Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Gažůr

Tomáš Gažůr

webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress

Tomáš Gažůr
Tomáš Gažůr - logo

Nabízím kompletní tvorbu webových stránek a e-shopů pro živnostníky, malé a střední firmy. Specializuji se na redakční systém WordPresskódování grafického designu webu.

Weby navrhuji na míru a tak, aby byly oslnivé pro klienty a čitelné pro vyhledávače. Mám praxi od roku 2008, vytvořil jsem stovky webů. Mými klienty byli IKEM, Staropramen, Mondelez a mnoho dalších.

Reference:

Tvorba prezentace CEEC ResearchBEDNAR FMT - webová prezentace na WordPressuProchazka & Partners – webová prezentace na WordPressuTvorba e-shopu Bcross EquipmentCARE Začni změnu
Zobrazit všech 14 náhledů této galerie >

Status:

k vašim službám

Působnost:

celá ČR; osobně především Ústecký a Karlovarský kraj

Kategorie katalogu:

Proč si pro webové stránky vybrat mě

  • originální grafika
  • snadná správa webu
  • zajímavá cena
  • rychlé dodání

Kontaktní informace

Tomáš Gažůr
Žižkova 516/4
Horní Jiřetín (Ústecký kraj)
435 43
Mobil:725 830 341
Email:gazur@nakoduji.cz
Web:www.nakoduji.cz
:86943642 (neplátce DPH)

Doporučení z první ruky

Jan Kyzlink
S Tomášem přímo spolupracuji na několika webových projektech a doufám, že jich spolu ještě pár uděláme. Jako designér si cením jeho schopnosti přetavit grafický návrh do webové podoby, kdy každý pixel odpovídá mému původnímu návrhu, a jeho schopnost najít ideální řešení pro různorodé projekty. To jsou hlavní důvody proč ho doporučuji jako kodéra i svým klientům. Zárukou příjemné spolupráce je bezproblémová komunikace, dodržené termíny, vyladěná responzivita nebo případná pomoc se spuštěním webu.
UX/UI designér digitálních produktů

2005 – 2022 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS