Doporučení z první ruky

Tomáš Čech — ilustrátor a grafický designér


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

S Tomášem jsem spolupracoval na zhruba půl roku trvajícím projektu pro prezentaci Národního technického muzea na výstavě Expo 2020 v Dubaji. Za tu dobu jsem poznal, že Tomáš není jen talentovaný ilustrátor, ale i velmi spolehlivý a pečlivý člověk, který se snaží každou myšlenku v zadání povýšit. Baví mě jeho cit pro kompozici a barvy a moc si cením jeho chuti věci nejprve důkladně prostudovat a teprve pak kreslit. Výstava na Expu dopadla i díky němu skvěle a moc se těším na další spolupráci.

Filip Veselý
art director
www.krutart.cz filip.vesely@krutart.cz 776 232 750

Doporučuji Tomáše, se kterým spolupracujeme již téměř 20 let a který je bezpochyby součástí úspěchu Adery. Tvrdě na sobě pracuje a nezůstává na místě, stále se vyvíjí a sleduje nové světové trendy a na našem trhu je spíše určuje. Když na něčem pracuje, je zcela ponořen v problematice a téměř vždy dojde k nějakému překvapení a rozšíření – bezpochyby není ovce tupě následující myšlenku zadavatele – vždy ji ozvláštní a někdy i celkem radikálně promění. Díky Tomášovi máme web, který získal ocenění ze světových AWWWARDS.

Michal David
jednatel Adera s.r.o.
www.adera.cz adera@adera.cz 771 234 144

Tom pro Pride Business Forum vytvářel komplet nový web včetně ilustrací. Nejvíc si na spolupráci s ním cením přátelského přístupu a zároveň naprosté profesionality. Nikdy neměl problém s tím, aby nám cokoliv trpělivě vysvětlil, poradil a našel pro nás vždy optimální řešení. Díky a rozhodně doporučuji!

Sabina Sedláčková
koordinátorka, Pride Business Forum
www.pridebusinessforum.com sabina.sedlackova@praguepride.com 728 132 162
Mgr. Šárka Petruželová

Tom je rozhodně nejkreativnější webdesignér, kterého jsem měla tu čest poznat. A k tomu taky ilustrátor, grafik, programátor a UX designér. Sám dokáže vykouzlit web od A do Z, což je nesmírná výhoda a jeho velká přidaná hodnota. Co si nakreslí, to taky převede do reality. Měla jsem tu čest spolupracovat s ním na několika projektech a vždy žasnu nad výsledkem hotového díla. Tom dělá weby, které jsou nápadité, moderní, hravé, inovativní, funkční a přehledné. Pokud chcete vyniknout, odlišit se a najít svůj styl, je tou pravou osobou.

Mgr. Šárka Petruželová
copywriterka a správkyně sociálních sítí

Spolupráce s Tomem Čechem byla vždy skvělá. A nejlepší výsledky vždy byly, když jsem mu nechal volnou ruku. Pokaždé přišel s něčím, co bylo naprosto fantastické a unikátní!

Jakub Frank
ředitel Počítačová společnost s.r.o.
www.pocitacovka.cz pocspol@pocspol.cz 284 829 359

Tomáš pro mě vytvořil asi nejkreativnější český e-shop s vymezovacími kroužky, který si moji zákazníci pochvalují. Je zodpovědný i za maskota pana Kroužka, který se stal ikonou e-shopu vymezovaci-krouzky.cz. S Tomem spolupracuji již od roku 2008 a vždy jsme dotáhli projekty do zdárného konce k mé plné spokojenosti.

Vít Vondřich
provozovatel vymezovaci-krouzky.cz
www.vymezovaci-krouzky.cz krouzek@vymezovaci-krouzky.cz 602 651 518

Tom je první, na koho myslím, když potřebujeme vytvořit něco kreativního, intuitivního, inovativního, ať se jedná o branding, anebo nový web. Tohle všechno spojuje profesionalitou a důrazem na detail. Vytvořil pro nás několik značek a propagačních materiálů a já mám chuť vytvářet další už jen proto, abych se mohl těšit na nápady, s kterými přijde.

Sam Pickinpaugh
key-group.cz sam.pickinpaugh@key-group.cz 749 692 448

Toma rozhodně doporučuji. Nejenže je to profesionál, ve kterém se skrývá grafik, programátor a UX designér. Tu pravou výjimečnost k tomu přináší ještě jeho lidský přístup, zájem o daný projekt a vnitřní motor vytvořit něco kvalitního a unikátního. Spolupráce s Tomem byla skvělá a těším se na další společné projekty.

Pavel Šimák
jednatel společnosti, technický konzultant
www.bimcrowd.com info@bimcrowd.com 737 175 517

Na Toma jsem dostala doporučení a nemohla jsem dostat lepší. Nejenže webům a grafice celkově rozumí, ale byla s ním i nadstandardní spolupráce. Je trpělivý, což já jako IT antitalent velmi ocenila. Vše srozumitelně vysvětlí, navrhne možnosti. Časově mi vycházel kdykoli vstříc. Nemám absolutně co vytknout. Tome, děkuju mockrát!!!

Služby Tomáše vřele doporučuji. Pro naši firmu vytvořil kompletní brand. S jeho prací jsme byli velmi spokojeni. Nejenže s ním byla příjemná komunikace, a byl velmi ochotný a vstřícný, ale také se přesně trefil do našeho vkusu. Pokud tedy chcete kvalitně odvedenou práci s nápadem a smyslem pro větší rozsah, určitě se na Tomáše obraťte. Naše společnost s ním bude určitě spolupracovat dále.

Kateřina Brabačová
Event Agency