Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Čech > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Čech — ilustrátor a grafický designér

Zobrazuji všech 5 doporučení prezentace Tomáš Čech:
Doporučuji Tomáše, se kterým spolupracujeme již téměř 20 let a který je bezpochyby součástí úspěchu Adery. Tvrdě na sobě pracuje a nezůstává na místě, stále se vyvíjí a sleduje nové světové trendy a na našem trhu je spíše určuje. Když na něčem pracuje, je zcela ponořen v problematice a téměř vždy dojde k nějakému překvapení a rozšíření – bezpochyby není ovce tupě následující myšlenku zadavatele – vždy ji ozvláštní a někdy i celkem radikálně promění. Díky Tomášovi máme web, který získal ocenění ze světových AWWWARDS.

Michal David

jednatel Adera s.r.o.
Spolupráce s Tomem Čechem byla vždy skvělá. A nejlepší výsledky vždy byly, když jsem mu nechal volnou ruku. Pokaždé přišel s něčím, co bylo naprosto fantastické a unikátní!

Jakub Frank

ředitel Počítačová společnost s.r.o.
www.pocitacovka.cz
Tomáš pro mě vytvořil asi nejkreativnější český e-shop s vymezovacími kroužky, který si moji zákazníci pochvalují. Je zodpovědný i za maskota pana Kroužka, který se stal ikonou e-shopu vymezovaci-krouzky.cz. S Tomem spolupracuji již od roku 2008 a vždy jsme dotáhli projekty do zdárného konce k mé plné spokojenosti.

Vít Vondřich

provozovatel vymezovaci-krouzky.cz
www.vymezovaci-krouzky.cz
Tom je první, na koho myslím, když potřebujeme vytvořit něco kreativního, intuitivního, inovativního, ať se jedná o branding, anebo nový web. Tohle všechno spojuje profesionalitou a důrazem na detail. Vytvořil pro nás několik značek a propagačních materiálů a já mám chuť vytvářet další už jen proto, abych se mohl těšit na nápady, s kterými přijde.

Sam Pickinpaugh

key-group.cz
Tom pro Pride Business Forum vytvářel komplet nový web včetně ilustrací. Nejvíc si na spolupráci s ním cením přátelského přístupu a zároveň naprosté profesionality. Nikdy neměl problém s tím, aby nám cokoliv trpělivě vysvětlil, poradil a našel pro nás vždy optimální řešení. Díky a rozhodně doporučuji!

Sabina Sedláčková

koordinátorka, Pride Business Forum
www.pridebusinessforum.com
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS