Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tereza Kepáková > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tereza Kepáková — ilustrátorka, kreslířka a grafička

Zobrazuji č. 110 z celkem 12 doporučení prezentace Ing. Tereza Kepáková:
Profesionalita, spolehlivost, dodržení termínů bez jakýchkoli problémů. Velmi kreativní a proaktivní přístup k zadaným úkolům, dobrá komunikace při realizaci zakázky, dostupnost a vždy ochota přispět něčím navíc. Na základě úspěšně dokončených zakázek pokračujeme ve spolupráci na dalších projektech. Jsme spokojení a určitě můžeme doporučit.

Pavel Pulec

president česko-tanzanské obchodní komory
www.czech-tanzania.org ~ president@czech-tanzania.org
Nemožné ihned, zázraky do tří dnů! Když jsem uviděl její první návrhy – vizitky graficky podobné dolarům, PFka, novoročenky, valentýnky či zábavné letáky k seriózním produktům –, hned jsem se do nich zamiloval. Ta kreativita, rafinovanost, hravost, lehkost, přitom sofistifikovanost, ale i dovádivost a cukající koutky… To jsou díla hodna úsměvů, smíchu, nadšení… a rostoucích tržeb. Terka pak byla logickou volbou, když jsem hledal ilustrátorku pro román On. Díky bohu, že nemá procenta z prodejů zvýšených díky její grafice a ilustracím :-))

Radim Martynek

Akademie nevšedního vzdělávání, s.r.o.
www.roman-on.cz ~ radim@martynek.cz
Terka pro mě a přítele ilustrovala svatební oznámení a byli jsme absolutně spokojeni. Už po první konzultací jsme byli s Terkou na stejné vlně a výsledek byl ještě lepší než jsem si vůbec uměla představit. V ilustraci zachytila přesně to, co nás vystihuje a spojuje s přítelem, zároveň to bylo velmi originální a hravé. Moc děkujeme a Terku bych určitě každému doporučila jako výbornou a velmi přátelskou ilustrátorku, se kterou se výborně pracuje.

Katarína Sommerová

katarina.sommerova1@gmail.com
Před pár lety by mě vůbec nenapadlo, že bych i já svým obchodním partnerům a klientům byl schopen posílat ilustrovaná vánoční přání nebo karty k narozeninám. Rozumějte, jsem ze staré školy, ve svém oboru se vyznám a čekám, že právě to klienti ocení. Terku mi doporučil známý známého mého známého a tak jsem to zkusil. Její ilustrace mi ale nakonec vzaly dech a dnes už spolupracujeme několik let. Průběh spolupráce je skvělý, je to velmi kreativní a neustále veselá osůbka. Její obrázky jsou neskutečný icebreaker i tam, kde je komunikace jinak obtížná. Pecka.

Ing. Roman Velecký

investiční specialista
roman.velecky@gmail.com
S paní Terezou Kepákovou spolupracujeme již pátým rokem. Začalo to koupí autorské pohlednice a následně pro nás paní Tereza Kepáková začala pravidelně vytvářet firemní vánoční přání na míru. Pozitivní ohlasy vždy sklízíme ve velkém stylu. Naši vzájemnou spolupráci postupně rozšiřujeme i na další produkty jako např. potisk na firemní trička, b-day cards pro naše klienty a další. Nejenže bych spolupráci s Terezou Kepákovou doporučil, ale aktivně to dělám (i její malované obrazy mám doma i v kanceláři).

Ing. János Svigruha

CEO S.A.B. Impex, s.r.o.
www.sab-medical.com ~ janos@sac-medical.com
S Terezou se znám již více než 10 let. Má naprosto úžasný charakter a velice dobře se s ní spolupracuje. Vždy dobře poradí a je na ni maximální spolehnutí. Pokud chcete něco originálního a dělaného s maximální láskou, tak mohu s čistým srdcem doporučit.

Marian Brodan

Sales manager
www.fidoo.com ~ marian.brodan@fidoo.com
Tereza Kepáková spolupracuje s naší společností, zabývající se ubytovacími službami již přibližně 4 roky. Díky její kreativitě, neotřelým nápadům a citu pro detail, se můžeme pochlubit moderními apartmány v centru Brna, designovanými a zařízenými podle návrhu slečny Terezy vždy podle stávajících trendů. Jako výtvarnice se stará i o estetické a obrazové ztvárnění aktuálního ročního období nebo svátků v interiéru, což významně marketingově přispívá ke kvalitě nabízených služeb. Zaznamenáváme celou řadu pozitivních ohlasů od naší vesměs zahraniční klientely. Doporučujeme.

Codeona s.r.o.

luxusni ubytování v Brnĕ
www.brno-accommodation.eu ~ info@brno-accommodation.eu ~ 773 111 251
Paní Terezu Kepákovou jsme poznali na základě doporučení a svěřili jsme jí grafickou a ilustrační přípravu jídelních lístků, vizitek, loga podniku, jakož i řady dalších reklamních předmětů a materiálů, které využíváme pro podporu služeb v oblasti gastronomie a pohostinství. Pozitivně na nás působila především její flexibilita a moderní pojetí ztvárnění zadání. V konečné fázi jsme vždy měli „problém“ s výběrem, neboť všechny návrhy byly velmi propracované, nevšední a často převyšovaly naše představy a kritéria. Kromě práce samotné navíc oceňujeme i výbornou komunikaci, ochotu a v neposlední řadě i příznivou cenu za odvedenou práci.

Strandhotel s.r.o.

restaurace & penzion
postnews@email.cz ~ 774 111 225
Pro nový dětský projekt jsem hledala schopnou ilustrátorku, která si umí obhájit své nápady, práci odevzdává včas, má neokoukaný styl, ráda se i sejde, nebojí se komunikovat a její kresby se mi budou líbit. Terka zatím naplnila mé představy na 200 %. Jen díky ní jsme stihli připravit podklady pro dětskou knihu za pouhý měsíc v precizní kvalitě. Aktuálně pracujeme na dalších částech projektu a Terka mě nepřestává překvapovat (v pozitivním slova smyslu) s nápady, které mají svou logiku. Jsem laik v oblasti grafiky, takže opravdu ocením rady od profesionála, který na ně upozorní dopředu a práce se tak nepředělává, nestojí další peníze. Snad za vše hovoří to, že bych Terce nejradši recenzi nepsala, aby mi jí „nevyfouklo“ příliš mnoho dalších klientů :D Nejradši bych s ní spolupracovala na novém projektu už napořád.

Hana Šormová

externí copywriterka a blogerka
lumik.kimul@seznam.cz
Spolupráce s Terkou je jedním slovem úžasná. Kolikrát mám pocit, že chápe můj vlastní požadavek lépe než já. Jsem velmi spokojený a velmi rád budu pokračovat ve spolupráci a tvořit nové a nové nápady. Děkuji.

Martin Kaštan

www.rejsende.cz ~ martin@rejsende.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS