Doporučení z první ruky

MgA. Tereza Šajnerová — ilustrátorka a grafická designérka


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 20 doporučení

Paní Tereza Šajnerová má velmi dobré a vstřícné jednání, soft skills a pracovní návyky na vysoké úrovni. Doporučuji.

K. Hořavová
vedoucí manažerka Portálu pro vzdělávání Nakladatelství Fraus

Slečna Šajnerová je naprosto úžasná, moc mě baví sní spolupracovat. V roce 2015, když jsem otvírala Kočičí kavárnu, navrhla vše (logo, reklamní letáky, interiér kavárny) podle mých představ. Teď momentálně spolupracujeme na nových jídelních lístcích, opět naprostá spokojenost. Můžu každému jen doporučit.

Lucie Heráková
Kočičí kavárna na Smíchově
kocicikavarna@seznam.cz 725 806 180

Paní Šajnerovou jsem oslovila, aby mi navrhla obrázek pro budoucí psí pekárnu. S paní Šajnerovou se skvěle spolupracovalo. Domluva byla rychlá, vstřícná, výsledek podle mých představ a přání, zpracovaný na velmi profesionální úrovni. Mohu jen doporučit.

Denisa Šindlerová
dannyska.ld@seznam.cz

Paní Šajnerová pro mě překreslovala složitý obrázek z fotky do digitální podoby. Její práce je velmi precizní, dokázala krásně vystihnout každičký detail. Jednání bylo velmi rychlé a celková komunikace a spolupráce byla velmi příjemná. Paní Šajnerovou mohu jen doporučit.

Pavlína Nováček

Služby paní Šajnerové jsem využila na kreativní design svatebního oznámení (kreslení postaviček a budovy dle fotografie) a její služby mohu jen doporučit. Veškerá komunikace proběhla pouze po emailu, ale velice efektivně a přátelsky a s výsledkem jsem velice spokojená – veškeré návrhy a změny byly ihned zapracovány a výsledek je skvělý! Mohu jen doporučit!

Vlaďka E.

Tereza vytvořila ilustrace pro náš firemní web. Naprostá spokojenost s její prací. Komunikace, termíny, vše probíhalo dle dohody. Rozhodně se budeme na Terezu i v budoucnu velmi rádi obracet. Vybrat si ke spolupráci Terezu byla skvělá volba.

Karel Benetka
Falbe Trade s.r.o.
www.pintogrando.cz benetka@pandolfo.cz 777 723 171

Chci se podělit o skvělou zkušenost při spolupráci s Terezou Šajnerovou na ilustracích pro použití polohovacích pomůcek do našeho katalogu. Slečna Šajnerová navrhla ilustrace hned napoprvé dle našich představ. Byla rychlá, precizní, ochotná a kreativní. Budeme s ní i nadále spolupracovat při dalších projektech.

Barbora Kubíčová
SORAL & HANZLIK Medical s.r.o.

Děkujeme touto cestou za velmi netradiční a originální svatební oznámení. Ilustrátorka Tereza již od prvního návrhu vystihla naše představy. Velmi oceňujeme také bezchybnou a příjemnou komunikaci. Vše jsme vyřídili pouze cestou e-mailů. Ze všech stran nyní slyšíme, že oznámení přesně odráží to, jací jsme. Takže naše přání bylo splněno :) Terezo, děkujeme…

Lucie M.

Spolupráce s touto talentovanou grafičkou a ilustrátorkou v jednom bylo jedno velké potěšení. Návrhy etiket na nové produkty předčily má očekávání. Celá spolupráce probíhala hladce od začátku až do konce. Terezka mi vždy zodpověděla jakýkoliv dotaz, časový harmonogram dodržela na 200 %. Po celou dobu měla moji plnou důvěru a vždy jsem se těšila na to, co nového předloží. Určitě neváhejte, pokud hledáte někoho nadaného, spolehlivého a flexibilního. Výsledek stojí za to! Ještě jednou moc děkuju za spolupráci.

Veronika Zůbková
průmyslová inženýrka

Tereza pro Dogsie vytvořila ilustrace na potisk triček a z výsledku jsme byli všichni v týmu nadšení. Celý proces byl velmi efektivní a profesionální – od počátku, kdy s námi konzultovala styl ilustrace, až po konec, kdy si výborně poradila s dodatečným požadavkem na omezení barev. Pečlivé dolaďování detailů na přání a příjemná komunikace pak byly třešničkami na dortu. Terezu určitě doporučuji a těším se na další příležitost ke spolupráci!

Petra Králová
Content & Customer Experience Manager v Dogsie.cz
www.dogsie.cz