Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Ing. Tomáš Fojtík > Doporučení

Doporučení z první ruky

Ing. Tomáš Fojtík — konzultant, tvůrce a správce PPC kampaní

Zobrazuji všech 8 doporučení prezentace Ing. Tomáš Fojtík:
Ing. Karel Volný
Tomáš je ta správná volba na marketing. Oceňuji, že umí být po ruce v pravou chvíli, dodržuje termíny a hlavně jeho univerzální zaměření nebo strategický nadhled plynoucí ze zkušeností v tomto oboru.

Ing. Karel Volný

účetní a daňový poradce
Pavel Mezihorák
Na Tomáše se denně obracím s veškerým nastavováním reklam ve facebookovém správci reklam, který zná skvěle. Tomáš si zakládá na dlouhodobé spolupráci. Ta nám funguje již déle než rok.

Pavel Mezihorák

specialista na Facebook a držitel oficiální Facebook certifikace
Ing. František Rajtmajer
S Tomášem se setkáváme u jednoho projektu, kde mi zadává analytické práce na webu klienta. Oceňuji u něj jasnou komunikaci a přehlednost zadání.

Ing. František Rajtmajer

webový analytik a PPC specialista
Tomáše znám jako profesionála, který se věnuje online reklamě spoustu let. Proto jsem se obrátil právě na něj, když jsem potřeboval pomoct s propagací svých služeb v oblasti hudby a zábavy a rozšířit tak objem svých aktivit. Toho se podařilo dosáhnout především díky reklamním kampaním přes Facebook, které Tomáš skvěle zvládl. Oceňuji také jeho ochotný a aktivní přístup. Jsem velmi spokojen a doporučuji.

Ing. Bohumír Hájek

(nejen) svatební DJ
djmiroso.cz
Výborná dlouhodobá spolupráce na mnoha projektech. Tomáš je flexibilní a ochotný, velmi dobře rozumí tomu, co dělá a dokáže váš projekt posunout dopředu.

Martin Janoušek

designér
exarion.cz
S Tomášem spolupracujeme již pár měsíců a rozhodně jej můžeme doporučit.

Jana Smejkalová

www.salon-tiffany.cz ~ info@salon-tiffany.cz ~ 776 593 820
Pan Fojtík spravuje e-commerce našeho e-shopu, resp. brandu PORKERT více než dva roky. Spolupráce je velmi dobrá, zejména oceňuji jeho aktivitu a iniciativu nad rámec dohod s cílem zabezpečit maximum prodejů a zlepšit prezentaci značky. Dalším pozitivem je chuť ke kontinuálnímu zlepšování, přičemž panu Fojtíkovi je vlastní postoj – zítřek lepší dneška.

Ladislav Vymazal

www.porkert-original.cz ~ vymazal@hanhart.cz
Cílem spolupráce s panem Fojtíkem byl audit PPC v účtech, kdy jsem dostal spoustu návrhů a příležitostí ke zlepšení. Spolupráci doporučuji.

Michal Liškutin

Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS