Ing. Tomáš Brückner

projektant, majitel firmy Brückner projekt a provozovatel webu Domovní prohlídky

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Pod hlavičkou firmy Brückner projekt projektujeme stavby inspirované zkušenostmi majitelů nemovitostí, nejmodernějšími trendy a technologiemi ve stavebnictví. Navrhneme nízkoenergetické a pasivní rodinné domy, občanské a průmyslové budovy, dřevostavby a přírodní bydlení. A než začnete plánovat a projektovat, vezmeme vás na inspirativní domovní prohlídku:

  • Domovní prohlídkyNechte se inspirovat, než začnete stavět. Vezmeme vás na prohlídku zajímavých domů, popovídáte si s majiteli, dozvíte se o reálných cenách, kvalitách řemeslníků apod.
  • Projektování pozemních staveb – Připravíme půdu pro hladký průběh celé stavby. V projektu zohledníme všechny vaše požadavky.
  • Architektonické studie – Zhodnotíme stavbu v širších souvislostech. Výsledkem je ucelený návrh obsahující půdorysy všech podlaží, pohledy na fasády, fotorealistické 3D vizualizace, studie oslunění, základní koncepce interiéru, řešení zahrady apod.
  • Inženýring – Zajistíme hladký postup a strategické řízení výstavby od předprojektové přípravy přes realizaci až po dokončení a předání stavby.
  • Dotace – Provedeme energetický výpočet stavby pro získání dotací z programů Zelená úsporámKotlíkové dotace.
  • Poradenství – Poradíme vám se stavbou domu, abyste nechybovali jako jiní před vámi.

Absolvoval jsem Stavební fakultu Ostravské univerzity v Ostravě a mám přes 14 let praxe ve stavebnictví. Za tu dobu jsem získal mnoho zkušeností jako projektant, stavbyvedoucí a technický dozor investora. Působím jako hlavní projektant pro přírodního stavitele Jakuba Gajdu.

Realizované práce

Dřevěný vchod a stylová lavička na zápraží | srub po Valašsku Pasivní dům Fasáda připravená na provedení probarvené omítky | chalupa Pod duby Alternativní dům postavený v duchu přírodního bydlení Srub po Valašsku | srubová stavba z masivních kuláčů postavená v duchu přírodního bydlení
Zobrazit všech 30 náhledů

Rozhovor pro Na volné noze TV

Vybrané referenční projekty:

Ing. Tomáš Brückner
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Ing. Tomáš Brückner
brücknerprojekt s.r.o.
Horní 1334/31
Kopřivnice (Moravskoslezský kraj)
742 21
Mobil:777 270 731
Email:tomas@brucknerprojekt.cz
Web:www.brucknerprojekt.cz
Facebook:brucknerprojekt
IČ:28637968 (plátce DPH)
DIČ:CZ28637968

Doporučení
z první ruky

Pana Brücknera jsem oslovil ve věci přípravy projektové dokumentace bungalovu pro účely stavebního povolení. V té době jsme již měli rozpracovaný projekt od jiného projektanta s jehož výsledkem jsme nebyli moc spokojeni. S odstupem času jsem za toto rozhodnutí velice rád. Spolupráce s p. Brücknerem proběhla perfektně, průběh byl profesionální a výsledný projekt je o několik úrovní výše než předešlý. Oceňuji také to, že nám p. Brückner byl ochoten předat kontakty na další prověřené kolegy z oboru, a že se téměř celý průběh spolupráce odehrál na dálku. Nijak ho neovlivnil ani fakt, že jsme byli v jeho průběhu několik měsíců v zahraničí. Vřele doporučuji!

Daniel Dimitrov

webový vývojář a konzultant