Ing. Taťána Kubátová

lektorka angličtiny

Status: k vašim službám Místo: Praha Působnost: online celý svět, osobně Praha

Nabízím individuální výuku angličtiny zaměřenou zejména na zlepšení komunikačních dovedností a rozmluvení.

Výuka je vysoce časově efektivní. Na výběr máte z mnoha variant, dle vašich časových možností a cílů. Včetně lekcí v duchu hesla: krátce, ale často a pravidelně jež zvládne i ten nejvytíženější člověk.

  • Aktuální témata – Lekce angličtiny jsou postaveny na aktuálních tématech či zajímavostech. Učíte se jazyku komplexně a v souvislostech. (Bez izolovaných jevů.)
  •  Vlastní, autentické materiály – Studentům pravidelně zasílám dostatek materiálů autentického charakteru: audio, video a texty.
  •  Přirozenost – Výuka se skládá z mozku přirozenému a účinnému poslechu a opakování v kombinaci s osobní konverzací.
  • Průběžná spolupráce – Se studenty spolupracuji průběžně velmi flexibilní formou. Na výběr jsou osobní setkání, online lekce nebo po telefonu.
  •  Výuka nezávislá na místě – Moji studenti jsou nejen z Prahy, ale i z mnoha dalších měst a obcí. Ideální pro lidi, kteří jsou hodně na cestách.

Kdo jsem?

8 let jsem učila na prestižní jazykové škole, než jsem se rozhodla vzít to do vlastních rukou. V minulosti jsem se podílela na organizaci mezinárodních vědeckých konferencí, což mi umožnilo skloubit cizí jazyky a cestování. V současné době se plně věnuji vlastním lekcím, zaměřeným na schopnost mluvit automaticky a bez přemýšlení.

Jsem trpělivá, empatická a dokáži se vcítit do potřeb studenta. Střední školu jsem studovala na americké Enrico Fermi High School v Enfieldu ve státě Connecticut. Složila jsem mimo jiné cambridgeskou zkoušku nejvyšší úrovně C2 Certificate of Proficiency in English. Mám více jak desetiletou zkušenost s lektorováním a výukou angličtiny.

Ing. Taťána Kubátová

Kontakty

Mobil:728 742 128
Email:tania.kubatova@gmail.com
Web:www.taniasenglish.com
LinkedIn:tatanakubatova
IČ:87252210

Doporučení
z první ruky

Hodiny s Táňou mi pomohly dosáhnout vysněné pozice v mezinárodní společnosti. Ačkoliv se anglicky učím už 16 let, vždy jsem se bála mluvit. Táňu jsem tedy oslovila s cílem zlepšit si své komunikační dovednosti. Její výuka je netradiční a zároveň velice efektivní. Na první hodině mi ukázala, jak se náš mozek učí a doporučila mi metody, jak jazyk nejlépe vstřebat. Musím říct, že její metody fungují a sama na sobě rozdíl pociťuji od prvního týdne. Navíc oceňuji, že již nemusím nikam docházet a vše řešíme online. Já tak nemám výmluvu na lekci nejít, protože venku prší apod. :-)

Ing. Renata Krejčová

účetní