Doporučení z první ruky

Ing. Tereza Kepáková — ilustrátorka, kreslířka a grafička


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 18 doporučení

Profesionalita, spolehlivost, dodržení termínů bez jakýchkoli problémů. Velmi kreativní a proaktivní přístup k zadaným úkolům, dobrá komunikace při realizaci zakázky, dostupnost a vždy ochota přispět něčím navíc. Na základě úspěšně dokončených zakázek pokračujeme ve spolupráci na dalších projektech. Jsme spokojení a určitě můžeme doporučit.

Pavel Pulec
president česko-tanzanské obchodní komory
www.czech-tanzania.org president@czech-tanzania.org

Pro nový dětský projekt jsem hledala schopnou ilustrátorku, která si umí obhájit své nápady, práci odevzdává včas, má neokoukaný styl, ráda se i sejde, nebojí se komunikovat a její kresby se mi budou líbit. Terka zatím naplnila mé představy na 200 %. Jen díky ní jsme stihli připravit podklady pro dětskou knihu za pouhý měsíc v precizní kvalitě. Aktuálně pracujeme na dalších částech projektu a Terka mě nepřestává překvapovat (v pozitivním slova smyslu) s nápady, které mají svou logiku. Jsem laik v oblasti grafiky, takže opravdu ocením rady od profesionála, který na ně upozorní dopředu a práce se tak nepředělává, nestojí další peníze. Snad za vše hovoří to, že bych Terce nejradši recenzi nepsala, aby mi jí „nevyfouklo“ příliš mnoho dalších klientů :D Nejradši bych s ní spolupracovala na novém projektu už napořád.

Hana Šormová
externí copywriterka a blogerka
lumik.kimul@seznam.cz

Vůbec by mne už v dnešní době nenapadlo posílat ilustrovaná vánoční přání. A už vůbec ne obchodním partnerům. Terezku mi doporučil známý a protože má samé šílené nápady, čekal jsem ledasco. Její ilustrace, nápady a rovněž i nevtíravost a originalita přání mne však oslovila natolik, že jsme je jako firma s radostí objednali. Spolupráce a komunikace byla skvělá, myslím, že přáníčka měla úspěch, líbila se. Pokud budu nebo budeme potřebovat do budoucna jakoukoliv podobnou službu, rozhodně se obrátím na Terezku. A vřele všem doporučuji udělat totéž. Za krátkou dobu malý zázrak v podobě potěšení a polaskání oka. Navíc i s představením, čím se společnost zabývá. Prostě SUPER.

Kateřina Mrnuštíková
Free Horizons s.r.o.
katerina.mrnustikova@freehorizons.eu 604 270 546

Spolupráce s Terkou je jedním slovem úžasná. Kolikrát mám pocit, že chápe můj vlastní požadavek lépe než já. Jsem velmi spokojený a velmi rád budu pokračovat ve spolupráci a tvořit nové a nové nápady. Děkuji.

Terka pro mě a přítele ilustrovala svatební oznámení a byli jsme absolutně spokojeni. Už po první konzultací jsme byli s Terkou na stejné vlně a výsledek byl ještě lepší než jsem si vůbec uměla představit. V ilustraci zachytila přesně to, co nás vystihuje a spojuje s přítelem, zároveň to bylo velmi originální a hravé. Moc děkujeme a Terku bych určitě každému doporučila jako výbornou a velmi přátelskou ilustrátorku, se kterou se výborně pracuje.

Katarína Sommerová
katarina.sommerova1@gmail.com

Před pár lety by mě vůbec nenapadlo, že bych i já svým obchodním partnerům a klientům byl schopen posílat ilustrovaná vánoční přání nebo karty k narozeninám. Rozumějte, jsem ze staré školy, ve svém oboru se vyznám a čekám, že právě to klienti ocení. Terku mi doporučil známý známého mého známého a tak jsem to zkusil. Její ilustrace mi ale nakonec vzaly dech a dnes už spolupracujeme několik let. Průběh spolupráce je skvělý, je to velmi kreativní a neustále veselá osůbka. Její obrázky jsou neskutečný icebreaker i tam, kde je komunikace jinak obtížná. Pecka.

Ing. Roman Velecký
investiční specialista
roman.velecky@gmail.com

S paní Terezou Kepákovou spolupracujeme již pátým rokem. Začalo to koupí autorské pohlednice a následně pro nás paní Tereza Kepáková začala pravidelně vytvářet firemní vánoční přání na míru. Pozitivní ohlasy vždy sklízíme ve velkém stylu. Naši vzájemnou spolupráci postupně rozšiřujeme i na další produkty jako např. potisk na firemní trička, b-day cards pro naše klienty a další. Nejenže bych spolupráci s Terezou Kepákovou doporučil, ale aktivně to dělám (i její malované obrazy mám doma i v kanceláři).

Ing. János Svigruha
CEO S.A.B. Impex, s.r.o.
www.sab-medical.com janos@sac-medical.com

S Terezou se znám již více než 10 let. Má naprosto úžasný charakter a velice dobře se s ní spolupracuje. Vždy dobře poradí a je na ni maximální spolehnutí. Pokud chcete něco originálního a dělaného s maximální láskou, tak mohu s čistým srdcem doporučit.

Marian Brodan
Sales manager
www.fidoo.com

Tereza Kepáková spolupracuje s naší společností, zabývající se ubytovacími službami již přibližně 4 roky. Díky její kreativitě, neotřelým nápadům a citu pro detail, se můžeme pochlubit moderními apartmány v centru Brna, designovanými a zařízenými podle návrhu slečny Terezy vždy podle stávajících trendů. Jako výtvarnice se stará i o estetické a obrazové ztvárnění aktuálního ročního období nebo svátků v interiéru, což významně marketingově přispívá ke kvalitě nabízených služeb. Zaznamenáváme celou řadu pozitivních ohlasů od naší vesměs zahraniční klientely. Doporučujeme.

Codeona s.r.o.
luxusni ubytování v Brnĕ
www.brno-accommodation.eu info@brno-accommodation.eu 773 111 251

Terezu jako ilustrátorku mohu jen doporučit. Velmi dobře se s ní komunikuje a výsledky zatím byly vždy nad očekávání. Oceňuji také, že drží slovo, termíny a neustále dobrou náladu při práci.

Ivo Kolčava
šaman, léčitel a osobní poradce