Stephanie Kristl

brandová a produktová fotografka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR, po domluvě i zahraničí

V dnešní digitální době je důležité mít fotografie, které dokonale vystihnou vaši osobnost nebo váš byznys. A já jsem tu, abych vám s tím pomohla.

Jsem profesionální fotografka a prostřednictvím fotografií vyprávím příběhy svých klientů. Specializuji se na brandové a produktové focení a byznys portréty, ale s láskou se věnuji i reportážnímu a soukromému fotografování. Mým cílem je tvořit fotografie, které jsou nejen krásné, ale i autentické. Nechci vás měnit, ale odhalím to nejlepší, co ve vás je.

Fotografie pro váš business:

  • Firemní foto – Představte se svým zákazníkům, partnerům či zaměstnancům díky brandovým fotografiím, které vystihnou ducha vašeho podnikání. Reportážní focení vašich akcí. Ideální pro webové stránky, reklamní materiály a další.
  • Portréty – Portréty firemních týmů, business portréty, portréty pro sociální sítě, webové stránky i další formy osobní prezentace.
  • Produktová fotografie – Fotky prodávají a ty produktové obzvlášť. Vaše produkty nafotím tak, aby přitahovaly pozornost a zaujaly zákazníky.

Ke klientům přistupuji s respektem a v každém záběru se snažím zachytit pravou podstatu toho, co fotím.

Pokud hledáte fotografa, který má vášeň, upřímnost a miluje svou práci, jsem tu pro vás.

Průběh spolupráce ve 4 krocích

  • 1. krok: Telefonát nebo osobní setkání – Vyjasníme si vaše představy a potřeby.
  • 2. krok: Plánování – Připravím efektivní plán pro každou fázi focení.
  • 3. krok: Realizace fotografování – Focení probíhá v uvolněné atmosféře na smluveném místě (coworkingová místa, vaše kancelář, exteriér, nebo ve fotoateliéru s kompletním vybavením).
  • 4. krok: Výběr a postprodukce fotografií – Společně vybereme ty nejlepší momenty, které následně upravím a předám vám je v elektronické podobě. Po dohodě mohu zajistit i tisk.
Stephanie Kristl
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Stephanie Kristl
K Veseláku 135
Velké Popovice (Středočeský kraj)
251 69

Doporučení
z první ruky

Moje práce někdy vyžaduje kvalitní fotky, ať už na web, nebo na sociální sítě. A jsem ráda, že vím, na koho se mám spolehnout, když potřebuji jistotu kvality pro své klienty. Stephanii znám už roky a spolupracovala jsem s ní na mnoha projektech, od byznys fotografie, focení produktů přes focení eventů až po soukromé focení. Vždy to bylo na jedničku! Stephanie má jedinečnou schopnost zachytit atmosféru a emoce každého okamžiku. Její fotografie jsou nejen technicky dokonalé, ale také přirozené a autentické. Pracuje rychle, efektivně a s úsměvem na tváři, což vytváří příjemnou atmosféru. Vřele ji doporučuji každému, kdo hledá spolehlivého fotografa s citem pro detail a vášní pro svou práci!

Michaela Tóthová
Michaela Tóthová

webdesignérka