Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Stanislav Ubík > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Ing. Stanislav Ubík — vývojář a programátor aplikací pro Android

Zobrazuji č. 1113 z celkem 13 doporučení prezentace Ing. Stanislav Ubík:
Flexibilní, rychlá a profesionální spolupráce. Komunikace po emailu, svižná reakce na podněty a perfektní výsledek. Těším se na další projekt!

Filip Kotora

www.mockio.com
Spolupráce s panem Ubíkem byla velmi dobrá. Rychlá komunikace. Rychlé úpravy podle mých představ. Mohu jen doporučit.

Petr Hofírek

Pan Ubík? Profík ve svém řemeslu. Chtěl jsem vytvořit mobilní aplikaci, načež jsem poptal několik firem a právě pana Ubíka na základě referencí v jeho profilu zde na portále Na volné noze. Aplikace je velmi jednoduchá, přesto však chtěly poptané firmy provádět hloubkové analýzy, za což by si účtovaly nemalé částky, přičemž aplikace jako taková by ještě ani nebyla ve vývoji. Pan Ubík aplikaci a její náročnost vyhodnotil, poslal nabídku, já ji akceptoval a na aplikaci se začalo pracovat ještě týž den. Komunikace probíhala formou emailu a záležitosti, kterým jsem jako laik moc nerozuměl, mi byly vysvětleny po telefonu. Obojí bylo bez problémů, komunikace byla pružná a efektivní. Důležité je zde zmínit, že v případě, kdy nešla z technických důvodů (oproti předpokladům) naprogramovat některá funkce dle mého přání a prvotní kalkulace, pan Ubík promptně reagoval a nabídl několik alternativ či snížení celkové částky – toto se mi jeví obecně jako velmi férový přístup. Již teď vím, že pokud budu chtít svoji aplikaci nějakým způsobem pozměnit nebo budu potřebovat vytvořit zcela novou, můj email s poptávkou poputuje nejprve panu Ubíkovi. Děkuji!

Petr Vaněček

viewuapp.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS