Sladjana Veselková

soudní tlumočnice a překladatelka z/do češtiny, chorvatštiny, srbštiny, bosenštiny a černohorštiny

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem soudní tlumočnice a překladatelka z/do chorvatštiny, srbštiny, bosenštiny a černohorštiny. Ovládám odbornou terminologii a mám bohatou zkušenost s překlady vysoce odborných textů, 22 let praxe a kvalitní reference, jako je Škoda Auto, CZ Loko a mnoho dalších firem.

Poskytuji profesionální oboustranné překlady se zaměřením na obecné i odborné texty, především technického charakteru, jako jsou návody, technické a zadávací dokumentace, příručky, bezpečnostní listy, popisky přístrojů, katalogy, prospekty, propagační materiály apod.

Klienti na mé práci oceňují spolehlivost, znalost odborné terminologie a široký záběr. Překládám zejména texty z oblasti zdravotnictví, zemědělství či strojírenství, ale díky svým zkušenostem si dokážu poradit s jakýmkoliv tématem bez ohledu na stupeň odbornosti.

Překládám pro orgány veřejné moci, fyzické i právnické osoby a překladatelské agentury. Sleduji nejnovější trendy ve svém oboru, proto při práci využívám moderní technologie, jako jsou překladatelské nástroje Studio Trados a Memsource.

Nabízím:

  • Simultánní a konsekutivní tlumočení
  • Obecné překlady
  • Odborné překlady
  • Technické překlady
  • Právnické překlady
  • Soudní překlady včetně soudního a úředního ověřování
  • Jazykové korektury

Ukázky překladů

Ukázka překladu z češtiny do chorvatštiny Ukázka překladu z češtiny do srbštiny Ukázka překladu do chorvatštiny Ukázka překladu z chorvatštiny do češtiny Překlad titulků k filmu do jazyka chorvatského
Sladjana Veselková
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Sladjana Veselková
Žižkova 301/8
České Budějovice
370 01
Mobil:606 101 046
Email:novosel@seznam.cz
Web:preklady-chorvatstina.eu
WhatsApp:420606101046
Skype:sladja2581
Datovka:kctrvcn
Účet:2900326785/2010 (Fio)
IČ:25172964 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

S paní Sladjanou Veselkovou spolupracujeme na překladech do chorvatštiny již mnoho let a za celou dobu spolupráce si její služby můžeme jen pochvalovat. Spolehlivost, odbornost a velmi profesionální přístup je to, co její práci charakterizuje. Věříme, že její služby budeme s velkou spokojeností využívat i v budoucnu.

Petr Řezníček

jednatel