Doporučení z první ruky

Tomáš Drtil — webový vývojář, grafik, online marketér, programátor a IT konzultant


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 22 doporučení

Tomáš mi pro ruský trh vytvořil webovou vizitku, abych byla blíže potencionálním zákazníkům z východu a měla se jak prezentovat v ruském prostředí. Všechny mé náročné požadavky byly vyslyšeny spolu s dodatečnými změnami, které se občas v průběhu pracovní činnosti po spuštění webu vyskytly. Děkuji a doporučuji!

Mgr. Gordana Raková
překladatelka, tlumočnice a lektorka ruského a polského jazyka
gordana.rakova@gmail.com 605 809 320

Společnost Viavis a.s. řešila tvorbu nových webových stránek, proto kontaktovala pana Drtila, který již od prvního kontaktu působil profesionálně a velmi ochotně. Během průběhu spolupráce jsme se s důvěrou mohli spolehnout na veškeré splnění našich požadavků, které byly realizovány přímo během telefonického rozhovoru. Mohli jsme hned vidět udělanou práci a případně na ni reagovat. Za firmu Viavis a.s. maximální spokojenost a těšíme se na další pokračování spolupráce. Pana Drtila bych osobně doporučil za jeho pozitivní spolupráci, která vás bude bavit. Dále za jeho okamžitou ochotu řešit problémy ihned a za jeho profesionalitu a důvěryhodnost, kdy zrealizuje vše, co bylo slíbeno. Přejeme jeho dalším zákazníkům stejnou spokojenost, jakou jsme měli my.

Vojtěch Lazecký
člen představenstva společnosti VIAVIS a.s.
viavis.eu

Tomáše jsem oslovil s požadavkem na script, který mi měl usnadnit spoustu práce a zautomatizovat některé pravidelné procesy. Celou dobu vývoje se mnou Tomáš velmi ochotně komunikoval a na mé zprávy reagoval prakticky okamžitě. Zakázka byla dokončena v termínu, i když jsem měl v průběhu nové požadavky. Jako bonus na závěr byla velmi příjemná cena :) Díky dobré zkušenosti Tomovi zadávám další věci, aktuálně řešíme vývoj webu a už teď vím, že jsem udělal dobře :) Rozhodně doporučuji!

Michal Serbus
finanční poradce – hypotéky, investice, pojištění
michal.serbus@4fin.cz 720 204 205

S Tomášem Drtilem jsme spolupracovali již na několika projektech a musím říct, že je velice vstřícný a projekty dokončuje rychle a bez zbytečných zdržování. Výsledek každé práce je vždy tak, jak si ho představuji. Takže můžu jen doporučit :)

David Kostern
davidkostern.eu

Spolupráce se týkala tvorby mého profesního webu. Mohu říci, že p. Drtil pracuje mnohem rychleji, než jste schopni mu dodávat potřebné podklady a zpětnou vazbu. Nebrání se úpravám dle vašich preferencí a potřeb, ale zároveň vám doporučí vhodná řešení.

Ing. Lukáš Slepčan
stavební projektant
slepcanprojekt.cz slepcan@slepcanprojekt.cz

Velice dobrá a precizní práce, vřele doporučuji. Cena férová a adekvátní.

Lukáš N.
Neluxelektrocz.cz
www.neluxelektrocz.cz info@neluxelektrocz.cz 602 258 356

Profesionalita, rychlost, flexibilita a příjemné jednání. Moc velká spokojenost při vyřešení zavirování mého webu.

Miloš Steklý
www.avepanorama.cz stekly@avepanorama.cz 737 846 512

Tomáše doporučuji. Rychle zapracoval mé požadavky a výsledek se mi i mému zákazníkovi velmi líbil. Děkuji a určitě využiju služby znovu.

Jan Mikulecký
mikulecky.h@gmail.com 724 873 921

S panem Tomášem Drtilem se znám již několik let. Za toto období jsem s ním spolupracoval na několika projektech. S jeho prací mám pouze pozitivní zkušenost. Oceňuji především rychlé jednání a profesionální komunikaci. V současné době spolupracujeme na vývoji e-shopu.

David Schüller
Starstore.cz
Starstore.cz

Skvělý přístup. Rychle a kvalitně odvedená práce. Rozhodně doporučuji.

Milan Mikeš
provozovatel e-shopu se šperky
www.klenotnice.cz