Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Drtil > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Drtil — webový vývojář, grafik, online marketér, programátor a IT konzultant

Zobrazuji č. 1120 z celkem 20 doporučení prezentace Tomáš Drtil:
Tomáše jsem oslovil na základě doporučení jednoho svého zaměstnance. S Tomášem jsme se domluvili na externí spolupráci, kdy se nám stará o firmu z pohledu IT a také na tvorbě webových stránek. Jedná profesionálně, reaguje téměř okamžitě a vždy vyjde vstříc. Spolupráci mohu jen doporučit.

Vítězslav Ficek

Altabix s.r.o.
Velmi rychlá a bezproblémová spolupráce při nalezení chyby ve WordPressu (nefunkční aktivní prvky po odhlášení). Mohu doporučit a v případě potřeby se opět s důvěrou obrátím.

Marek Lazor

Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s.
www.2020prague.eu
Spolupráce s Tomášem Drtilem je velice dobrá a rychlá. Práci na mých webovkách odvedl vždy spolehlivě a v krátkém termínu. Jsem ráda, že se na něho mohu v oblasti IT obracet i nadále.

Mgr. Marcela Dytková

www.luckydate.cz ~ dytkova.m@seznam.cz ~ 607 229 918
Pan Drtil pro nás spravuje několik našich deníků a musím říct, že jedná skutečně rychle a odvádí svou práci na 100 %. Jeho služby určitě doporučuji.

Martin Maňák

vydavatel deníků BYZNYS NOVINY, ČESKO1, SVOBODNÝ ZPRAVODAJ a dalších
www.byznysnoviny.cz ~ manak@mediavize.cz
Spolupráce na tvorbě e-shopu. Mohu říci, že p. Drtil pracuje rychle, spolehlivě vše jak by mělo být. Nebrání se úpravám dle vašich preferencí a potřeb, ale zároveň vám doporučí vhodná řešení.

Tomaš Heindl

www.umpalumpik.cz
Pan Drtil nám pomáhal s webovými stránkami. S jeho práci jsme byly spokojeny. Termín zadání vždy dodržel a webové stránky nám fungují skvěle. DOPORUČUJI.

Lenka Kratinohová

ředitelka soukromé školky
www.Mickeyhoskolka.cz ~ mickeyhoskolka@seznam.cz ~ 603 184 803
Tomáš Drtil mi vyšel vstříc při vzniklém problému se starší aplikací na mém webu. Rychle jsme se domluvili a opravy byly odstraněny v krátkém termínu.

Zdeněk Štefko

S panem Drtilem jsme nedávno zahájili dlouhodobou spolupráci, spočívající ve tvorbě a správě naší interní aplikace. Zadané úkoly jsou vždy zpracovány rychle a precizně. Přidanou hodnotu vnímám zejména v ochotě provést revizi kódu, která nám v budoucnosti ušetří stovky hodin. Spolupráci mohu s čistým svědomím doporučit.

Filip Jareš

produktový analytik
filip.jares@prosperityfs.cz
Tomáš Drtil je člověk na správném místě, pakliže řešíte nějakou komplikaci kolem svého webu na WordPressu – a dokonce se nebojí i nějaké malé zakázky za pár stovek korun. Velký projekt jsem s ním ještě neřešil, ale opakovaně jsem jej využil pro vyřešení menšího problému s pluginem, s odstraněním malwaru nebo s vyřešením emailového odesílače apod. Vždy rychlá reakce, skvělá komunikace a bleskové vyřešení problému. Můžete se na něj spolehnout.

Robert Slovák

majitel webu
www.zivotbezhranic.cz
Služby Tomáše Drtila mohu jen doporučit. Ačkoliv nevytvářel web, byl schopný (a především ochotný) pospravovat veškeré chyby, které se na něm objevily. To vše rychle a bezproblémově. Zároveň musím ocenit skvělou komunikaci!

Lenka Husová

obcerstveniucyklostezky.cz ~ 777 301 161
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS