Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Gažůr > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Gažůr — webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress

Zobrazuji č. 110 z celkem 11 doporučení prezentace Tomáš Gažůr:
David Vacula
Na naší spolupráci si nejvíce cením toho, že výsledek Tomášovy práce je totožný s dodanou grafikou, což dnes rozhodně není pravidlem. Komunikace byla vždy velmi rychlá a jasná. S Tomášem kdykoliv velmi rád naváži další spolupráci, proto ho s čistým svědomím mohu doporučit i vám.

David Vacula

grafik a designér webových stránek
MgA. Jakub Vrhel
S Tomášem Gažůrem jsme spolupracovali na několika projektech a vždy se snažil o realizaci, která by přesně odpovídala grafickým podkladům. Oceňovali jsme také férovou a vstřícnou komunikaci, takže jej mohu určitě doporučit.

MgA. Jakub Vrhel

grafický designér
Na Tomáše jsem narazila před několika lety, když jsem hledala kodéra pro jeden web. Od té doby jsme společně pracovali na několika projektech a mohu ho maximálně doporučit. Je to jeden z mála kodérů, který je spolehlivý, dodržuje termíny a vím, že se výsledek nebude lišit od mnou navrženého designu. Jeho kvalitní práce, ochota a rozumné ceny jsou důvodem, proč se na něho budu obracet i nadále.

Jana Jonášová

grafik a webdesignér
www.navrhywebu.cz ~ navrhywebu@gmail.com
Tomáš pro nás vytvářel šablonu pro WordPress podle zadaného grafického návrhu ve Photoshopu. Jeho práce byla rychlá a profesionální. Co slíbil, to splnil. Líbil se mi jeho proaktivní přístup a flexibilita.

Hana Krejčí

jednatelka a marketingová manažerka společnosti Baby Office, s.r.o.
www.babyoffice.cz ~ hana.krejci@babyoffice.cz ~ 603 978 957
S Tomášem Gažůrem spolupracuji už několik let na projektech napříč všemi obory a druhy podnikání našich klientů jak v ČR, tak i zahraničí. Jeho práce a přístup je profesionální a velmi si vážím spolupráce s ním.

Michal Jakubec

grafický, oděvní a průmyslový designér
www.modeststudio.cz ~ jakubec@modeststudio.cz
Pana Gažůra mohu jen doporučit. Ihned po telefonickém zkontaktování a zaslání přístupů vyřešil problém na našem webu, dokonce během víkendu, navíc za opravdu férovou cenu. Mohu jen doporučit, mimo jiné i pro velmi vstřícné a jednání a bleskovou komunikaci.

Římskokatolická farnost Čechtice

www.farnostcechtice.cz
Spolupráce s panem Gažůrem na vytvoření nového blogu proběhla velmi dobře. Pan Gažůr splnil veškeré naše očekávání na vzhled nového webu. Doporučuji!

David S.

Pan Tomáš Gažůr je velmi šikovný, rychlý a naprosto spolehlivý programátor a kodér. Máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Můžeme ho s čistým svědomím doporučit! :)

Tomáš Krahulík

Tomáše jsme našli náhodou před lety, když jsme hledali nového externího kodéra, a od té doby s ním realizujeme většinu webů, na které nasazujeme Wordpress. Co slíbí, to splní, drží se zadání a pokud to jde, nakódovaný web vypadá víceméně stejně jako v grafickém návrhu. S klidným srdcem mohu doporučit pro spolupráci.

Martin Janda

grafik
www.orbisagency.cz
Naše grafické studio s panem Gažůrem spolupracovalo již na několika projektech. Veškeré zkušenosti jsou pozitivní. Termíny a kvalita práce vždy dle dohody. Pan Gažůr naprogramoval všechny designy webů dle požadavků.

Jiří Lehký

grafické studio Abalon s.r.o.
www.abalon.cz ~ info@abalon.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS