupracujeme již od roku 2004, protože výše uvedené požadavky bez výjimky splňuje. Oceňujeme zejména naprosto bezproblémovou komunikaci, odbornou i jazykovou kvalitu překládaných textů, které jsou na úrovni rodilé mluvčí a se kterými jsme nikdy neměli žádné kvalitativní problémy. Dále oceňujeme snahu vždy vyjít maximálně vstříc s termíny dodání a v neposlední řadě její schopnost překládat různé obory a realizovat expresní překlady i rozsáhlejší projekty. Spolupráce s paní Sladjanou Veselkovou si velice vážíme a pevně věříme v dlouhodobou spolupráci i do budoucna.

Mgr. Martin Bouda
projektový manažer
www.graftonia.com graftonia@graftonia.com 608 527 006

S paní Sladjanou jsme před pár lety spolupracovali na překladu internetového obchodu. Překlady byly odvedeny perfektně a také byla skvělá komunikace. Děkujeme!

Jiří Š.

S paní Sladjanou Veselkovou spolupracujeme na překladech do chorvatštiny již mnoho let a za celou dobu spolupráce si její služby můžeme jen pochvalovat. Spolehlivost, odbornost a velmi profesionální přístup je to, co její práci charakterizuje. Věříme, že její služby budeme s velkou spokojeností využívat i v budoucnu.

Petr Řezníček
jednatel
www.horizoty.cz

Paní Veselková je flexibilní, obětavá a pohotová. Zakládali jsme jejím prostřednictvím firmu v zahraničí a vše, i díky její skvělé práci, proběhlo perfektně.

Josef Anderle
stavitel