Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tereza Kepáková

Ing. Tereza Kepáková

ilustrátorka, kreslířka a grafička

Ing. Tereza Kepáková

Potřebujete pro svůj projekt nápadité ilustrace, kresby či kreativní grafiku? Pro co nejlepší výsledek kombinuji ruční i digitální tvorbu. Preferuji dlouhodobou spolupráci se zajímavými projekty, které vítají osobité ztvárnění.

  • Knižní ilustrace – zejména obrázky do dětských knížek a ilustrace obálek. Pro ruční tvorbu používám akvarel, umělecké pastelky, tuš a akrylové barvy. Digitální ilustrace tvořím v Adobe programech s použitím profesionálního grafického tabletu Wacom Cintiq.
  • Propagační ilustrace – pro weby, sociální sítě a reklamní účely; ilustrované pohlednice, oznámení, blahopřání, novoročenky a drobné ilustrace všeho druhu.
  • Obrazy na zakázku – obrazy pro radost do každého interiéru. Maluji klasicky i digitálně.
  • Tiskoviny – kreativní letáky, svatební oznámení, novoročenky, blahopřání, pozvánky, katalogy, etikety, obaly atd.

Vybrané reference: ilustrace knižního románu ON Radima Martynka, ilustrace knihy Příběhy hrdinů dětí z dětských domovů, design a ilustrace krabičky recesivního léku Dobrofen, grafické práce pro česko-tanzanskou obchodní komoru, propagační ilustrace pro Akademii nevšedního vzdělávání.

Ukázky práce:

Sněhulák | ilustraceIlustrované vánoční přáníMedvěd – vánoční přání | ilustraceIlustrace pro narozeninové přáníSuperman – ilustrovaná novoročenka
Zobrazit všech 22 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Ing. Tereza Kepáková
Křížová 96/18
Brno
603 00
Mobil:602 666 841
Email:tereza@kepakova.cz
Web:www.terilla.cz
Facebook:Facebook terilla.cz
Instagram:Instagram terilla.cz

Doporučení z první ruky

Pro nový dětský projekt jsem hledala schopnou ilustrátorku, která si umí obhájit své nápady, práci odevzdává včas, má neokoukaný styl, ráda se i sejde, nebojí se komunikovat a její kresby se mi budou líbit. Terka zatím naplnila mé představy na 200 %. Jen díky ní jsme stihli připravit podklady pro dětskou knihu za pouhý měsíc v precizní kvalitě. Aktuálně pracujeme na dalších částech projektu a Terka mě nepřestává překvapovat (v pozitivním slova smyslu) s nápady, které mají svou logiku. Jsem laik v oblasti grafiky, takže opravdu ocením rady od profesionála, který na ně upozorní dopředu a práce se tak nepředělává, nestojí další peníze. Snad za vše hovoří to, že bych Terce nejradši recenzi nepsala, aby mi jí „nevyfouklo“ příliš mnoho dalších klientů :D Nejradši bych s ní spolupracovala na novém projektu už napořád.
Hana Šormová
externí copywriterka a blogerka

2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS