Doporučení z první ruky

Tomáš Gažůr — webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress


Zobrazuji č. 1-10 z celkem 39 doporučení

Kristýna Moravec Sataryová

Potřebovala jsem převést web na wordpressovou šablonu. Nikdy jsem to nedělala, a tak jsem se obrátila na pana Gažůra, což byla výborná volba. Cokoliv za vylepšení jsem si vymyslela, obratem zapracoval. Nic nebyl problém, a když bylo potřeba, dokázal mi jako laikovi skvěle poradit. Ze spolupráce jsem opravdu nadšená a nový web mi teď dělá ohromnou radost. Mohu tohoto profesionála tedy vřele doporučit!

Kristýna Moravec Sataryová
ilustrátorka a kreativní kreslířka

S Tomášem přímo spolupracuji na několika webových projektech a doufám, že jich spolu ještě pár uděláme. Jako designér si cením jeho schopnosti přetavit grafický návrh do webové podoby, kdy každý pixel odpovídá mému původnímu návrhu, a jeho schopnost najít ideální řešení pro různorodé projekty. To jsou hlavní důvody proč ho doporučuji jako kodéra i svým klientům. Zárukou příjemné spolupráce je bezproblémová komunikace, dodržené termíny, vyladěná responzivita nebo případná pomoc se spuštěním webu.

Jan Kyzlink
UX/UI designér pro weby a mobilní aplikace
www.jankyzlink.com hi@jankyzlink.com 773 488 377
MgA. Jakub Vrhel

S Tomášem Gažůrem jsme spolupracovali na několika projektech a vždy se snažil o realizaci, která by přesně odpovídala grafickým podkladům. Oceňovali jsme také férovou a vstřícnou komunikaci, takže jej mohu určitě doporučit.

MgA. Jakub Vrhel
grafický designér
Bohuslav Poláček

Potřeboval jsem provést rychlé změny na mém WordPress webu. Tomáš mé zadání velmi rychle zpracoval, a to přesně podle podkladů. Právě díky rychlosti a spolehlivosti mohu Tomáše doporučit dál.

Bohuslav Poláček
grafický designér
David Vacula

Na naší spolupráci si nejvíce cením toho, že výsledek Tomášovy práce je totožný s dodanou grafikou, což dnes rozhodně není pravidlem. Komunikace byla vždy velmi rychlá a jasná. S Tomášem kdykoliv velmi rád naváži další spolupráci, proto ho s čistým svědomím mohu doporučit i vám.

David Vacula
webový grafik a UX designér

Tomáš Gažůr nám pomohl vytvořit náš firemní web, který se skládá z velkého množství stránek a celkem 14 jazykových verzí. Na to, jak to byl velký a náročný projekt, tak vše bylo zvládnuto na výbornou. Určitě doporučuji a především bych chtěl vyzdvihnout perfektní komunikaci, spolehlivost a vstřícný přístup.

David Harnisch

Na Tomáše jsem narazila před několika lety, když jsem hledala kodéra pro jeden web. Od té doby jsme společně pracovali na několika projektech a mohu ho maximálně doporučit. Je to jeden z mála kodérů, který je spolehlivý, dodržuje termíny a vím, že se výsledek nebude lišit od mnou navrženého designu. Jeho kvalitní práce, ochota a rozumné ceny jsou důvodem, proč se na něho budu obracet i nadále.

Jana Jonášová
grafik a webdesignér
www.navrhywebu.cz navrhywebu@gmail.com

Tomáš pro nás vytvářel šablonu pro WordPress podle zadaného grafického návrhu ve Photoshopu. Jeho práce byla rychlá a profesionální. Co slíbil, to splnil. Líbil se mi jeho proaktivní přístup a flexibilita.

Hana Krejčí
jednatelka a marketingová manažerka společnosti Baby Office, s.r.o.
www.babyoffice.cz hana.krejci@babyoffice.cz 603 978 957

S Tomášem Gažůrem spolupracuji už několik let na projektech napříč všemi obory a druhy podnikání našich klientů jak v ČR, tak i zahraničí. Jeho práce a přístup je profesionální a velmi si vážím spolupráce s ním.

Michal Jakubec
grafický, oděvní a průmyslový designér
www.modeststudio.cz jakubec@modeststudio.cz

Naše grafické studio s panem Gažůrem spolupracovalo již na několika projektech. Veškeré zkušenosti jsou pozitivní. Termíny a kvalita práce vždy dle dohody. Pan Gažůr naprogramoval všechny designy webů dle požadavků.

Jiří Lehký
grafické studio Abalon s.r.o.
www.abalon.cz info@abalon.cz