Tomáš Čech

ilustrátor a grafický designér

Status: k vašim službám Působnost: celá ČR

Už 19 let tvořím na volné noze ilustrace, grafiku a moderní, rychlé a uživatelsky přívětivé weby. Mám několik ocenění z prestižních AWWWARDS. Pomůžu vám zlepšit prodej, získat nové zákazníky a vylepšit image vaší značky. Vždy se snažím udělat maxim v rámci vašeho budgetu a najít pro vás řešení s co nejlepším poměrem ceny a výkonu.

Tvorba webových stránek

Vytvořím pro vás kompletní web nebo e-shop. Od analýzy a návrhu přes naprogramování a spuštění na vaší doméně. Mám víc jak 25 let zkušenosti s programováním a díky nim vám vytvořím funkční, rychlý a bezpečný web. Navrhnu vám unikátní design přesně dle vašich potřeb. Spolupracuji také s dalšími profesionály, kteří vám udělají perfektní texty, fotky nebo SEO pro váš skvělý nový web.

Tvorba Ilustrací a concept art

Pomůžu vám vytvořit produktové ilustrace a nebo navrhnu výtvarné zpracování vašeho projektu. Mám zkušenost s tvorbou ilustrací a návrhy výtvarného řešení pro reklamu, film a hry. Působil jsem jako lektor digitální malby a concept artu. Mám zkušenost s 3D low-poly modelováním i animací v Blenderu.

Kompletní grafický servis

Rád vám pomůžu i s grafikou vašich reklamních materiálů. Mám zkušenosti nejen s digitálními produkty, ale i s tvorbou a přípravou propagačních materiálů pro tisk. Letáky, vizitky, brožury, plakáty… nic není problém.

Některé weby co jsem dělal:

Více na mém webu »

Některé výtvarné projekty, na kterých jsem pracoval:

  • Ilustrace a výtvarné zpracování pro hru Národního Technického Muzea
  • Výtvarné návrhy postav a prostředí (concept art pro celovečerní film Kosmix
  • Design a výtvarné zpracování maskota pro mobilního operátora GoMobil

K tvorbě webů používám:

  • Wordpress, WooCommerce, PHP, MySQL,Javascript
  • Three.js, Pixi.js, WebGL Shaders (GLSL)
  • HTML5, CSS, LESS, Vite.js, Git

Pro vizuální tvorbu používám hlavně:

  • Affinity Photo, Affinity Designer, Affinity Publisher
  • Clip Studio Paint, Blender, Mixamo
Tomáš Čech
Logo či doplňková grafika

Kontakty

Tomáš Čech
Ciolkovského 857
Praha 6
161 00
Mobil:606 344 232
Email:hello@fancyboyepic.com
Web:www.fancyboyepic.com
Behance:tomcech
IČ:86641565 (neplátce DPH)

Doporučení
z první ruky

Tomáš nám opravdu pomohl s postavením naší firmy a její prezentace na nohy. Od prvotního rozvržení přes ilustrace až po finální web byl s námi a trpělivě vysvětloval, jak a co a proč funguje. Tomáš také doporučil copywriterku, která dala našim textům finální podobu tak, aby vše do sebe zapadalo. A navrch jsme dostali školení, jak web používat a jak fungují nástroje, které Tomáš využil pro náš web. Spolupráce byla bezvadná a můžeme ji vřele doporučit.

Petr Boček

ESG, udržitelnost