Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Brückner — projektant, majitel firmy Brückner projekt a provozovatel webu Domovní prohlídky


Zobrazuji všech 5 doporučení

Pana Brücknera jsem oslovil ve věci přípravy projektové dokumentace bungalovu pro účely stavebního povolení. V té době jsme již měli rozpracovaný projekt od jiného projektanta s jehož výsledkem jsme nebyli moc spokojeni. S odstupem času jsem za toto rozhodnutí velice rád. Spolupráce s p. Brücknerem proběhla perfektně, průběh byl profesionální a výsledný projekt je o několik úrovní výše než předešlý. Oceňuji také to, že nám p. Brückner byl ochoten předat kontakty na další prověřené kolegy z oboru, a že se téměř celý průběh spolupráce odehrál na dálku. Nijak ho neovlivnil ani fakt, že jsme byli v jeho průběhu několik měsíců v zahraničí. Vřele doporučuji!

Daniel Dimitrov
webový vývojář a konzultant
www.danieldimitrov.cz dimitrov.dan@gmail.com 720 685 724

S Tomášem Brücknerem jsem začal spolupracovat v rámci rekonstrukce mého rodinného domu. Projektovou dokumentaci vyřešil do všech detailů a s předstihem oproti plánovanému termínu. Hladce proběhla i komunikace se stavebním úřadem a zadání požadavků stavební firmě. Během realizace pan Brückner dohlížel na dodržování projektu a hodnotil návrhy na změny v projektu ze strany stavební firmy. Spolupráce s panem Brücknerem byla vzorná a vřele jej doporučuji k plánování dalších komplexnějších a složitějších projektů.

Jan Tandler

Svůj projekt přírodního srubového domku jsem řešil s Tomášem Brücknerem na dálku po telefonu a emailovou komunikací – dělila nás totiž větší vzdálenost. Byl jsem velice spokojen a děkuji za dobrou spolupráci všem zúčastněným.

Karel Nesvadba

Od Tomáše Brücknera jsme si nechali vyprojektovat dřevostavbu. Přestože se jednalo o nízkonákladovou stavbu, věnoval nám plnou pozornost. Z našeho úhlu pohledu je jeho největší předností, že má praktické zkušenosti ze stavby vlastní nemovitosti, což nám ušetřilo množství času/peněz – nemuseli jsme opakovaně „objevovat Ameriku“ a také nás dokázal v pozitivním smyslu „uzemnit “, když jsme se začali vzdalovat našemu záměru. Pan Brückner je odborník, který praktická řešení sype z rukávu, vždy vás pozorně vyslechne a je schopen poskytnout řešení každému na míru. Rozhodně doporučujeme!

Ondřej Valoušek

Po vyslechnutí několika dobrých referencí jsme se ženou oslovili pana Brücknera, aby nám vytvořil projekt na naši částečně roubenou stavbu. Vyšel nám maximálně vstříc i přes naše neustálé změny a občas až nesmyslné požadavky stavebního úřadu. Celý tým odvedl dobrou práci, doporučuji všem a děkuji za profesionální přístup.

manželé Frydryškovi