Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Drtil > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Drtil — webový vývojář, grafik, online marketér, programátor a IT konzultant

Zobrazuji č. 110 z celkem 20 doporučení prezentace Tomáš Drtil:
Mgr. Gordana Raková
Tomáš mi pro ruský trh vytvořil webovou vizitku, abych byla blíže potencionálním zákazníkům z východu a měla se jak prezentovat v ruském prostředí. Všechny mé náročné požadavky byly vyslyšeny spolu s dodatečnými změnami, které se občas v průběhu pracovní činnosti po spuštění webu vyskytly. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Gordana Raková

překladatelka, tlumočnice a lektorka ruského a polského jazyka
Společnost Viavis a.s. řešila tvorbu nových webových stránek, proto kontaktovala pana Drtila, který již od prvního kontaktu působil profesionálně a velmi ochotně. Během průběhu spolupráce jsme se s důvěrou mohli spolehnout na veškeré splnění našich požadavků, které byly realizovány přímo během telefonického rozhovoru. Mohli jsme hned vidět udělanou práci a případně na ni reagovat. Za firmu Viavis a.s. maximální spokojenost a těšíme se na další pokračování spolupráce. Pana Drtila bych osobně doporučil za jeho pozitivní spolupráci, která vás bude bavit. Dále za jeho okamžitou ochotu řešit problémy ihned a za jeho profesionalitu a důvěryhodnost, kdy zrealizuje vše, co bylo slíbeno. Přejeme jeho dalším zákazníkům stejnou spokojenost, jakou jsme měli my.

Vojtěch Lazecký

člen představenstva společnosti VIAVIS a.s.
viavis.eu
Tomáše jsem oslovil s požadavkem na script, který mi měl usnadnit spoustu práce a zautomatizovat některé pravidelné procesy. Celou dobu vývoje se mnou Tomáš velmi ochotně komunikoval a na mé zprávy reagoval prakticky okamžitě. Zakázka byla dokončena v termínu, i když jsem měl v průběhu nové požadavky. Jako bonus na závěr byla velmi příjemná cena :) Díky dobré zkušenosti Tomovi zadávám další věci, aktuálně řešíme vývoj webu a už teď vím, že jsem udělal dobře :) Rozhodně doporučuji!

Michal Serbus

finanční poradce – hypotéky, investice, pojištění
michal.serbus@4fin.cz ~ 720 204 205
S Tomášem Drtilem jsme spolupracovali již na několika projektech a musím říct, že je velice vstřícný a projekty dokončuje rychle a bez zbytečných zdržování. Výsledek každé práce je vždy tak, jak si ho představuji. Takže můžu jen doporučit :)

David Kostern

davidkostern.eu
Spolupráce se týkala tvorby mého profesního webu. Mohu říci, že p. Drtil pracuje mnohem rychleji, než jste schopni mu dodávat potřebné podklady a zpětnou vazbu. Nebrání se úpravám dle vašich preferencí a potřeb, ale zároveň vám doporučí vhodná řešení.

Ing. Lukáš Slepčan

stavební projektant
slepcanprojekt.cz ~ slepcan@slepcanprojekt.cz
Velice dobrá a precizní práce, vřele doporučuji. Cena férová a adekvátní.

Lukáš N.

Neluxelektrocz.cz
www.neluxelektrocz.cz ~ info@neluxelektrocz.cz ~ 602 258 356
Profesionalita, rychlost, flexibilita a příjemné jednání. Moc velká spokojenost při vyřešení zavirování mého webu.

Miloš Steklý

www.avepanorama.cz ~ stekly@avepanorama.cz ~ 737 846 512
Tomáše doporučuji. Rychle zapracoval mé požadavky a výsledek se mi i mému zákazníkovi velmi líbil. Děkuji a určitě využiju služby znovu.

Jan Mikulecký

mikulecky.h@gmail.com ~ 724 873 921
S panem Tomášem Drtilem se znám již několik let. Za toto období jsem s ním spolupracoval na několika projektech. S jeho prací mám pouze pozitivní zkušenost. Oceňuji především rychlé jednání a profesionální komunikaci. V současné době spolupracujeme na vývoji e-shopu.

David Schüller

Starstore.cz
Starstore.cz
Skvělý přístup. Rychle a kvalitně odvedená práce. Rozhodně doporučuji.

Milan Mikeš

provozovatel e-shopu se šperky
www.klenotnice.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS