Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tereza Kepáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tereza Kepáková — ilustrátorka, kreslířka a grafička

Zobrazuji všech 6 doporučení prezentace Ing. Tereza Kepáková:
Profesionalita, spolehlivost, dodržení termínů bez jakýchkoli problémů. Velmi kreativní a proaktivní přístup k zadaným úkolům, dobrá komunikace při realizaci zakázky, dostupnost a vždy ochota přispět něčím navíc. Na základě úspěšně dokončených zakázek pokračujeme ve spolupráci na dalších projektech. Jsme spokojení a určitě můžeme doporučit.

Pavel Pulec

president česko-tanzanské obchodní komory
www.czech-tanzania.org ~ president@czech-tanzania.org
Nemožné ihned, zázraky do tří dnů! Když jsem uviděl její první návrhy – vizitky graficky podobné dolarům, PFka, novoročenky, valentýnky či zábavné letáky k seriózním produktům –, hned jsem se do nich zamiloval. Ta kreativita, rafinovanost, hravost, lehkost, přitom sofistifikovanost, ale i dovádivost a cukající koutky… To jsou díla hodna úsměvů, smíchu, nadšení… a rostoucích tržeb. Terka pak byla logickou volbou, když jsem hledal ilustrátorku pro román On. Díky bohu, že nemá procenta z prodejů zvýšených díky její grafice a ilustracím :-))

Radim Martynek

Akademie nevšedního vzdělávání, s.r.o.
www.roman-on.cz ~ radim@martynek.cz
Terka pro mě a přítele ilustrovala svatební oznámení a byli jsme absolutně spokojeni. Už po první konzultací jsme byli s Terkou na stejné vlně a výsledek byl ještě lepší než jsem si vůbec uměla představit. V ilustraci zachytila přesně to, co nás vystihuje a spojuje s přítelem, zároveň to bylo velmi originální a hravé. Moc děkujeme a Terku bych určitě každému doporučila jako výbornou a velmi přátelskou ilustrátorku, se kterou se výborně pracuje.

Katarína Sommerová

katarina.sommerova1@gmail.com
Před pár lety by mě vůbec nenapadlo, že bych i já svým obchodním partnerům a klientům byl schopen posílat ilustrovaná vánoční přání nebo karty k narozeninám. Rozumějte, jsem ze staré školy, ve svém oboru se vyznám a čekám, že právě to klienti ocení. Terku mi doporučil známý známého mého známého a tak jsem to zkusil. Její ilustrace mi ale nakonec vzaly dech a dnes už spolupracujeme několik let. Průběh spolupráce je skvělý, je to velmi kreativní a neustále veselá osůbka. Její obrázky jsou neskutečný icebreaker i tam, kde je komunikace jinak obtížná. Pecka.

Ing. Roman Velecký

investiční specialista
roman.velecky@gmail.com
S paní Terezou Kepákovou spolupracujeme již pátým rokem. Začalo to koupí autorské pohlednice a následně pro nás paní Tereza Kepáková začala pravidelně vytvářet firemní vánoční přání na míru. Pozitivní ohlasy vždy sklízíme ve velkém stylu. Naši vzájemnou spolupráci postupně rozšiřujeme i na další produkty jako např. potisk na firemní trička, b-day cards pro naše klienty a další. Nejenže bych spolupráci s Terezou Kepákovou doporučil, ale aktivně to dělám (i její malované obrazy mám doma i v kanceláři).

Ing. János Svigruha

CEO S.A.B. Impex, s.r.o.
www.sab-medical.com ~ janos@sac-medical.com
S Terezou se znám již více než 10 let. Má naprosto úžasný charakter a velice dobře se s ní spolupracuje. Vždy dobře poradí a je na ni maximální spolehnutí. Pokud chcete něco originálního a dělaného s maximální láskou, tak mohu s čistým srdcem doporučit.

Marian Brodan

Sales manager
www.fidoo.com ~ marian.brodan@fidoo.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS