Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Drtil > Doporučení > 2. stránka výpisu

Doporučení z první ruky

Tomáš Drtil — webový vývojář, grafik, online marketér, programátor a IT konzultant

Zobrazuji č. 1118 z celkem 18 doporučení prezentace Tomáš Drtil:
Tomáše jsem oslovil na základě doporučení jednoho svého zaměstnance. S Tomášem jsme se domluvili na externí spolupráci, kdy se nám stará o firmu z pohledu IT a také na tvorbě webových stránek. Jedná profesionálně, reaguje téměř okamžitě a vždy vyjde vstříc. Spolupráci mohu jen doporučit.

Vítězslav Ficek

Altabix s.r.o.
Velmi rychlá a bezproblémová spolupráce při nalezení chyby ve WordPressu (nefunkční aktivní prvky po odhlášení). Mohu doporučit a v případě potřeby se opět s důvěrou obrátím.

Marek Lazor

Český svaz Taekwon-Do ITF, z. s.
www.2020prague.eu
Spolupráce s Tomášem Drtilem je velice dobrá a rychlá. Práci na mých webovkách odvedl vždy spolehlivě a v krátkém termínu. Jsem ráda, že se na něho mohu v oblasti IT obracet i nadále.

Mgr. Marcela Dytková

www.luckydate.cz ~ dytkova.m@seznam.cz ~ 607 229 918
Pan Drtil pro nás spravuje několik našich deníků a musím říct, že jedná skutečně rychle a odvádí svou práci na 100 %. Jeho služby určitě doporučuji.

Martin Maňák

vydavatel deníků BYZNYS NOVINY, ČESKO1, SVOBODNÝ ZPRAVODAJ a dalších
www.byznysnoviny.cz ~ manak@mediavize.cz
Spolupráce na tvorbě e-shopu. Mohu říci, že p. Drtil pracuje rychle, spolehlivě vše jak by mělo být. Nebrání se úpravám dle vašich preferencí a potřeb, ale zároveň vám doporučí vhodná řešení.

Tomaš Heindl

www.umpalumpik.cz
Pan Drtil nám pomáhal s webovými stránkami. S jeho práci jsme byly spokojeny. Termín zadání vždy dodržel a webové stránky nám fungují skvěle. DOPORUČUJI.

Lenka Kratinohová

ředitelka soukromé školky
www.Mickeyhoskolka.cz ~ mickeyhoskolka@seznam.cz ~ 603 184 803
Tomáš Drtil mi vyšel vstříc při vzniklém problému se starší aplikací na mém webu. Rychle jsme se domluvili a opravy byly odstraněny v krátkém termínu.

Zdeněk Štefko

S panem Drtilem jsme nedávno zahájili dlouhodobou spolupráci, spočívající ve tvorbě a správě naší interní aplikace. Zadané úkoly jsou vždy zpracovány rychle a precizně. Přidanou hodnotu vnímám zejména v ochotě provést revizi kódu, která nám v budoucnosti ušetří stovky hodin. Spolupráci mohu s čistým svědomím doporučit.

Filip Jareš

produktový analytik
filip.jares@prosperityfs.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: « Předchozí 1 2
2005 – 2021 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS