Na volné noze - portál nezávislých profesionálů


Na volné noze > Katalog > Tomáš Gažůr > Doporučení

Doporučení z první ruky

Tomáš Gažůr — webdesignér a kodér se zaměřením na redakční systém WordPress

Zobrazuji č. 110 z celkem 21 doporučení prezentace Tomáš Gažůr:
David Vacula
Na naší spolupráci si nejvíce cením toho, že výsledek Tomášovy práce je totožný s dodanou grafikou, což dnes rozhodně není pravidlem. Komunikace byla vždy velmi rychlá a jasná. S Tomášem kdykoliv velmi rád naváži další spolupráci, proto ho s čistým svědomím mohu doporučit i vám.

David Vacula

grafik a designér webových stránek
MgA. Jakub Vrhel
S Tomášem Gažůrem jsme spolupracovali na několika projektech a vždy se snažil o realizaci, která by přesně odpovídala grafickým podkladům. Oceňovali jsme také férovou a vstřícnou komunikaci, takže jej mohu určitě doporučit.

MgA. Jakub Vrhel

grafický designér
Kristýna Moravec Sataryová
Potřebovala jsem převést web na wordpressovou šablonu. Nikdy jsem to nedělala, a tak jsem se obrátila na pana Gažůra, což byla výborná volba. Cokoliv za vylepšení jsem si vymyslela, obratem zapracoval. Nic nebyl problém, a když bylo potřeba, dokázal mi jako laikovi skvěle poradit. Ze spolupráce jsem opravdu nadšená a nový web mi teď dělá ohromnou radost. Mohu tohoto profesionála tedy vřele doporučit!

Kristýna Moravec Sataryová

ilustrátorka a kreativní kreslířka
Na Tomáše jsem narazila před několika lety, když jsem hledala kodéra pro jeden web. Od té doby jsme společně pracovali na několika projektech a mohu ho maximálně doporučit. Je to jeden z mála kodérů, který je spolehlivý, dodržuje termíny a vím, že se výsledek nebude lišit od mnou navrženého designu. Jeho kvalitní práce, ochota a rozumné ceny jsou důvodem, proč se na něho budu obracet i nadále.

Jana Jonášová

grafik a webdesignér
www.navrhywebu.cz ~ navrhywebu@gmail.com
Tomáš pro nás vytvářel šablonu pro WordPress podle zadaného grafického návrhu ve Photoshopu. Jeho práce byla rychlá a profesionální. Co slíbil, to splnil. Líbil se mi jeho proaktivní přístup a flexibilita.

Hana Krejčí

jednatelka a marketingová manažerka společnosti Baby Office, s.r.o.
www.babyoffice.cz ~ hana.krejci@babyoffice.cz ~ 603 978 957
S Tomášem Gažůrem spolupracuji už několik let na projektech napříč všemi obory a druhy podnikání našich klientů jak v ČR, tak i zahraničí. Jeho práce a přístup je profesionální a velmi si vážím spolupráce s ním.

Michal Jakubec

grafický, oděvní a průmyslový designér
www.modeststudio.cz ~ jakubec@modeststudio.cz
Pana Gažůra mohu jen doporučit. Ihned po telefonickém zkontaktování a zaslání přístupů vyřešil problém na našem webu, dokonce během víkendu, navíc za opravdu férovou cenu. Mohu jen doporučit, mimo jiné i pro velmi vstřícné a jednání a bleskovou komunikaci.

Římskokatolická farnost Čechtice

www.farnostcechtice.cz
Spolupráce s panem Gažůrem na vytvoření nového blogu proběhla velmi dobře. Pan Gažůr splnil veškeré naše očekávání na vzhled nového webu. Doporučuji!

David S.

Pan Tomáš Gažůr je velmi šikovný, rychlý a naprosto spolehlivý programátor a kodér. Máme s ním jen ty nejlepší zkušenosti. Můžeme ho s čistým svědomím doporučit! :)

Tomáš Krahulík

Tomáše jsme našli náhodou před lety, když jsme hledali nového externího kodéra, a od té doby s ním realizujeme většinu webů, na které nasazujeme Wordpress. Co slíbí, to splní, drží se zadání a pokud to jde, nakódovaný web vypadá víceméně stejně jako v grafickém návrhu. S klidným srdcem mohu doporučit pro spolupráci.

Martin Janda

grafik
www.orbisagency.cz
Návrat na úvodní stránku této osobní webové prezentace >
Stránka: 1 2 3 Další »
2005 – 2020 © Robert Vlach Mapa portálu ~ Ochrana soukromí ~ Sledování novinek Facebook LinkedIn Twitter Instagram YouTube SoundCloud RSS