Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tereza Kepáková

Ing. Tereza Kepáková

ilustrátorka, kreslířka a grafička

Ing. Tereza Kepáková

Potřebujete pro svůj projekt nápadité ilustrace, kresby či kreativní grafiku? Pro co nejlepší výsledek kombinuji ruční i digitální tvorbu. Preferuji dlouhodobou spolupráci se zajímavými projekty, které vítají osobité ztvárnění.

  • Knižní ilustrace – zejména obrázky do dětských knížek a ilustrace obálek. Pro ruční tvorbu používám akvarel, umělecké pastelky, tuš a akrylové barvy. Digitální ilustrace tvořím v Adobe programech s použitím profesionálního grafického tabletu Wacom Cintiq.
  • Propagační ilustrace – pro weby, sociální sítě a reklamní účely; ilustrované pohlednice, oznámení, blahopřání, novoročenky a drobné ilustrace všeho druhu.
  • Obrazy na zakázku – obrazy pro radost do každého interiéru. Maluji klasicky i digitálně.
  • Tiskoviny – kreativní letáky, svatební oznámení, novoročenky, blahopřání, pozvánky, katalogy, etikety, obaly atd.

Vybrané reference: ilustrace knižního románu ON Radima Martynka, ilustrace knihy Příběhy hrdinů dětí z dětských domovů, design a ilustrace krabičky recesivního léku Dobrofen, grafické práce pro česko-tanzanskou obchodní komoru, propagační ilustrace pro Akademii nevšedního vzdělávání.

Ukázky práce:

Sněhulák | ilustraceIlustrované vánoční přáníMedvěd – vánoční přání | ilustraceIlustrace pro narozeninové přáníSuperman – ilustrovaná novoročenka
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Tereza Kepáková
Křížová 96/18
Brno
603 00
Mobil:602 666 841
Email:tereza@kepakova.cz
Web:www.terilla.cz
Facebook:Facebook terilla.cz
Instagram:Instagram terilla.cz

Doporučení z první ruky

Před pár lety by mě vůbec nenapadlo, že bych i já svým obchodním partnerům a klientům byl schopen posílat ilustrovaná vánoční přání nebo karty k narozeninám. Rozumějte, jsem ze staré školy, ve svém oboru se vyznám a čekám, že právě to klienti ocení. Terku mi doporučil známý známého mého známého a tak jsem to zkusil. Její ilustrace mi ale nakonec vzaly dech a dnes už spolupracujeme několik let. Průběh spolupráce je skvělý, je to velmi kreativní a neustále veselá osůbka. Její obrázky jsou neskutečný icebreaker i tam, kde je komunikace jinak obtížná. Pecka.
Ing. Roman Velecký
investiční specialista

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS