Doporučení z první ruky

Tomáš Faltejsek — PPC konzultant se zaměřením na výkonnostní kampaně a jejich automatizaci


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 12 doporučení

Lukáš Pítra

Tomáš je šikovný, spolehlivý PPCčkař s no-bullshit, data oriented přístupem. Zkrátka pragmatický dříč a přesně to potřebujete :-)

Lukáš Pítra
expert na zákaznickou zkušenost & online marketing

Tomáš pro nás řeší kompletní správu PPC, kde jsme potřebovali vysokou senioritu a hlavně inovativní přístup, protože nejsme klasický e-commerce projekt. Díky jeho přesahu s ním konzultujeme i další naše projekty nejen z hlediska PPC.

Patrik Postelt
partner, Metrak.cz
www.metrak.cz patrik.postelt@integritty.cz

S Tomášem jsme zahájili spolupráci v době, kdy jsme prodávali velkoobchodně, ale maloobchod teprve začínal. Právě díky jemu se pro nás stal maloobchod klíčový a spolupráce s ním nastartovala novou kapitolu našeho podnikání. Tomáše stále doporučuji, zejména začínajícím podnikatelům, kterým má hodně co nabídnout.

Cílem spolupráce s Tomášem byl audit běžících kampaní v PPC účtech. Díky podrobné zprávě jsem dostal celý seznam příležitostí, jak zlepšit výkon online reklamy. Tomáš dodržel všechny domluvené termíny a naplnil domluvené zadání. Spolupráci doporučuji.

Pavel Trojánek
marketingový manažer
pavel.trojanek@gmail.com 731 104 613

S Tomášem spolupracuji dlouhodobě a díky němu se nám podařilo v ČR i SR navýšit výkonnost našich PPC kampaní. Kde jiný PPC specialisté pohořeli nebo narazili na limit, tam Tomáš dokázal dosáhnout lepších výsledků. Osobně na něm velmi oceňuji jeho dlouhodobou snahu kampaně dále vylepšovat, maximalizovat jejich přínos a zkoušet nové nástroje.

Honza Pánek
zakladatel Vinozarchivu.cz
www.vinozarchivu.cz info@vinozarchivu.cz

S Tomášem spolupracujeme již více než rok a můžu ho jen doporučit. Oceňuji jeho spolehlivost, včetně rychlého reagování na naše někdy pozdní podněty, dále jeho proaktivitu a snahu o neustálé vylepšování kampaní.

Sylva Šťastná
www.sylviene.cz

S Tomášem nyní spolupracujeme více než rok. Je odpovědný za vedení našich PPC kampaní na Goolge Ads, Skliku a Microsoft ads včetně strategie, kterou řešíme společně. Tomáš nám pro to vytvořil přehledné manažerské reporty v Data Studiu. Na spolupráci si cením především toho, že má Tomáš přesah i do businessového přemýšlení. Tj. že za prokliky a konverzemi dokáže vidět i skutečné produkty a prodeje a sledovat, jestli daná kampaň funguje nejen z pohledu PPC specialisty, ale také z pohledu klienta.

Michal Spěváček
odpovědná osoba za obchod a marketing v rodinné firmě
www.jazykovka.info

S Tomášem spolupracuji déle než rok a jsem velmi rád, že jsme se takto pracovně setkali. Tomáš přesně víc co dělá, je rychlý, spolehlivý a nad tím co dělá přemýšlí, což nebývá běžné. Vždy se snaží hledat optimální řešení tak, aby co nejlépe fungovalo a přinášelo výsledky. Tomáši, díky, těším se na další spolupráci!

Jan Spáčil
CEO, Quanda International s.r.o.
www.quanda.cz

Tomáš je nejen spolehlivý a plní vše na čem se spolu domluvíme, ale hlavně přichází i s vlastními nápady a návrhy řešení. To oceňuji a vítám. Spolupráci 100% doporučuji.

Petr Křivánek
CEO
Freeskier.cz petr@freeskier.cz

S Tomášem spolupracuji již několik měsíců a musím říct, že je skvělým PPC specialistou. Jeho znalosti v oblasti dat jsou neuvěřitelné a jeho spolehlivost je pro mě naprosto zásadní. Scházíme se pravidelně a mám k dispozici vlastní data studio s reporty, takže nemusím vždy čekat na naši schůzku. Jsem s jeho prací velmi spokojen a bez váhání bych ho doporučil.

Pavel Vachek
CEO
www.fakturaonline.cz