Doporučení z první ruky

Stephanie Kristl — brandová a produktová fotografka


Zobrazuji všechna 3 doporučení

Michaela Tóthová

Moje práce někdy vyžaduje kvalitní fotky, ať už na web, nebo na sociální sítě. A jsem ráda, že vím, na koho se mám spolehnout, když potřebuji jistotu kvality pro své klienty. Stephanii znám už roky a spolupracovala jsem s ní na mnoha projektech, od byznys fotografie, focení produktů přes focení eventů až po soukromé focení. Vždy to bylo na jedničku! Stephanie má jedinečnou schopnost zachytit atmosféru a emoce každého okamžiku. Její fotografie jsou nejen technicky dokonalé, ale také přirozené a autentické. Pracuje rychle, efektivně a s úsměvem na tváři, což vytváří příjemnou atmosféru. Vřele ji doporučuji každému, kdo hledá spolehlivého fotografa s citem pro detail a vášní pro svou práci!

Michaela Tóthová
webdesignérka

Zcela uníkátní schopnost fotografa navnímat naši produktovou problematiku a nacítit se na naše potřeby v oblasti produktové a referenční-reportážní fotografie založila dlouhodobou spolupráci s fotografkou Stephanií a kvalitativně posunula náš marketing a PR na skutečně profesionální úroveň, kterou na výsledku oceňují denně naši klienti. Krom referenčně reportážních fotek se týká naše spolupráce produktových fotek pro media a sociální sítě a eshop, vč. tištěného generálního katalogu produktů naší společnosti a dále reklamních příspěvků do odborných periodik jako www.chemagazin.cz.

Pavel Spáčil
obchodní ředitel
www.merci.cz

Jsem moc vděčná za spolupráci se Stephanií Kristl, která již několik let vytváří úžasné brandové fotografie pro můj web a sociální média. Stephanie je opravdovou profesionálkou ve svém oboru. Díky jejímu talentu a kreativitě mají mé produkty vždy tu nejlepší vizuální prezentaci. Její práce nejenže zlepšila estetiku mých stránek, ale také výrazně přispěla k posílení mého brandu a zvýšení povědomí o mých produktech. Stephanie je vždy spolehlivá, flexibilní a plná skvělých nápadů. Doporučuji Stephanii všem, kdo hledají výjimečnou fotografku, která dokáže proměnit vizi v realitu a dodat každému projektu jedinečný a profesionální vzhled.

Radka Šillerová
výrobce kožených batůžků a doplňků
radkasillerova.com