Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tom Stern

Tom Stern

grafik a webdesignér

Tom Stern

Zaměřuji se na grafický a webový design, komplexní návrhy firemní identity (loga, vizitky a další tiskoviny) a také na motion design a animace obecně.

Mám více než 10 let zkušeností v oboru a absolvoval jsem Polygrafickou školu. Zúčastnil jsem se kurzu Character Animation Course pod dohledem Cristin McKee na Sessions College New York. Za dobu své praxe jsem měl možnost realizovat velké množství projektů s různými rozsahy a rozpočty, vždy však s důrazem na kvalitu odevzdané práce.

Aktuální portfolio na mém webu t-stern.com, kterému se dostalo pozornosti několika zahraničních portálů, je také hrdým držitelem nominací CSS Winner, HTML Awards a CSS-Fox.

Galerie:

Grafika pro www stránkyGrafické návrhy www stránekDesign webových stránekFiremní identitaTvorba loga a firemní identity

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR

Kategorie katalogu:

Kontaktní informace

Tom Stern
Jana Zrzavého 3992/10
Prostějov (Olomoucký kraj)
796 04
Mobil:721 571 697
Email:hello@t-stern.com
Web:t-stern.com
:03964841

Doporučení z první ruky

Pana Sterna jako grafika mohu s klidným svědomím doporučit. Použili jsme jej pro vytvoření nové firemní identity (loga a manuálu) a následně vytvoření internetové prezentace naší společnosti. Při spolupráci dokázal tvořený návrh průběžně přizpůsobovat našim představám a přicházel z dobrými doporučeními.
Jiří Barcal
jednatel KLIMAK s.r.o.
www.klimak.cz

2005 – 2019 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook Twitter LinkedIn YouTube SoundCloud RSS