Doporučení z první ruky

Ing. Stanislav Ubík — vývojář a programátor aplikací pro Android


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 16 doporučení

Zadáním bylo vytvořit aplikaci POS pro mobilní prodej zákazníkům. Nutností bylo komunikovat souborově s ERP systémem. Klíčovým bodem byl tisk. Vzájemná spolupráce na projektu trvala cca 1 měsíc. Zadání bylo rozpracováno do co nejmenších, v té době známých podrobností. Důraz byl kladen na rychlé odevzdání díla, termín byl poměrně napnutý. Změny, doplnění a další informace se předávaly z 90 % emailem. Komunikace probíhala bez prodlev. Za celou dobu se nevyskytly žádné problémy, byli jsme průběžně informováni o postupu prací. V případě větších chyb (žádné nebyly extrémně závažné) byla oprava dostupná ještě týž den. Projekt byl odevzdán včas, termín splněn. Tolik oficiální část. Mohu říci, že takto přesně má spolupráce vypadat. Žádné zbytečné telefonování, jasně, stručně popsat problém a vyřešit jej. Pokud si vzpomínám, osobní setkání proběhlo všehovšudy jednou, zbytek byl na vzájemné důvěře. Fungovalo to. Přes původní nedůvěru nadřízených a jejich požadavek na zavedené řešení od důvěryhodné firmy se ukázalo, že tento přístup je také možný. A dle mých dosavadních zkušeností i mnohem pružnější a efektivnější. Také výsledná cena se v důsledku ukázala jako příznivá, neboť nedocházelo ke zbytečným průtahům, změnovým řízením, akceptačním protokolům a jiné administrativě, kterou si velké firmy kryjí záda. Potřebujete aplikaci do mobilu? Pan Ubík je člověk pro vás.

Ing. Martin Nedopl
IT specialista na ERP a jejich implementace
nedopil@vonet.cz 602 541 155

Jakkoliv to může znít jako klišé, spolupráce se Standou Ubíkem je snem každého projektového manažera. Společnou spolupráci s naší neziskovou organizací jsme započali na projektu SmogAlarm – mobilní aplikaci pro Android, která informuje uživatele o aktuálním stavu ovzduší. Pionýrský projekt, který bylo možné realizovat jen díky osobnímu zapálení Standy, který na něm strávil desítky (a možná stovky) hodin, aniž by na něj v té době za odvedenou práci čekala finanční odměna. Výsledkem byla aplikace, která si za první tři týdny vysloužila téměř 10 000 stažení, od té doby byla již dvakrát ve finále soutěže Mobilní aplikace roku a vytvořila jeden z klíčových „trademarků“ naší organizace. Pokud hledáte kreativní nápady na aplikace, pečlivost a pružnou, bezproblémovou komunikaci, Standa Ubík je pro vás ten pravý.

Kamila Plocková
projektová manažerka, Čisté nebe o. p. s.
cistenebe.cz kamila.plockova@cistenebe.cz 605 456 204

S panem Ubíkem mám dlouholetou zkušenost. Mimo jiné nám vytvořil rychle a ochotně mnoho funkčního softwaru. Hodně nám to ulehčuje práci. Cena byla velmi vyhovující. Opravdu vřele doporučuji.

Petr Berousek
jednatel, Computer MCL Brno
www.fotoknihy-mcl.cz berousek@mcl.cz 602 710 096

S panem Ubíkem jsem se setkal při vývoji multiplatformní mobilní aplikace pro Android. Od prvního setkání a předání podkladů, po vystavení aplikace na Google Play, neuběhl ani měsíc. Velmi vstřícné, pohodové a bezproblémové jednání. Rychlá, kvalitní a efektivní práce. Spolupráce s panem Ubíkem byla výborná a jeho služby mohu vřele doporučit.

Bc. Robert Jarušek
vývojář a programátor mobilních aplikací pro iOS
www.aineuron.net

Se Standou byla skvělá spolupráce. Vše ohledně zadání a vysvětlení proběhlo přes email – reagoval vždy rychle. Výslednou aplikaci dodal tak jak bylo požadováno a dohodnuto. Doporučuji!

Ondřej Slanina
oslanina@gmail.com 604 762 414

Vytváření aplikace pro Android dle vlastních představ a požadavků ve spolupráci s panem Ubíkem byla opravdu radost a naprosto pohodová záležitost. Je to ve svém oboru profesionál a praktik, který nemá potřebu cokoliv komplikovat a tím i zbytečně prodražovat, protože opravdu umí při své práci kreativně přemýšlet a sám navrhovat možná řešení problémů při vývoji aplikace. Přestože naše komunikace, kromě prvotního Skype rozhovoru o nastínění principů a funkčnosti aplikace, byla poté pouze prostřednictvím emailů, výsledkem je aplikace Craftgen FQ. Ta dělá přesně to, co má a odpovídá našim představám a požadavkům. Prostě perfektní spolupráce, spolehlivost, cena, velmi kvalitní práce a skvělá komunikace. Pana Stanislava Ubíka mohu vřele doporučit.

Rostislav Gurecký
vývoj a výroba elekronických přístrojů pro AM
craftgen.cz craftgen@email.cz 725 601 001

Perfektní spolupráce, pohotové reakce a dobře odvedená práce. Budu se těšit na příště. Doporučuji!

Dan Gregor
www.themacula.com initi@seznam.cz 607 670 255

100% spolehlivost a výborná spolupráce. Oceňuji rychlost a kreativitu, kterou pan Ubík uplatňoval při vývoji aplikace. Perfektní komunikace e-mailem, stačilo jen dodat podklady a aplikace je za méně než měsíc na světě. A mile mě překvapila i cena. Děkuji, budu se těšit na další spolupráci.

Zdeněk Šály
amatérský grafik
www.arimax.cz z.saly@seznam.cz 606 485 225

Vše bylo naprosto v pořádku. Poptávaná aplikace pro Android byla dodána v předem dohodnutém termínu. Navíc naše komunikace (zadání, připomínky) probíhala pouze přes e-mail, vždy rychlá reakce. Cena za hodinu se mi zdála zprvu docela veliká, ale v konečném součtu (předem stanoveném) vyšla aplikace velmi přijatelně, lépe neuž u jiných poptávaných dodavatelů.

Jakub Jabrocký
jabro1@seznam.cz 739 364 267

Pan Ing. Ubík pro naši společnost programoval středně složitý projekt pro OS Android. Jeho přístup je vstřícný, pracuje rychle, u práce samostatně přemýšlí a pokud shledá více možností řešení, předloží je k rozhodnutí. Z hlediska kvality odvedené práce, rychlosti a komunikativnosti jej mohu jednoznačně doporučit. Je pouze vhodné před započetím práce co nejpřesněji stanovit její rozsah.

Ing. Jan Rychnovský
projektový manažer
jrychnovsky@tanger.cz 606 712 012