MgA. Tereza Šajnerová

ilustrátorka a grafická designérka

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Jsem ilustrátorka a grafická designérka a pomocí obrazů umím vyprávět příběhy značek, lidí i úplně obyčejných věcí.

Nejčastěji zpracovávám návrhy designů pro komerční účely. Tvořím maskoty, vizuální identitu firem, ilustrace a animace na firemní weby atd. Ovládám mnoho grafických technik a pracuji analogově i digitálně.

Velká část mého portfolia je také věnována dětem, hlavně dětské knize. Baví mě hravost malých čtenářů a prostor pro experimenty, který díky ní vzniká.

Vystudovala jsem Fakultu designu a umění Ladislava Sutnara na Západočeské univerzitě v Plzni, obor Ilustrace a grafika. Jako ilustrátorka/grafička mám 4letou praxi v reklamní agentuře, díky které jsem měla možnost pracovat pro klienty jako Česká spořitelna, Mondelez, Heureka, Geis atd. Další praxi získávám už sama, na volné noze.

Mezi mé spokojené klienty patří např: Albi, Nakladatelství Fragment, Nakladatelství Didaktis, Adra, Na Zemi, Schola empirica, Porodnice FNO a další.

K práci využívám profesionální software Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign.

MgA. Tereza Šajnerová
Logo či doplňková grafika

Kontakty

MgA. Tereza Šajnerová
Suchý Vršek 2133/11
Praha 5
158 00
Mobil:737 937 999
Email:terezasajnerova@seznam.cz
Web:terezasajnerova.cz
Facebook:terezasajnerova
Instagram:ilustraterka
LinkedIn:tereza-sajnerova
Messenger:terezasajnerova
Datovka:fraqha4
Účet:1805929073/0800 (Česká spořitelna)
IČ:03590291 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Spolupráce s touto talentovanou grafičkou a ilustrátorkou v jednom bylo jedno velké potěšení. Návrhy etiket na nové produkty předčily má očekávání. Celá spolupráce probíhala hladce od začátku až do konce. Terezka mi vždy zodpověděla jakýkoliv dotaz, časový harmonogram dodržela na 200 %. Po celou dobu měla moji plnou důvěru a vždy jsem se těšila na to, co nového předloží. Určitě neváhejte, pokud hledáte někoho nadaného, spolehlivého a flexibilního. Výsledek stojí za to! Ještě jednou moc děkuju za spolupráci.

Veronika Zůbková

průmyslová inženýrka