Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Čech > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Čech — ilustrátor a grafický designér

Zobrazuji všechna 3 doporučení prezentace Tomáš Čech:
Doporučuji Tomáše, se kterým spolupracujeme již téměř 20 let a který je bezpochyby součástí úspěchu Adery. Tvrdě na sobě pracuje a nezůstává na místě, stále se vyvíjí a sleduje nové světové trendy a na našem trhu je spíše určuje. Když na něčem pracuje, je zcela ponořen v problematice a téměř vždy dojde k nějakému překvapení a rozšíření – bezpochyby není ovce tupě následující myšlenku zadavatele – vždy ji ozvláštní a někdy i celkem radikálně promění. Díky Tomášovi máme web, který získal ocenění ze světových AWWWARDS.

Michal David

jednatel Adera s.r.o.
Tomáš pro mě vytvořil asi nejkreativnější český e-shop s vymezovacími kroužky, který si moji zákazníci pochvalují. Je zodpovědný i za maskota pana Kroužka, který se stal ikonou e-shopu vymezovaci-krouzky.cz. S Tomem spolupracuji již od roku 2008 a vždy jsme dotáhli projekty do zdárného konce k mé plné spokojenosti.

Vít Vondřich

provozovatel vymezovaci-krouzky.cz
www.vymezovaci-krouzky.cz
Tom je první na koho myslím, když potřebujeme vytvořit něco kreativního, intuitivního, inovativního, ať se jedná o branding a nebo nový web. Tohle všechno spojuje profesionalitou a důrazem na detail. Vytvořil pro nás několik značek a propagačních materiálů a já mám chuť vytvářet další už jen proto, abych se mohl těšit na nápady, s kterými přijde.

Sam Pickinpaugh

key-group.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS